IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
29. jan 2011

@apolenka6 no u nas to funguje tak ze az po pozityvnom teste si mam zavolat a objednat sa na sono a krv .aby neboli zbytocne rady a cakania pre nic....tu je strasne vela parov v centre....ale viac sa zameriavaju na ivf

apolenka6
29. jan 2011

@adikasala to si aj ja myslím,že so riadne nadopovaná hormmonámi 😀 no ja pauzu nemám tak budeme mať prevapenie

apolenka6
29. jan 2011

@adikasala a ty chodíš do BA?centum myslím

adikasala
29. jan 2011

@apolenka6 verim ze teraz vam to vide!!!! 😲 😲 😲

adikasala
29. jan 2011

@apolenka6 nie ja som v it!!! chodim tu nedaleko milana

apolenka6
29. jan 2011

@adikasala aháá... ty si preč už viem už som tu z toh mešuge kto? čo? kde?.....no ved je nás tu dosť
musím sa ísť očesať upraviť mm príde z obchodu a ja sedím len pri PC 😒 idem piecť pizzu a išiel pre ingrediencie 🙂

adikasala
29. jan 2011

@apolenka6 tak aho aj ja idem trosku upratat ved je sobota a na slovensku sa v sobotu upratuje 😀 😀 😀 budem vas informovat co a ako!!!!ahoj

tinasc
29. jan 2011

ahojte, som tu len na chvíľku, chcela som vás len pozdraviť 🙂 tie čo čaká tehotenský test držím palce a želám pozitívny výsledok, tie čo čaká IUI nech dobre prebehne a za 14 dní takisto pozitívne 🙂 lebo už strácam prehľad koho a čo čaká 😔

katy33
29. jan 2011

Ahojte kočenky moje 😉 ....vikend tu a moje ms nikde ....šlahne ma ...ono asi je na tom niečo pravda, že čim viac človek chce , tym sa to viac dovrza 😠
@fomarik Milačik môj, možno sa v MT stretneme my 🙂 ...pretože, ak by mi ms prišla v pondelok, tak nam bude vychadzat sono na 10.2. 😎
@apolenka6 mužik už nainštaloval foto? 😵 ....zlatinko, ty davaš clost. presne podla hodin, či je to aj jedno , ako sa to papka? 😕 Mám pocit, že tentokrat sa nam asi podaria nastimulovat vajka, pretože sa všetko s...rká na kopu 🙄 Mm, je chory - horučky, kašel, soplik - takže chlapci snowbordaci asi nebudu - ale za to budu pod vplyvom omamnych latok 😀 😀 😀 Dufam, že za dva tyždne budu fit, či 😕

katy33
29. jan 2011

@adikasala Budem držat palčeky, aby si mala ten spravny testik s // 😲 😉 Musiš stale dufat a verit.....veru bodla by dalšia tehulka medzi nami...to by si nam posielala tehuvirusiky z dalekej Italie 😎 😝

katy33
29. jan 2011

@tinasc Aj my zdravime a prajeme krasny vikendik 😉 😉 😉 A ako sa mame?

apolenka6
29. jan 2011

@katy33 To sa nemusí presne na čas len ja už sa bojím experimentovať tak pre to 😀 neboj mrcha príde a ked v pondelok tak aspň nebudete musieť cez víkend ísť ked vám to nevyhovuje 😕
Neboj za 2 týžne bude mm zdravý ako rybka a snowbordaci budú predvádzať ich čísla výskoky a tak...
ešte foto nemám nejak sa mu do toho nechce 😠 ale ja ho k tomu "dokopem"

little_miracle
29. jan 2011

@zuzanka7834 .......ja odchádzam na 2 mesiace pracovne do zahraničia ☹ preto si musíme dať pauzu v snažení 😠
Chceli sme ešte skúsiť ten februárový cyklus, ale s ovulkou je to veľmi natesno.......a trochu sa obávam aj toho, ako by som to zvládla ak by to náhodou vyšlo......predsa len budem v cudzom svete........... 😒
Ale povedala som si že to nechám na boha - nech rozhodne kedy dostanem mrchu - potom si to už vypočítam, či má zmysel začať stimuláciu. My sme do tej miery rozhodnutí mať mimi, že nechceme tomu procesu zbytočne klásť prekážky. S tou mojou cestou to bolo tak, že som dostala zaujímavú pracovnú ponuku - a kvôli nášmu snaženiu som ju 2x odmietla 🤐 . Lenže toľko ma presviedčali, že som nakoniec šéfovi naznačila, že v dohľadnej dobe plánujem mať mimi 😲 - a on mi na to povedal, že ak je to jediný dôvod prečo tú prácu nechcem zobrať, tak nech neváham.......že oni s tým rátajú že som žena a môže sa mi "pritrafiť" aj tehotenstvo 😅 .....tak som to vzala a musím ísť na zaškolenie......potom môžeme pokračovať 😀

adikasala
29. jan 2011

@katy33 dakujem katy za podporu citim sa tak vselijako.....pred tyzdnom mi to bolo jedno,ale teraz by som bola stastna keby to vyslo,napriek problemom co sa mi naskytli,pravdepodobne sa doktor sekol a predpovedany pruh to asi neude.... 😅 😅 😅 uz to nemam opuchnute a neboli ma to iba obcas to zacitim.mam taky dojem ze som mala iba uzlinu zvacsenu a zapalenu koli iui.no uvidime na sone 8.2.test budem robyt asi az utorok ak sa mi pani mrcha nedostavi!! nemusela by 🙂 🙂 🙂

katy33
29. jan 2011

Už som pritomna, napečena, kolačik sa chladi, za chvilu môžeme mlsat 😝
@adikasala Juuujha, kiež by to tak bolo, že z pruhu je zapalena uzlinka a ešte k tomu v utorok // , to by už bolo dokonale 😉 A ved ty teraz po IUI neberieš žiadne tabl. ? Lebo tu sa uživa utroš , al. duph., a tie brania , aby ms prišla počas ich uživania.

katy33
29. jan 2011

@apolenka6 Tak ty nam kuchtiš pizzku, mohla som vam priniest od nas - mala by si to bez robotky, no na druhej strane verim, že ta tvoja - to je ina mnamka 😝 ...no a už mam zasa gebriny 😀

apolenka6
29. jan 2011

@katy33 to áno mm si pochvaluje za chvíľu bude po nej a robiť znovu večeru 😠 ked mm má apetít 😝

katy33
29. jan 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 aaaaa...to poznam a chapem ta 😝 ...no čo už , ked mame doma takych jedakov 😅 ...a to len svedči o tom, že si skvela kucharka a variš s laskou pre lasku 😉 😉

adikasala
29. jan 2011

@katy33 ahoj no aj ja beriem take tabletky co sa davaju do vnutra od 1 dna po iui to su ako vase utros to je progesteron to co beriete aj vy.len sa inak vola,a mne mrcha dosla aj stym po 1 iui.presne na 14 den

strelicia
29. jan 2011

@little_miracle Mozno to tvojmu organizmu aj prospeje, ze si das na dva mesiac pauzu so stimulkou a trochu vypadnes z tohto kolotoca co sa vkuse toci iba o mimi a potom sup na druhe iui. Ty mas aj laparku? Ale tusim vsetky v tejto teme okrem mna ju maju.

tinasc
29. jan 2011

@katy33 dobre sa máme, vegetíme si pri telke s mojou malou rodinkou 🙂 majú nám doviezť sedačku, tak čakáme aj na to 😀

zuzanka7834
29. jan 2011

Caute kocky, takze sa mi na chvilku podarilo ukryt sa za PC, Boze ja tu bez MK nevydrzim ani den, ved to je chore... 😅 A to ma este caka nakup, upratovanie spalne, zehlenie a zdobenie obyvacky, fukanie asi 30 balonov (draheho teraz nemam doma) a presuvanie stola spolu s jeho prestretim, nech zajtra iba varim, lebo asi ani to nestihnem na kompletku, kym mi zajtra pride navsteva. Ale konik musi byt 😀 😀 😀

@little_miracle a do akej krajiny Ta posielaju? Ja si myslim, ze to stihnete este vo februari a ak by ste nahodou nestihli, tak presne ako povedala Strelicia, budes mat dusevnu hygienu, co sa tyka temy tehotenstvo 😀 Aj mne by sa to niekedy zislo, lebo z casu na cas uz mam pocit, ze mi z toho celeho trochu hrabe...

@adikasala ja som po prvej iui tiez dostala mrchu presne na cas aj napriek braniu utrogestanu... Inak rano som uz mala prsia zase splasnute (oni ked sa pred mrchou nalievaju, tak sa zvacsia aj o cele cislo, keby to tak chcelo ostat 😀 😀 😀 ) ale potom okolo obeda ma zase zacali boliet a bolia doteraz 😕 A neviem, kto mi minule pisal, ze caste cikanie je u mna dobre znamenie, ale ja teraz pijem ovela viac ako inokedy, takze to vobec nic neznamena 😠 Ako sa citis? Rozhodla si sa teda testovat az v utorok? Juuuj, nechas nas v napati 🙂 A co keby si testla aj v pondelok aj v utorok? 😉

Inak kocky, co sa tyka toho pozitivneho ovu testu, jedna kamoska mi potvrdila, ze zvykne byt pozitivny, ale az ked sa tvori hcg v krvi a vtedy zachyti aj nizsiu hladinu ako tehu test. Vcera alebo predvcerom som tu v nejakom albume nasla fotku, na ktorej bol aj ovu aj tehu test, na tehu bol len duch a ovu mal riadne kolajnice. Tak som sa tej baby spytala, kolky DPO testovala, ale este mi neodpisala. Tak som zvedava... Asi si v ramci mnozstva mojich dnesnych povinnosti pojdem ciknut na jeden 😀 Dnes som 10 den po IUI, Boooze, nech je tu uz streda a nech mame obidve s Adikasalou // 😉 😉 😉

Ozi, fakt ziadna z Vas nevie, ako do albumu vlozit obrazok ineho formatu (napr. PDF, word alebo powerpoint), lebo je nas tu uz vela a ta tabulka co mam u seba v kompiku by fakt pomohla 😉 Mozete mi zatial posielat info - mesto, Vas vek a vek mm, kolko iui mate za sebou, datum poslednej a Mirka aj datum najdenia // na teste 😉 Fomarika uz mam 🙂 Eta vsio, cakam na infosky 🙂

little_miracle
29. jan 2011

@strelicia ......ja tiež nemám laparku - vraj nie je dôvod...........a ja sa zase nechcem nechať zbytočne trápiť - verím že mimi sa nám podarí !!!!!!!!!!!

little_miracle
29. jan 2011

@zuzanka7834 ........idem do DE, takže občas aj domov "zbehnem" a tiež si hovorím že mi určite nezaškodí trochu sa odreagovať........tú fázu "hrabania" mám už za sebou.
Keď sme začínali, bola som presvedčená, že sa nám to musí podariť hneď na prvý krát - urobili sme pre to všetko...........to sklamanie bolo potom veľmi bolestivé a úplne som prepadla "koníkovaniu". Manžel sa veľmi hneval - že som už závislá.........stále som niečo študovala, písala a bolo to dosť intenzívne.........tak som sa musela začať krotiť !!!
Momentálne mi pomáha nadšenie z novej práce, takže som trochu uvoľnenejšia - snáď aj to prispeje k úspechu v našom snažení 😲

zuzanka7834
29. jan 2011

Baby ste tu niektora? Surne potrebujem spriaznenu dusu, sedim doma na gauci a nahlas placem ako sibnuta... ste tu?
@little_miracle @adikasala @fomarik@tinasc @strelicia @katy33 @apolenka6 @mirus11 @kikus77 a vsetky ostatne, na ktore som cez slzy zabudla... ☹ ☹ ☹

kavaapalma
29. jan 2011

co sa deje @zuzanka7834 sice tu len obcas napisem,ale ak potrebujes zo seba nieco dostat som tu

zuzanka7834
29. jan 2011

@kavaapalma ahoj moje, dakujem, ze si sa ozvala... 😢

zuzanka7834
29. jan 2011

@kavaapalma zajtra cakame navstevu - cez tyzden mi zavolala kamoska (velmi dobra kamoska, na VS sme boli 4 najlepsie kamosky a stretavame sa doteraz s celymi rodinami, hoci sme kazdy z ineho mesta. Dvom z ich deti sme dokonca krstni rodicia). No tak ona mi zavolala, ze v nedelu - zajtra pridu k nam. Nase krstna (nebolo krstene v kostole, takze ani neviem, ci je to krstna, iba ju moj mm drzal na rukach pri uvitani noveho obcana na mestskom urade...ale mame ju radi ako kŕstňa a oni nas aj volaju ze krstni). No tak tato mala ma dnes 2 roky a oni sa rozhodli, ze ich oslavia u nas. Nie ze nas pozvu k nim, ale oni pridu s tortou k nam...

zuzanka7834
29. jan 2011

@kavaapalma Tak teda fajn, tesime sa na nich aj ked ja by som to takto asi nikdy neriesila, ved ked oslavujem ja alebo mm, tak si neviem predstavit, ze niekomu zavolam, ze k nim prideme s tortou a oslavime to u nich. No ale co uz, nic sa nedeje, sme radi, ze nas maju radi, tak sme sa s mm dohodli, ze aby bolo veselsie, pozveme este aj tretiu rodinku, nech nas je viac (ta stvrta kamoska byva teraz mimo SR, takze preto iba my 3). Oni maju chlapceka, polrocneho, tiez krstna, tentokrat kostolove 😉 . Jaaj a este som zabudla, tej kamoske, co ma tu dvojrocnu dcerku sa v novembri narodilo druhe babatko, takze tu budu tri deturence a ja namiesto toho aby som sa tesila, teraz fukam balony, zobim obyvacku a revem pri tom ako sibnuta... Och Boze, ja tak strasne tuzim po vlastnom dietatku, ze voci cudzim (hoci tieto ani nie su take cudzie a videli sme ich v porodnici vsetky tri skor ako ich stari rodicia a ich rodicia su naozaj asi jedni z nasich naj kamosov) som totalne chladna a normalne som sa prichytila pri myslienke, ze budem musiet vyriadit aj spalnu, lebo to male decko tam iste bude spat. Presne takto doslova som si to pomyslela. Ze decko... ☹ Uz sa hanbim sama pred sebou, ved ja deticky milujem, tuzim po vlastnom... A mozno ta tuzba vo mne zabija dobreho cloveka... Neviem ci vies, ja som teraz po druhom iui, v stredu mam ist na krv, ale mam z toho vselijake pocity a velmi sa bojim sklamania, toho, ze to ani teraz nevyslo, ze ostaneme bez vlastneho dietatka a navzdy budem len dobra krstna mama, ktora bude fukat balony a zdobit svoju obyvacku, aby cudzie deti v nej mohli sfukovat sviecky z torty 😢 😢 😢 😢

kavaapalma
29. jan 2011

@zuzanka7834 prepac musela som si odbehnut ale som tu... novobec nechapem co tym akoze mysleli... a pokial nie je dieta pokrstene tak krsnych nema... to,ze bol uvitany na urade je bezna vec to s tym vobec nesuvisi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre