IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
7. jan 2011

@apolenka6 Este som sa nie, ale musim si to vsetko nastudovat. Dakujem ;)

strelicia
7. jan 2011

@zuzanka7834 jeeej dakujem, mozno mas pravdu. bodaj by ziadna z nas nemusela uz na IVF.

zajtra ideme do Heliku na kontrolne sono....bojim ze nic nenarastlo a uz po tretikrat nas ani nepustia na IUI...

strelicia
7. jan 2011

@zuzancek22 neboj sa to ti ujde aspon si oddychnes od roboty 🙂

apolenka6
7. jan 2011

@strelicia zajtra tam budú 2-3nádherné vajka a pôjdeš pekne krásne na IUI držím palce a čo najviac ich narátajte! 😵

fomarik
8. jan 2011

@apolenka6 juj, zase mi to hapruje. ja nechápem. prečo ma sem nechce pustiť? 😠 😠 😠 😠
Inak my do toho MT ideme predsa len toho 17-teho, takže sa asi neuvidíme. 😔 ...škoda, ja som sa na teba tešila.

fomarik
8. jan 2011

@strelicia Tak čo? kolko máme vajok? Povedz, že aspon 2 😉 😉 😉 😉 😉 😉

apolenka6
8. jan 2011

@fomarik ☹ škoda aj a na teba 😉 a znovu ideme krtkovať 😠 😠 včera sme všetko prečistili a dnes? umyjem ráno riad a všetko vyrazilo v sprche 😖 smrad ako v stoke 😒 my už nevieme kde je problém 🙄 😨 😕 ?tak zas máme o robotu postarané teda mm ja idem variť 😒 .

fomarik
8. jan 2011

@apolenka6 to sú fakt nepríjemné veci toto. ked sa niečo pos... ie tak poriadne.A ako sa cítiš? Nič zvláštne nepociťuješ? 😉 A chorôbka je už preč?

apolenka6
8. jan 2011

@fomarik to je teda galiba 😖 😠
Chorôbka je už na ústupe 😝 už len sem-tam zakašlem a trochu som ešte chuchmavá ááá to už odozneje a budem fit ved mám na to ešte týždeň 😵 Vôbec nič necítim 😨 nič zvláštne ved je tomu eštelen týždeň a ani sa moc na to nesústredujem myslím,že z toho nič nebude

fomarik
8. jan 2011

@apolenka6 ale no, nebud taká pesimistka. To, že sa nesleduješ je dobre ( aj ja som to vypustila z hlavy). Kiežby ti to vyšlo 😔 ...tak úprimne ti to želám ešte ti pre istotu pošlem tehu vírusiky, dobre? TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

apolenka6
8. jan 2011

@fomarik dík za vírusy 😉 vieš kolko liekov som pojedla?? ☹ to je hrozné aj kvapky od kašla,potom mi dal dr niečo na odhlienenie +ATB,paralen... tak preto by som bola aj rada aby to nevyšlo bála by som sa či tomu niečo nebude ☹ keby mi nič nie je chcela by som aby to už vyšlo

apolenka6
8. jan 2011

@fomarik musím ísť variť čas obedu sa blíži a ten môj je hladoš ked má takú hnusnú robotu nech sa aspoň dobre napapá

katy33
8. jan 2011

@strelicia No ako, moja, kedy bude IUI 😉 Verim tomu, že vajkasa tam určite našli a o chvilku k nam pride dalšia čakatelka-tehulka 😉

katy33
8. jan 2011

@apolenka6 No pekne-s tym potrubim, nam sa ucpalo v praci a viem, čo je to za ,,zabavu,, 🙄 Tak manžel musi pekne krtkovat a ty zasa za odmenu navariš pre krtka 😀 Inak, mojenko, si myslim, že ked akurat by si brala vpohodičke, ak by IUI nevyšlo, tak prave teraz to vyšlo, pretože to neočakavaš 😉 a ešte stale maš nejake ATB 😕

katy33
8. jan 2011

@zubrienocka Ahoj zlatinko, určite s centrom nevahajte - my mame v MT zatial dobre skusenosti a sme spokojní, ten vysledok stoji za všetky peniaze....a ja vam prajem, aby ste sa vam vaš snik splnil cupi-dup 😉

apolenka6
8. jan 2011

@katy33 áno ešte užívam ATB až do pondelka ☹
Chvála Bohu potrubie je prepchaté 🙂 len dokedy? 😠 ten krtko sa osvedčil 😀 som zvedavá kolko vajok narátajú tebe 😉 vela,vela

zubrienocka
8. jan 2011

@katy33 Dakujem, dam znat, co mi v MT povedali ;)

apolenka6
8. jan 2011

@strelicia sme zvedavé? ako si dopadla? 😉

katy33
8. jan 2011

@apolenka6 Super, nech len potrubičko vydrži čo najdlhšie 😉 Mi ani nevrav,mojenko, vždy , ked si spomeniem, že v pondelok MT, tak mam až brucha-bolenie 😔 ...sa tak prestrašne bojim...a to ideme až na 14.00, takže od rana budu infarktove stavy 😖 ...ale dufam, že tie moje vajka ubohe zamakaju a aspon dve budu 😎

katy33
8. jan 2011

@zubrienocka Takže ste sa už objednali na konzultaciu? Hlavne sa pytaj na všetko, čo chceš vediet 😉 Ked sa môžem spytat, ako dlho sa pokušate o dietatko?

strelicia
8. jan 2011

@apolenka6
@katy33
@fomarik no ahojte som u rodicov a takmer bez netu. Ste strasne zlate a ja vam moc dakujem ze dte mi drzali palce. Mudr.gatova mi dnes nasla 3 foliky : 16,15 a 12 a v pondelok ideme este na kontrolne sono a potom IUI v stredu alebo stvrtok. Ja som taka stastna, pre mna uz aj toto je uspech a strasne stastie.

strelicia
8. jan 2011

@apolenka6 prave som premyslala ze aj formarik otehotnela a hned po iui sa jej oslabila imunita z tehu virusikov a ochorela. Preto ti davam velku nadej, bo som si to u viac pripadov vsimla ze ak z toho ma nieco byt tak sa hned oslabi imunita.

fomarik
8. jan 2011

@strelicia to je úžasná správa!!!!! Joj, silno, silno držím palce...nech ešte trošičku podrastú a ide sa na to. Zázraky sa predsa dejú...ja to tvrdím stále 😉

fomarik
8. jan 2011

@apolenka6 áno, ako píše katy aj mna niečo chytilo a ešte som nevedela že som tehu. tak som len čajíkovala.

apolenka6
8. jan 2011

@strelicia tak to som strašne rada jupíí 😉 to máš krásne 3 vajka ja si myslím,že v stredu ideš na IUI ak nie už v utorok.Tú moju imunitu nebudem rozoberať necham to už len na osud a Pána Boha.Konečne idem von s mm ku našim aspoň vypadnem z domáceho väzenia tak sa maj pa pa 😉

apolenka6
8. jan 2011

@fomarik že by? bambulky taká som rada,že vás tu mám

fomarik
8. jan 2011

@apolenka6 tak sa len pekne prejdite. aj ja som sa práve vrátila od starkej, aj my to dobre padlo po tak dlhej dobe doma. ja si idem dať sprchu, a teším sa na Shreka 😉

little_miracle
8. jan 2011

@strelicia super výsledok - 3 foliky 😅 ........tak ti veeeeeeľmi držím palčeky, nech sa to konečne podaríííííííí !!!!!!!!!!!!!
Ja momentálne túžobne očakávam mrchu - ale ona nechodí a nechodí 😠 ........

mata71
8. jan 2011

@apolenka6 😀 mi predchadzame zapchatiu tym ze kazdy mesiac kupim SIFO to granulove a nasypeme do vsetkych otvorov 🙂 🙂 🙂 /umyvydla,dres,zachod,sprchac/ 🙂 vsade,a nalejem tam podla navodu horucu vodu a je pokoj uz 5r.....niekedy kupim aj gel SIFO,ten dam do dresu kazdy 3den,preistotu...... 🙂 🙂 .

zubrienocka
8. jan 2011

@katy33 Jo, objednali na 14.1., v piatok. O babätko sa nepokusame dlho, mozno 3/4 roka. po druhej laparke ma hned poslali do "ambulancie sterility", ci ako sa to vola a tam som pochopila, ze nemam na co cakat a treba konat 🙂. Vlastne ma zacali liecit na sterilitu este predtym, ako som zacala na babätko pomyslat. Chcem skusit ten Helios aj kvoli tomu,ze drahy ma malo spermii a ak sa k tomu vynasobia aj moje patalie, tak mozeme cakat roky. Mam za sebou dva cykly s clostylom a zatial nic.... :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre