IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
27. jan 2011

@apolenka6 veru, radšej pekne po poriadku teraz, aby sme nič neuponáhľali!

katy33
27. jan 2011

@fomarik Božinku môj, no tak to nemam slov, to čo je pre panajana za ženu....čo by mal rodič svojim detom pomahat, ako sa len da, ona vam ešte takto uškodi...no ja by som ju do bytu nikdy asi nepustila, i ked by som asi musela akceptovat, že je to mužova matka 🙄 ...a prečo jej dlhy chodia vam?...či asi z toho dôvodu, že bol na tej adrese evidovany mm?
@apolenka6 ...to by musela byt aka sedačka - na tolko susediek 😀 😀 😀
@fomarik no tak ty maš tiež dobru fantaziu....skôr by šantili na snowborde 😀

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 Lucka ma pravdu.....a ty nebud maškrtna a lentilku pekne odlož 😝

mirus11
27. jan 2011

@apolenka6 a ved doktor ti predpisal clostil ako ho mas brat?ja som mala 5-9dc 2 krat 2 a pomohlo.lebo ja so nemala pri ovulke uvolnenie vajicka,tak mi to riesili liekmi.

apolenka6
27. jan 2011

@fomarik no ked tak myslím ved už mám v sebe 3 cyklus užívania clostilu tak už musím mať v sebe niečo no ne?
Ozaj ako píše Katy to čo je toto !!! doplácať na niekoho a aspoň pracuje!? 😕

fomarik
27. jan 2011

@katy33 Lebo ked Miro dovršil 18 rokov, byt prepísali na neho. Ona žije v Čechách na ubytovni. kedže Mirov byt, v ktorom všetci bývali mu zobrala exekúcia, lebo svokra zobrala 500 000 požičku z nebankového subjektu a nesplácala a ani o tom nikomu nepovedala.

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 Rozkaz!!! 😀 😀 😀 už budem poslušné dievčatko 😔 a budem zatlkať ,zatlkať ako kázal nejaký DR z čiech

fomarik
27. jan 2011

Idem zvrtnúť palacinky s tvarohom dievčatá. Večer sa tu objavím, dobre? Svokru už riešiť nechcem!

fomarik
27. jan 2011

@apolenka6 to si pamätám :"Zatloukat, zatloukat, zatloukat....ale to bolo ohľadom nevery

apolenka6
27. jan 2011

@fomarik fúúúú to je teda!!!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨

apolenka6
27. jan 2011

@fomarik aj ja som bola neverná predpisu 😀 😀 😀

apolenka6
27. jan 2011

@mirus11 no 1 IUI -2x1- 1 vajko
2 IUI-2xi1 vajko 1 tak IUI sa odložilo aby boli 2
a 2 pokus na 2IUI 3x1 a konečne 2 vajká
tak teraz riešim či 2al 3 tabl. predpis mám 2x ale to som tu spomenula,že dr už asi usúdil že clostil nebudem potrebovať to aj povedal

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 ...no, takže.....si nevernica neverna, ale za to nosnica poriadnaaaaa 😎 😀 😝
@mirus11 A ty si brala teda 4ks denne, ked píšeš, že 2x2, to tak dr. predpisal? Dve rano a dve večer?

tinasc
27. jan 2011

no nič, musím ísť, majte sa krásne, večer si vám dočítam 🙂

apolenka6
27. jan 2011

@mirus11 Dobrý dotaz od Katy 😉 2x2?

katy33
27. jan 2011

@tinasc Ja tiež už musim zdrhat- praca vola a ževraj aj šlachti 😎 Pekny dnik....pa

kikus77
27. jan 2011

@mirus11 ale vy ste urcite mali dobry spermiogram, alebo?

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 no ved chcem nejké pštrosíčatá!!! 😕 😕 som zvedavá ako budeš ty lentilkovať ako ja?! bud-alebo?

kikus77
27. jan 2011

@tinasc dakujem 🙂
ja som mala dlhy protokol, mm mi myslim od 26 DC pischal do brucha injekcie, potom na 3DC uzt a pridali sa dalsie injekcie. Ked Ti dozreju vyjicka tak ides na pohotovost o 22 vecer pichnut pregnyl a za dva dni je punkcia. Vecer alebo pred punkciou si das uz utrogestan, rano atb, dithiaden a cipku na uvolnenie svalov. Potom uz beries stale az do kontroly krvy utrogestan. Davky injekcii Ti stanovuju podla krvy a utz. Nie je to az take strasne, strasne je skor volanie si po vysledok ☹ Na krv sa ide 10 a potom 14 den po transfer. Cele to trva asi 4 tyzdne, pri kratkom protokole sa picha od 2-4 DC a trva to asi dva tyzdne- ale blizsie neviem, kratky ma caka teraz pri dalsom IVF 😉

mirus11
27. jan 2011

@apolenka6 no ja som mala len jeden folik v pravom vajicku a tak mi potom robili iui.

mirus11
27. jan 2011

@katy33 presne tak,mne doki predpisal 2rano a 2 vecer.a vsetko dopadlo dobre

mirus11
27. jan 2011

@apolenka6 presne tak.denne som brala 4.

mirus11
27. jan 2011

@kikus77 no vyhovoval.ale tiez mal trosku pomalsie,ale ze to bolo este v poriadku.este vyhovovali.a vymate zly spermiogram

little_miracle
27. jan 2011

@strelicia ...uvidíme či nám to IUI vo februári klapne 😒

strelicia
27. jan 2011

@little_miracle moc moc ti drzim palce. a kedy zacinas so stimulkou?

little_miracle
27. jan 2011

@strelicia jooooooooj to sa najprv mrcha musí dostaviť.......a keď bude meškať čo i len 3 dni, tak je to "v keli" lebo cez ovulku budem už odcestovaná ☹ ........mám to mooooooc na tesno.........necháme to na osud..................

strelicia
27. jan 2011

@little_miracle tak pi vela cerveneho vina, aj ja si dnes idem dat, bo tiez sa jej uz neviem dockat potvory. zajtra idem na gyneko objednat sa na laparoskopiu a pojdem pekne v poradi: 3/11 IVF, 4/11 laparka (predpokladam ze skor ako na april ma neobjednaju) a potom dalsie IVF. ach jaj, to bude este dlha cesta co ma caka.

little_miracle
27. jan 2011

@strelicia ...nemôžeš tak negatívne rozmýšlať !!! Musí to byť len 3/11 IVF...........a potom 9 mesiacov čakania na
deň D 😅

v555
27. jan 2011

@strelicia,nebud pesimista 😠 😠

adikasala
28. jan 2011

@fomarik ahoj fomarik ty si uz v 11 tyzdni???? 😲 😲 😲 to je super uz len tyzden a si za vodou.len bud prosim ta kludna a nestresuj sa!!!ja zatial v ocakavani! ja som sa zacala potit v noci,bezne sa mi to stava ked mi ma dojst mrcha, ale prsia ma bolia a na dotyk velmi,tak asi z toho nic nebude,nemala si pripadne aj ty potenie kes si uz bola tehu?pondelok ja do centra nepojdem mam si urobit najprv test doma,ak mi nedojde mrcha,ale asi pockam do utorka pre istotu.dam vam vediet samozrejme!!!a ten pruch nejako ma to pobolieva menej a nemam to ani napuchnute.dufam ze sa doktor na pohotovosti pomylil,a bude to len nejaky zapal 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre