IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

spetule
9. júl 2015

@clarissa77 Kdo ví🙂 Na IUI jsem byla předevčírem, takže asi tak za 14dní 😉

clarissa77
9. júl 2015

je super, že to nevzdávate..ja som sa rozhodla tiež bojovať...aj IVF asi skúsime, keď toto nevýjde..

spetule
9. júl 2015

@clarissa77 na IVF máme podanou žádost teď, pokud třetí IUI nevyjde....Děkuju. Ale je tu daleko víc obdivuhodných žen než jsem já 😉

lina129
9. júl 2015

@vevericka13 nie, ja uz mam po iui, ale nevyslo ☹ dnes som 3 DC, mrcha prisla presne 14 dni po iui ☹ a kedze som nemala lieky, tak sa spustila spontanne... ale tebe drzim palce a napis z dovolenky ako si dopadla... kedy budes testovat? len nezabudni, ze pregnyl sa drzi v tele aj 8-9 dni... 😉

clarissa77
9. júl 2015

@spetule nám dr.navrhol skúsiť len 2x IUI a potom hneď IVF. Takže asi september. Ano, viem, že je tu veľa bojovníčok a keď pozerám aj úplne tie najstaršie príspevky a vidím tie kočky s fotkami detičiek, tak mi to dodáva ešte väčšiu silu. Lebo vidím, že sa im to podarilo...a tooooľko pokusov mali...

clarissa77
9. júl 2015

@lina129 Ahoj lina129, mrzí ma, že ti to nevyšlo ☹ koľkokrát si bola na IUI? tohto sklamania sa bojím.. 😢 kam chodíš?

lina129
9. júl 2015

@clarissa77 no ja som bola 4x na IUI a ani to posledne nevyslo 😢 a uz uvazujeme nad IVF... do akeho centra chodite? aj vy @spetule?

clarissa77
9. júl 2015

@lina129 a zistili vám nejaký problém? My Gyn-fiv, dr.Harbulák

lina129
9. júl 2015

@clarissa77 my sme boli 3x na iui v Gynfiv Ba - u Harbulaka, ale nebola som spokojna s pristupom a posledne iui sme boli v Brne Reprofit a ani to nevyslo ☹ ale tam zistili, ze manzel ma zly spermiogram teratozoospermia, co v GF tvrdili, ze ma v norme... 😒

hennka2
9. júl 2015

@lina129 ... ja mam tiez za sebou 4 IUI neuspesne, ale tento rok budeme este bojovat, ak psychika da ... je mi velmi luto, ze to opat raz nevyslo, cakam na dajaku pozitivnu spravu od Vas dievcat ..

hennka2
9. júl 2015

@clarissa77 .. ja mam tiez 38, ale dieta este nemam ... takze skusame dalej ..

lina129
9. júl 2015

@hennka2 ja som teraz na dne so silami, taka beznadej, ale to ma po ms hadam prejde a idem skusat dalej... ale neviem, ci este iui... ci to nie su zbytocne peniaze... 😒 ale s IVF tiez este nie som uplne stotoznena...

lina129
9. júl 2015

@aluska01 ahoj, tak ako dopadla krvicka? daj vediet, som zvedavaaa 🙂

clarissa77
9. júl 2015

@hennka2 ešte mi povedz že sa voláš Henrieta 😉 😉 😉

clarissa77
9. júl 2015

@lina129 prečo nie IVF?

lina129
9. júl 2015

@clarissa77 nemam nic proti IVF, len s tym este nie som uplne v pohode... tie injekcie, OPU v narkoze a stres ci to vyslo... mala som stres aj pri IUI a to je nic oproti IVF... 😔 tak len pre to... ale do GF by som urcite nesla...

clarissa77
9. júl 2015

@lina129 hm, vidis, takto som o tom este nerozmyslala. V narkoze som este nebola. Toho sa budem bat aj ja...a preco nie v GF? Budem vdacna za kazdu radu.

lina129
9. júl 2015

@clarissa77 napisem ti IP 🙂

clarissa77
9. júl 2015

@lina129 oki, budem rada

hennka2
9. júl 2015

@clarissa77 .. ano, presne, to je moje meno 🙂

hennka2
9. júl 2015

@lina129 .. presne to mavam ako Ty po IUI, bez sil, bez nadeje, sklamanie, ale potom sa musim postavit z tych kolien a hovorim si, ze idem dalej a bojujem ! Taktiez je IVF to posledne, a presne z tych dovodov: narkoza, stress a taktiez vela financii, takze to je nasa konecna .... a presne, zakazdym som mala stres aj pri IUI, o to je IVF vacsie sklamanie a dalsia beznadej ...

lina129
10. júl 2015

@hennka2 som rada, ze nemam sama take pocity... kamosky zo mna nechapu, ze ked chcem dieta, tak nemam mat stres, mam pre to urobit vsetko... vsak maju pravdu, aj chcem urobit vsetko, ale na druhej strane mam aj strach a stres z toho vsetkeho... a ivf je podla mna mega stres, citim, ze na to nie som este uplne na 100% odhodlana... ale ani neviem ci dalsie IUI sa oplati...ci to nie su vyhodene peniaze... kazdopadne, drzim nam palce, ci uz sa rozhodneme pre dalsie iui alebo ivf... 🙂

clarissa77
10. júl 2015

@hennka2 sranda..aj ja som 38-ročná Henrieta 🙂

clarissa77
10. júl 2015

tak už mám po IUI a teraz len dúfať a veriť...

lina129
10. júl 2015

@clarissa77 tak drzim palce 🙂 ako to u teba prebiehalo? nebolelo ta to? robil ti to Harbulak? tak potom daj vediet... 😉

katka.gzd
10. júl 2015

@clarissa77 preco nie GF som prave verjne napisala do temy "Pipiny z Gynfiv", ked chces, precitaj si....
a inak IVF nieje vobec taky strasny strasiak a cely ten proces zbehne tak rychlo ze sa clovek ani nestihne obzriet, ked si vezmes, ze pichas standardne tak 10-12 dni len a do 2-3 tyzdnov mas uz aj vklad za sebou...ono sa to nezda, zvonku to vyzera desivo, zlozito, zdlhavo...pritom je to uplne v pohode...naozaj 🙂

clarissa77
10. júl 2015

@lina129 Harbulák nie, nejaká doktorka. Rýchlovka - vstrek a šup domov.

clarissa77
10. júl 2015

@katka.gzd hmmm, no super..a kde je Ferticent? O tom som ešte nepočula...

katka.gzd
10. júl 2015

@clarissa77 sv. Vincenta 4... Ruzinov

clarissa77
10. júl 2015

@katka.gzd vďaka za tip, pozriem to a keď nam toto nevyjde, skúsim teda tam..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre