IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hennka2
13. júl 2015

@spetule ... U Teba bude kedy vysledok ? asi skor ako za 2 tyzdne 🙂

aluska01
13. júl 2015

@hennka2 veľmi držím palceky... Nech sag zadariiii

lina129
13. júl 2015

@ aluska01 ☹ tak to ma mrzi... ja to nechapem, ja som bola na ultrazvuku 9.DC v nedelu a folikul mal 17mm a ty si bola v ten isty den a mali tusim 18 ci 19mm, ze? a mne robili IUI na druhy den a tebe az o 2 dni... mne sa zdalo, ze mi to idu robit skoro a tebe sa zdalo, ze neskoro 😕 a vidis, nevyslo to ani jednej 😢 ja to fakt nechapem...no nic, drzim nam dalej palce, nech sa zadari coskoro... inak, poznam jednu kocku, co otehotnela prirodzene dalsi cyklus po IUI... a to sa predtym snazili niekolko rokov... asi treba verit, ze raz to vyjde 😉

lina129
13. júl 2015

@aluska01 nejak zle som ta oznacila... ale sprava bola pre teba 🙂

hennka2
13. júl 2015

@lina129
@aluska01
.. dievcata, mam pocit, ze nam nic ine neostava, len bojovat ! je to tazke, ale nesmieme to vzdat ! no je pravda, ze kazda mame svoje hranice, je to tak ... je leto, treba mysliet na pekne veci a uzivat si pekne letne dni, zamestnat sa cimkolvek, hlavne pocas tej cakacky ...

lina129
13. júl 2015

@hennka2 to mas pravdu... len keby sa tomu dalo rozkazat 😀 tak ale cakala som, ci dostanem ms a ked nie, tak pojdeme na dovcu k moru... tak aspon pojdeme na dovcu 😉 a mozno tam sa podari... a tebe drzim palce nech to teraz vyjde! potom napis 😉

spetule
13. júl 2015

@hennka2 Dle dr. bych měla testovat 24.7. 😉 Zítra ti držím pěsti!!!

clarissa77
13. júl 2015

@hennka2 siiilno drzim palce..ja do toho este riesim robotu...nastupit ci nenastupit? 😊

spetule
13. júl 2015

@clarissa77 řeším podobné...zítra bych měla podepisovat výpověď a od září nastoupit do nové práce...

clarissa77
13. júl 2015

My ideme v sobotu na svadbu, tak aspon tento tyzden som zamestnana pripravami. Inak by som sa zblaznila. Ale buduci tyzden bude nekonecny. Kedy si mozem spravit test? Bez neho to nevydrzim samozrejme 😊

clarissa77
13. júl 2015

@spetule Ja som dala vypoved k 31.5.a nastupit do novej prace mam tiez v auguste..no..bodaj by to bolo zbytocne a riesila by som prijemnejsie veci...my vsetky...tak silno vam vsetkym drzim palce

spetule
13. júl 2015

@clarissa77 nejdřív 10DPO, ale nejlepší počkat, až bude meškat MS

spetule
13. júl 2015

@clarissa77 no, já právě zvažuju, jestli podpis výpovědi neodložit až na srpen, kdyby se "náhodou" přes léto povedlo....ale zas se k tomu nechci moc upínat :-/

lina129
13. júl 2015

@clarissa77 a kedy mas ist na krv? ja som si vzdy robila test najskor den predtym... kedze sa pregnyl - teda hcg drzi v tele aj 9 dni, tak skor ako 10 dni po pichnuti pregnylu to nema vyznam, aby si nemala falosne pozitivny 🙂 ale tak 12 - 13 den po IUI by uz mohlo ukazat... kedy mas prist na krv? drzim palce... 😉 uz mas nejake pocity?

hennka2
13. júl 2015

@clarissa77
@spetule
@lina129

.. ja si myslim, ze najlepsie pockat na kramy, testom moc neverim ... pockat tych najmenej 14 dni ... dievcata, dufam, ze tu budem konecne citat nieco pozitivne ... drzim Vam vsetkym velmi, velmi paste, aj sebe, jednoducho vsetkym snazilkam, co sa pokusaju ....

hennka2
13. júl 2015

@clarissa77 .. ja by som asi nastupila, aspon by som bola totalne zamestnana, budes na to mozno menej mysliet, aspon v praci a to je 3/4 dna ..

hennka2
13. júl 2015

@spetule .. asi by som sa neupinala na to, treba zamestnat mozog !

spetule
13. júl 2015

@hennka2 zítra podepíšu a nechám věcem volný průběh... 😎

spetule
13. júl 2015

@hennka2 ale od zítřka mám stejně dovču, tak to bude těžší 😀

clarissa77
13. júl 2015

Na krv idem 24.7. A pocity? Ja neviem. Len mam stale nejake tlaky v podbrusku. Proste ho nonstop citim. No ja so odberu nevydrzim. Tak si test urcite skusim spravit tych 10 dpo. Resp.asi takto o tyzden. Nech som sklamana skor 😉 ak by sa to aj podarilo, este zvladnut prve 3 mesiace...ja s mojim myomom a v mojom veku...neviem...

clarissa77
13. júl 2015

U mna to s tym zamestnanim mozgu moc nefunguje. Ja ho mam uz skoro dva roky nonstop zamestnany a nic..u mna by mozno fungoval opak...

clarissa77
13. júl 2015

@hennka2 aj ja drzim vsetkym paste..kuezby nam to vsetkym cimskor vyslo..potom dame stretko s kocikmi 😉😉😉

aluska01
13. júl 2015

@lina129 tak bola som prekvapená,že si pred iui neurobili sono či sú folíky ešte celé,ale vraj sa to nerobieva a ovu bola vraj zaručene až po pichnutí pregnylu....čo podľa bolestí mohla byť pravda. My už na druhé iui nepôjdeme. Môj muž už nechce a na ivf sme sa nezhodli. Nechávam to teda tak, aj ked niekde vo vnútri to určite ostane. Veľmi budem na vás myslieť a občas nazriem.

sofinka18
13. júl 2015

@clarissa77 my sme boli v gyn fiv v ba a vy? Ci sme sa nevideli na chodbe 🙂

clarissa77
13. júl 2015

@sofinka18 aj my sme boli v Gyn-fiv..asi sme sa videli..kde ste sedeli?

hennka2
14. júl 2015

@aluska01 ...mne niekedy robia pred IUI ultrazvuk a niekedy nie, niekedy som netusila, ci je folikul stale tam, alebo nie .. teraz naposledy mi robili a bol stale tam, takze pred IUI som neovulovala ... je to asi dost rozne, zalezi od lekara, situacie, kolko maju ludi ... ja som mala pichnuty v nedelu rano, a este v pondelok som neovulovala, takze .. ovulacia by mala prist do 36 hodin od pichnutia ... ono, ja som si vzdy myslela, ze vajicko sa uvolni hned po pichnuti, vobec to tak nie je, vajicko si zoberie svoj cas ... drzim paste kazdej z nas ;)

hennka2
14. júl 2015

@clarissa77 .. uvidime, drzim velmi paste, ja mozno budem tento mesiac testovat, lebo CAR bude mat dovolenku, alebo pockam na kramy, tie su vzdy iste ...

hennka2
14. júl 2015

@spetule .. dakujem velmi pekne, dala som si dvojdnovku IUI, tak uvidime ... je nas tu niekolko, tak cakam aspon minimalne jednu pozitivnu spravu ;)

sofinka18
14. júl 2015

@clarissa77 my sme sedeli tam kde bola tak silno pustena ta klima 🙂 to je nahoda, sranda. a my sme boli ti oplaseni, ktori nesli dbu, ked ih ten mlady lekar/laborant volal na zakrok 😀 pamatam si odtial dlhovlasutmavovlasku a s kratsimi hnedymi co sla dnu so mnou na IUI. 🙂

hennka2
14. júl 2015

.. tak dievcata, IUI je zamnou, takze som od dnesneho dna na cakacke, ako vy vsetky, co Ste ho mali, alebo len ovulacku ... dlheeeee 2 tyzdne ... vsetkym nam drzim silno, silno palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre