IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
21. jan 2011

@kavaapalma ahoj. od nas nechceli ziadne, mozno okrem hormonalneho profilu. a samozremje tomu predchadza spermiogram.

zuzanka7834
21. jan 2011

@apolenka6 srdienko vsade pisu a hovoria, ze utros drzi mrchu, ale ja som pri poslednom iui brala utros a mrchu som dostala v ten isty den, ked som si vzala poslednu ranajsiu davku. To znamena ze moje telo este nevedelo, ze vecernu si uz neplanujem zobrat... toť moja skusenost...

aby
21. jan 2011

@katy33 no jj 31. má prísť mrcha a 16ty deň idem začať pichať , ma nahnevajú v robote tak pôjdem na PNku som narobená ako debil všetko som zas robila sama ☹
no prvé bude pichať mužíček no a to druhé je už pero tak to si budem asi aj sama 😒

apolenka6
21. jan 2011

@zuzanka7834 júúj horím!!!no to som zvedavá ako všetko dopadne bodaj by sa dr. mýlil 😒

kavaapalma
21. jan 2011

uz to mame za sebou,teda vieme kde je problem...

zuzanka7834
21. jan 2011

@apolenka6 moje zlaticko, uz len chvilku a galo Ti zavola, ze je vsetko v poriadku 😉 Uz som sa za Teba a fazulku pomodlila... 😔

zuzanka7834
21. jan 2011

@kavaapalma teda ak uz mate hormonalny profil aj spermiogram a vsetko je ok, tak by Vam nemalo nic prekazat v ceste. Ak Ti skace nejaky hormon, treba ho riesit zvacsa na endokryno, ak ma mm horsi spg, beru sa na to kadejake vitaminiky a tbl. Kam chodite?

zuzanka7834
21. jan 2011

@fomarik Lucinka, tu tabulku som uz spravila, ale iba vo worde a neda sa mi wordovy dokument pridat do albumu 😠 Budem musiet pockat na mm, nech mi najde powerpoint a neskor sa s tym pohram, nech to mame pekne 🙂

apolenka6
21. jan 2011

@zuzanka7834 aj ja som sa práve domodlila.....ruženec 😔 dakujem ti pekne aj za tvoju modlidbu 😉

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 odmietla som túlenie s drahým, aby som tu sedela a čakala čo nám napíšeš. Tak veľmi ti držím palce!!!

zuzanka7834
21. jan 2011

@fomarik este stale nic nevieme... Bozinku, to cakanie je strasne... 😕

strelicia
21. jan 2011

@zuzanka7834
@fomarik
@apolenka6
ja to uplne prezivam s tebou. ja sa idem tiez teraz modlit za nas za vsetky.

zuzanka7834
21. jan 2011

Babulky, musim sa na chvilku vzdialit od pocitaca, Luci, prezvon ma prosim, ked sa Apolenka ozve aby som pribehla. Ď.

katy33
21. jan 2011

@apolenka6 Zlatičko, ešte stale nič? Budem musiet ist do prace, ja tam asi zošediviem, zblaznim sa, ked nebudem vediet, čo ti zavolali, Božinku ☹

fomarik
21. jan 2011

@zuzanka7834 sedí vec 😉

apolenka6
21. jan 2011

NIčovité nič hcg mi kleslo na 0 😢
bola som a už nie som tehotná ,že to same zaniklo ešteže to nie je mimomaternicové tt to by som išla pod nože 😒 ,ale úspech je že môžem byť tehotná.... ☹

strelicia
21. jan 2011

@apolenka6 coze? tak to som v soku ze taketo nieco sa stava, clovek si este ani po prvej pozitivnej krvi nemoze byt nicim isty.....a tak som sa modlila...strasne mi je to luto, nemozem tomu uverit. som to prezivala s tebou. ale zase ak to tak malo dopadnut, tak toto je este asi ten najlepsi sposob a cas kedy to zistili. keby to malo zaniknut az v pokrocilejsom stadiu to by bolo horsie. takto sa aspon z toho musis co najrychlejsie pozbierat a skusat dalej. a povedali ti aj moznu pricinu preco sa take nieco moze stat????? ty sama mas nejake problemiky, ci len muzik ma so spermiami?

zuzanka7834
21. jan 2011

@apolenka6 srdiecko moje, ani neviem co sem napisat, mam uplne sucho v krku, velmi ma to mrzi... Musis sa na to pozriet tak, ze je to vola Pana Boha a on vie, preco sa tak stalo, inak sa s tym neda vyrovnat 😢 😢 😢

apolenka6
21. jan 2011

@strelicia
@zuzanka7834 problém máme len s dozrievaním ale clostil zaberal a mm je v poriadku idem dalej na dalšie IUI vieme,že to ide iné nám nezostáva..... 😒 ja viem stala sa Božia vôla....možno niečo tomu bolo a preto to odišlo samé veru horšie by som znášala potrat väčšieho plodu

apolenka6
21. jan 2011

idem si pospať a oddýchnuť 😔

zuzancek22
21. jan 2011

@apolenka6 moja síce teraz tu už moc neprispievam, ale pozorne čítam každučký deň, mrzí ma to, že to takto dopadlo, ale aspon jedno pozitívne ako si písala je to, že vieš že otehotnenie sa u teba dá, ja takéto niečo neviem a este tak pol roka ani nebudem vedieť. Moja budem ti držať pršteky aby to ďalšie IUI vyšlo už na 100 %.

zuzancek22
21. jan 2011

@fomarik Ahojček a ty sa ako mávaš?

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 prepáč zlatko, ale ako sme dopísali na FCB, musela som odísť k rodičom. Teraz sa už fakt len musíš držať toho, že vieš, že otehotnieť sa dá. Vyjde to !

fomarik
21. jan 2011

@zuzancek22 dnes celkom dobre. Špinenie prestalo, tak so pokojnejšia i ked strachu sa už asi nikdy nezbavím. Ešte vydržať 3 týždne a poviem si "Už som za vodou, to najhoršie je za mnou". Zuzanka a čo ty? Bibi ťa aj bolí? či to ani necítieš?

fomarik
21. jan 2011

@apolenka6 pozdravuje ťa katy33... aj ju to veľmi mrzí. Teraz asi pekne oddychuješ, ved si bola taká vypätá a vystresovaná..... Všetky ťa tu veeeeľmi ľúbime ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

kavaapalma
21. jan 2011

no uvidime jak to poriesime,stale dufam,ze to pride samo prirodzene...
ironiou je ze zajtra mam dostat ms a v noci sa mi snivalo,ze som bola tehotna a tesne pred porodom,potom som uz mala rodit bola som v porodnici a mala som mat chlapceka...

little_miracle
21. jan 2011

@apolenka6 ..... ☹ ....úprimne s tebou súcitím - je to strašné, ako sa príroda s nami zahráva..........ale ak si chceme ten sen splniť, musíme spoločne bojovať ďalej.............Buď silná a nevzdávaj sa !!!

adikasala
21. jan 2011

@apolenka6 ahoj apolenka normalne som v soku!!!!je mi velmi luto ☹ .....viem si predstavit ako sa citis.......teraz ale hore hlavu a ide sa dalej raz to musi vyjsttttttt.mas aspon istotu ze mozes otehotniet. a tento rok to istiiiii este to dozenieme vsetky, rad radom do stastneho konca. 😲 😀 😲 😀 😲 😀

miami2010
21. jan 2011

Ahojte babulky, vsetkym Vam moc dakujem za podporu, ste strasne zlate.
Tym ze nas spaja nieco podobne, citim ako keby sme sa poznali uz dlhsie. Dlho rozmyslam nad tym ze ked tak Dr. Krajkovica tak chvalite, ze nahovorim manzela aby sme k nemu skocili. Dnes konecne v noci pricestuje domov,
tak zajtra popracujem na prehovarani. My sme z PN a zdalo samu to daleko dochadzaj, aj koli folikulometrii, ked ta stimuluju. A ako vyzera ten Dr., ja mam trochu fobiu z novych doktorov, ale zase ked uz niekomu doverujem tak poriadne.
Vsetkym cakatelkam drzkam moc moc palce, urcite vsetko bude OK.
Pa pa dobru noc vsetkym

miami2010
21. jan 2011

Ach apolenka, je mi to strasne luto, viem ze ziadne slova nedokazu tvoj smutok zmazat, ale musime ist za svojim snom aj na okraj svojich sil. Si bojovnicka a urcite sa dalsie podari. treba verit, postupne vsetkym sa nam to musi podarit, mame v sebe kopec lasky, ktoru treba odovzdat dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre