IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mariankach
27. feb 2012

@mirka2010 heloou uz sme spat z prechadzky, boli sme u prastareho tatinka, doniesli sme mu kolacik co som vcera piekla, tvarohovy s broskynami, ten si posmaaakol 🙂. No, uz mame taky rezimcok maly, bolo to narocne prvy mesiac, ale uz sme sa tak trosku utriasli. jedine je horsie ked su laktacne krizy (co som mala zatial dve - v 3.-tom a 6.-tom tyzdni), ale teraz uz je to celkom pokojne. Obcas mavame "vecerne revy", ale aj to sa uz lepsi. No a aby toho mamina nemala malo, vsakze, tak ja aj pracujem popri - mam homeoffice. Nastastie sa to da, len horsie bude, ked bude leto a budeme chciet ist vooon. Teraz chodim kazdy tyzden aj do prace na 3-4 hodinky a mm zatial povaruje 🙂. je to aj relax pre mna, ze na chvilu "prepnem" do inej roly.

mariankach
27. feb 2012

@mirka2010 aa tak jasne ze my zeny vieme lepsie nakupit. Mne mm zoz aciatku aj 10x za nakup volaval, mala som nervy a este sa cudoval - ze "ved nic nekupil a 40E v prdeli" 😀. Teraz uz to ma v oku. Mna hrozne dozralo nase Hypertesco, poletuju tam kadejake vtaciska popod strechu. No hold, ja som povodom klinicka mikrobiologicka, tak som na to haaklivaaa 😀. Ale samozrejme, ked bude babetecko starsie, nebude mi to nejako vadit, musi si zvykat.

mariankach
27. feb 2012

@zuzancek22 jeeej, ahooj a ako sa maju tvoje dve dobatka?? Clovece kukam, ze ty uz si riaadne dalekooo, no pekne. Juuj, hlavne aby si to zvladla potom, ja vsak mam braskov dvojicky, dost vela si pamatam, lebo ja som bola starsia. Dost nam babka pomahala.

mariankach
27. feb 2012

@cmelica no, ja som chodila k nam do Diplomatu v Rajeckych, je tam dost cista voda a da sa tam ist s babetkom tak uz od rocika. Mna hrozne ale hrozne bolieval chrbat, lebo som mala zablokovanu platnicku, ale nikto mi ju nechcel odblokovat, vsetci sa bali, takze ja som od nejakeho 14tt chodila poctivo plavat a aj na fyzioterapeuticke cvicka. A vytvorili sme uzasnu skupinku, vsetko sme to boli januarovky, takze teraz sa zas v tom materskom centre stretavame na kurzoch laktacnej podpory 🙂. Preberame krizy, radime sa s 3 laktacnymi poradkynami co a ako s babeteckami a je to uplne fajne.

mariankach
27. feb 2012

@mirka2010 ozaj a ty si to z RK?
Nasla som 2 tie plavania u nas - jedno v KNM a druhe u nas v ZA,

http://www.babylucy.sk/
http://www.babyplavanie.sk/galeria

len nepamatam presne, ci si zo ZA, alebo MT? Alebo sa mi mari RK???

sijust
27. feb 2012

@cmelica ano moja,uz snad budeme na 100%vediet,ci je to dievcatko...sa nemozem dockat kedy ju/ho zase uvidime,do 30tt by som nevydrzala...a co sa tyka tvojich tehu priznakov bud rada,ze este ziadne nemas...ja som na zachode pecena varena,ked idem do mesta,min.dva krat musim ist na mestske wcka...lebo mi ide mechur utrhnut a pritom vycikam pol deci 🙂 ale male mi strasne kope do mechura...tak asi preto...hladkame brusko tvoje a uz sa tesim na fotky 🙂 opatruj sa...

apolenka6
27. feb 2012

@tinasc VELKA GRARULáCIA MOJA!!! už som sa bála,že sa niečo pokazilo ked si nepísala ....a takáto správička suprová 😵 😵 😵 len si dávaj pozor ten kašel vie u tehotnej zavariť,ale určite bude všetučko v poriadku 😉 tak anjelik poslal za seba náhradu (dy) ??? 😕 😀 dávaj si pozor 🙂

majca55
27. feb 2012

@mirka2010 dakujem moja moc moc si zlatučka 😵

renka5
27. feb 2012

@majca55 ahoj ako sa mas? 😵

majca55
27. feb 2012

@tinasc moc moc gratulujem a prajem skoré vyzdravenie 😵 takže tehu vírusíky šup šup ku mne 😵

linda81
27. feb 2012

@tinasc ahoj moja...teba som davno nevidela...co to vidim....-) gratulujem a drzim palce...

majca55
27. feb 2012

@renka5 dobre moja v stredu začínam sa teším 😵 a ty čo žiadosť ešte nič?

renka5
27. feb 2012

@majca55 ešte mi netelefonovali ☹ ale ja zavolam stredu 😉 dneska som bola na gin. a zistil mi myom v maternici neviem co to teraz bude premna znamenat ked chceme ist na IVF. 😒 juj tak tomu som rada držim ti palce 😵 😵

majca55
27. feb 2012

@renka5 tak sa nato poriadne popýtaj aby si mohla čo najskor ísť 😵 dakujem ti

renka5
27. feb 2012

@majca55 nemas zaco 😵 😵 hlavne nech sa ti to podari 😵 už si na PN?

majca55
27. feb 2012

@renka5 ešte nie až po mrche pojdem 😵

renka5
27. feb 2012

@majca55 juj tak sa stebov tešim 😵 😵 a isto sa vam IVF podari a bude stoho 😲

majca55
27. feb 2012

@renka5 dakujem moc a prajem to isté aj tebe a čo najskor nech máte schválenú žiadosť 😵

zuzancek22
27. feb 2012

@mariankach celkom sa držíme dobre, len vypadám ako keby som bola pred pôrodom 😀 a to sa budeme este tak cca 3 mesiace nosiť.už si pripadám obrovská najväčšia sranda je ked si oblečiem čiene legíny a nato nejakú obtiahnutú tuniku. to ukáže aké veľké brucho mam a k tomu tie nôžky paličky. 😀 😀 😀 😀

majca55
27. feb 2012

@mariankach zlatučka bambulka 😵 😵 ajja takú chcem 😵

dasaa
27. feb 2012

@tinasc potichucky gratulujem 🙂

tinasc
27. feb 2012

@apolenka6 veď to, že som ešte opatrná, lebo ten kašel neviem čo narobí snáď to bude ok... preto som ani nepísala, čakala som, že sa z toho dostanem, ale už to trvá dlhšie, tak uvidím... veď to, že neviem nikde nájsť že či je kašel v poho, alebo bude mať aj nejaké následky pre nás, nikde som to v žiadnej poradni nenašla... tak dúfam, že všetko bude v poriadku 🙂

tinasc
27. feb 2012

@majca55
@linda81 ahojte, no ešte stále som opatrná... 🙂

apolenka6
27. feb 2012

@tinasc no kašeľ vie byť potvora a dlho sa lieči,keby to bolo ako nádcha 😒 neboj dobre to dopadne aj ja som mávala kašle a viem aké to je snažiť sa nekašlať a..to sa proste nedá 😠 ...nehľadaj nič na nete ,len sa budeš zbytočne strachovať ak by si niečo našla ,pekne si predstavuj fazuľku/y 😕 ako sa má v brušku a ozaj? sú dve či jedno? nevieš?

tinasc
27. feb 2012

@apolenka6 tiež si dávam citrónovú vodu, to mi ide, dnes som si kúpila kvasenú kapustu (dúfam, že to sa môže, hrozne mi chutila) ovocie a zeleninu, nejako mi extra nechutí jesť... neviem koľko ich je, na sono idem až 16.3. 😉 tak dovtedy budem ako na ihlách...

mariankach
27. feb 2012

@majca55 nedaam :D.Ale verim,ze zanedlho budes taketo fotky dobka davat aj ty🙂)

majca55
27. feb 2012

@mariankach dakujem tak ju aspon za mna vypučkaj a posielam cmuk 😵 😵

apolenka6
27. feb 2012

@tinasc tak to je ešte daleko ,ale neboj všetko bude v poriadku 🙂 🙂 🙂
vitamíny treba papkať a hlavne ked si tehuľka...už si to uvedomuješ??? 😅 😅 😅
neboj teraz ti nechutí papať,ale sa to raz dva môže zvrtnúť 😝

alibabaa
27. feb 2012

@tinasc psst, ale jupi, jupi, jupi. drzim palceky.

mirka2010
28. feb 2012

@dasaa tak len nech kraaaasne rastie ta vasa babika nadherna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre