IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
31. júl 2011

@walta ja keď som si kupovala, tak mi v lekárni povedali, že rapiclear je najlepší a najcitlivejší... takže ak ti ukázal, tak je to tam 🙂 zajtra chcem počuť, teda čítať ohromujúce číslo 🙂

ursula5
31. júl 2011

@sijust ahoj,áno začínam s IVF čakám na menzes a začínam od 16 DC niekedy okolo 20.augusta s jedním liekov, v septembri by som mala mať už odber a aj vklad 😀, inekcie sa už chladia a mám s nich strach ale myslím, že keď to zvládlo veľa kočiek tak aj ja 😀

tinasc
31. júl 2011

@ursula5 neboj to zvládneš, najhoršie je prvýkrát sa pichnúť, ten vpich skoro necítiť 🙂 to sú len také včeličky 😉

ursula5
31. júl 2011

@apolenka6 jasné aspoň vieš, že to ide aj cez IUI, tak ja Ti držím palce strašne, aby Vám to vyšlo a nemuseli ste podstúpiť IVF 🙂

ursula5
31. júl 2011

@tinasc dík za povzbudenie ja si tiež myslím, že to zvládnem som dosť silná, ale aj tak mám taký čudný vnútorný pocit hlavne začať potom to už pôjde 😀

tinasc
31. júl 2011

@ursula5 a prejde to ani nebudeš vedieť ako 🙂

ursula5
31. júl 2011

@tinasc to máš pravdu, lebo ten čas letí neskutočne, ale teším sa celkom, uvidíme ako dopadneme, idem pustiť synátora na PC už tu stojí na do mnou 🙂))

tinasc
31. júl 2011

@ursula5 ok 🙂

sijust
31. júl 2011

@ursula5 ja som tiez rozmyslala,ze pojdem uz v auguste....to by nam vychadzalo skoro na chlp rovnako 🙂 v piatok bol tyzden,od kedy som si bola zobrat recepty,ja krava som na tom zabudla...myslis,ze by mi ich dali v pondelok?uz asi nie,co?tak mi treba,ked som blba...

walta
31. júl 2011

@tinasc ano, ukazal mi ciarku, aj ked sice slabuuu, ale je tam... verim, ze bude len a len silniet... zajtra sa to snad potvrdi u lekara 😉 😉 😉

fomarik
31. júl 2011

@dzuli08 ahoj zlatko. Nebola som doma, bola som pri rodičoch, lebo mm bol v práci. Tak som vás trošku nesledovala, ale už aj to idem dobehnuť. Len okom som sem zatial mihla a už vidím dobré správy, tak sa idem do vás zahryznuť.

fomarik
31. júl 2011

@walta ach anjelik potíšku sa teším sa teším s tebou... zajtra nech ti to krvička pekne potvrdí!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale musím uznať, že si vydržala dosť dlho 😉 . To muselo byť sebazapierania aby si netestovala skor, že? Tak nech zajtrajší den je ten najkrajší pre teba - zatial...potom prídu ešte krajšie 😅 😅 😅 😅

fomarik
31. júl 2011

@aby juj zlatík, čo to zase čítam??!! 😔 ....... ani vklad!!!!!!!!!!!?????? To je skutočne nespravodlivé. Komu je potom sudené, aby dostával tvoju lásku???? Prečo??? Je mi to veľmi ľúto a o to viac, ako pekne si písala, že máš tooooľko lásky v sebe a chcela by si ju dať svojim detičkám. Zlatík, verím, že zázrak sa stane i u teba...nie raz sa to už potvrdilo. Aj bez injekcií, aj bez opu, normálne...prirodzene.

fomarik
31. júl 2011

@tinasc ja ti tie vírusíky s radosťou pošlem...chytaj....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😅 😅 😅 😅 😅 😅

fomarik
31. júl 2011

@apolenka6 den dovolenočka sa blíži...aspon vypadnete z toho oktobrovéholeta na SVK. A ako katy písala, podmienkou je, priniesť ssi zamiesený darček!!! A inak, ževraj práve klíma toho mora v Egypte, je na plodnosť najlepšia...ževraj 😉

walta
31. júl 2011

@fomarik moja, dakujem aj tebe... vydrzala som dost, ale to bolenie brucha mi nedalo dychat, tak som to riskla a zda sa, ze nieco z toho bude 😉 😉 😉

fomarik
31. júl 2011

@walta bude, bude, samozrejme, že bude...musíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
31. júl 2011

@walta a pomaličky su všetky učitelky na koníku tehulky!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

walta
31. júl 2011

@fomarik vsetky ucky dostali ten isty virus- tehulkovskyyyyyy .... zajtra hadam budem istejsia v mojej radosti 🙂

zuzanka7834
31. júl 2011

@fomarik Aj ja, aj ja som povodnym povolanim ucitelka, vsak to sadne aj na mna, vsakze? 🙂 🙂 🙂 @walta necitam spätne, ale co vidim v par poslednych spravach, Ty si testlaaaa!!! Huraaa! Co som Ti vravela? Zajtra sa tesim na krvicku!!! 🙂 🙂 🙂

@ursula5 aj ja som sa tych injekcii velmi bala, nakoniec mi ich picha mm (sama by som to asi nezvladla), ale vobec to nie je take zle, ako som si myslela... neprijemny je akurat ten moment, ked cakas, ze sa ti ide nieco pichnut ale tie ihly su take tenucke a kratke, ze to takmer vobec necitit, neboj sa 🙂 (som ja frajerka, uz picham 3 dni 😀

linda81
31. júl 2011

Ahojte kocky....dik za povzbudive slova...my sme vlastne len na uplnom zaciatku, tak uvidime ako to pojde a kam az to zajde vsetko...
@walta ahoj.....gratulujem 🙂

walta
31. júl 2011

@zuzanka7834 ahooooooj zuzi... nooo, testla som a hľa, dve // 🙂

walta
31. júl 2011

@linda81 ahoj a dakujem... aj ty chodis do nejakeho centra?

sijust
31. júl 2011

@zuzanka7834 moje,uz pichas??tak to si fajerka,ja to furt odkladam,este som aj recept zabudla vybrat 😖 zlatik,tie ihly idu cele pod kozu?a bojim sa,ze si tam vzduch pichnem 😀

adikasala
31. júl 2011

@fomarik ahojky ako sa gulame????uz vies termin? 🙂

sijust
31. júl 2011

@aby ahoj ...je mi to strasne luto,slzicky na krajicku 😢 asi nicim,co by som napisala, by som ta nepotesila...tak len aby si sa drzala a nech to rychlo preboli...vsetky na tebe myslime,urcite to musis citit 🙂 opatruj sa...

zuzanka7834
31. júl 2011

@aby srdiecko co to citam 😢 😢 😢 😢 😢 Velmi ma to mrzi a neviem, preco sa to stalo, co sa to deje? Preco? Kuurnik!!!! Posielam Ti veeela vela sil a energie, aby si sa z toho cim skor dostala, Boze moj, clovek sa snazi, vsetko podriaduje jedinemu cielu a ono sa to iba oddialuje, srdiecko, ja viem, clovek mieni, Pan Boh meni, ale raz sa aj on rozhodne, ze je ten spravny cas a velmi milo Vas prekvapi!!! Drzim velke palce, nech to netrva dlho!

zuzanka7834
31. júl 2011

@walta 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 (ale potichúúúčku, samozrejme 😉 ) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Dúfam, ze Ta o mesiac budem nasledovat 😉 No, mesiac aj par malo dni... 😉

zuzanka7834
31. júl 2011

@sijust uz picham, ze aka som frajerka, ze? 😉 Vlastne, picha manzel, sama by som to asi nezvladla, az taka frajerka nie som 😀 😀 😀 Ale vobec to nie je take zle, ako som sa bala... ano, ihla sa picha cela, ale ma asi 1,5 cm (mojho tuku je pritom ovela viac, ha ha!) a je uplne tenucka, iba cakam, cakam, kedy pichne a ked trosinku zastipe, to uz ide liek do tela, takze ten vpich ani necitit, nemusis sa bat, ked sa na to das 😉

zuzanka7834
31. júl 2011

Babulky a kde mame @hope2011? Srdiecko, vari dovolenkujes aj s fazulienkou? Neviete o nej nieco? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre