IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
9. feb 2011

tak to naozaj netusim.....musim sa pozriet ci mi tam mame nieco take napisane..nam dal doki aj spravu kttoru mam odniest mojmu gynciarovi a tam bolo napisane co som uz vcera pisala.

petuska123
9. feb 2011

@fomarik ba kazal mi spravit test ak bude pozit.mam zavolat a objednat sa na krv a sono a ak bude negat.tak mam vysadit utros a objednat sa na sono.a potom zopakovat celi cyklus na novo.

petuska123
9. feb 2011

no skoda ze vy nemate ten doklad na porovnanie.ale tak asi su to dake hodnoty spermii po laboratornom spracovani.

zuzanka7834
9. feb 2011

@katy33 🙂 🙂 🙂 Velmi sa tesim, ze sa stretneme, ale oplujem Ta az ked mi doky povie, ze je vsetko v poriadku, dobre? 😉

Boze moj, dnes som mala take sialene sny. Moj kolega mal totiz asi pred rokom boleriozu, ale z nej sa vyliecil. Mne sa to dnes v noci do hlavy vratilo, lenze v strasnej verzii, ze sa jeho lekarka pomylila a zle to diagnostikovala, ze mal v skutocnosti rubeolu a to je velmi zle, ak je buduca mamicka v styku s niekym s rubeolou... Tak som sa v spanku trapila... Hned ako som vstala, musela som zapnut komp a kukla som si obrazky postihnutych touto chorobou a fuuuu, nastastie mal naozaj boreliozu 😉

@tinasc srdienko neboj sa, ak by bolo dlho po ovulke, nerobili by Ti to, ak by bolo pred, tak sa nic nedeje, ved bojovnici ziju dlhsie a potom ste mohli skusat aj doma 😉 A stale mozete 😉 Uvidis, ze o necele dva tyzdne budes plakat od stastia 🙂

U mna to bol druhy pokus a tyzden som bola doma. Lenze ja som bola doma uz aj tyzden predtym, lebo som mala velku chripku, brala som aj ATB, ale to som uz lekarke povedala, ze mozem byt tehotna (uz pred IUI, pre istotu 😉 ), aby mi dala take ATB, ktore fazulke neublizia. Takze to bola moja PN, dlhsie som byt nemohla, lebo to ma uz zhanal sef. Aj teraz pred nim predstieram, ze som chora, lebo inak by mi nedal dovolenku, mame dost fofry...

@andy175 v heliose robia kazdy den, sviatok-piatok, dokonca aj cez Vianoce, ved nase tela si nevyberaju ten spravny den podla kalendara, a ked niekto do seba pcha hormony, picha si injekcie, tak by bolo blbe, keby ta zena nemohla ist na zakrok, lebo je vikend, alebo Velka noc 😉 Ale v sobotu vraj neberu krv, to som sa dozvedela tento tyzden 🙂 Tiez chodite do helika?

@walta juuuuj, vies ake velke palce Ti drzim? Najvacsie, daj nam potom hned vediet 🙂 🙂 🙂 Inak my s fomarikom, aby sme nemuseli tak dlho cakat sme si zohnali cislo priamo na labak, Fomarikovi to robili v nemocke, mne v nejakom sukromnom, tak si skus pohladat cislo 🙂 Mne ho dala priamo sestricka, co mi brala krv. Tfuj tfuj, tfuj!!! 🙂 🙂 🙂

@strelicia 🙂 🙂 🙂 🙂 super, ze si uz po a ze su oba v poriadku, teda, po tej chemopertubacii by mal byt aj ten druhy priechodny, nie? Prajem Ti velmi skore uzdravenie, nech sa mozes cim skor pustit do noveho snazenia 🙂 Na kedy Vam naplanovali to IVF?

walta
9. feb 2011

@fomarik ahoj, aj my sme mali teraz IUI swim up,a asi nam to nevyjde, sice mrcha este nedosla, ale rano som sa opat testla, a ani ducha... je to mozne, ze meska a napriek tomu test nic neukazuje? dnes alebo zajtra budu aj vysledky z krvy, musim pockat na to ☹ ☹ ☹

zuzanka7834
9. feb 2011

@katy33 milacik, ja necitam vsetko, lebo vcera som musela odist z prace a dnes som zacala citat iba na strane, kde boli prispevky pre mna, teraz kukam, ze Ti nebolo nic vidiet? V nedelu budes kolky DC? Srdienko nepanikuj, ja Ta tak oplujem ked vyjdem z dveri , ze sa nebudes vediet nadychnut z toho vajka, co uvidis na monitore 🙂 (dufam, ze bude vsetko ok, lebo inak nebudem mat sliny 😉) Ja si stale myslim, ze mas posunutu ovulku. Kolko dni ti zvykne trvat cyklus?

Hm, musime si to nejako nacasovat, aby som mohla ist do ambusky skor ako Ty...

walta
9. feb 2011

@zuzanka7834 Zuzi, dakujem za radu, ale ja uz pockam na info od sestricky, budem volat, ale asi nic z toho nebude...test je biely, ani ducha... ale mrcha nedosla este, jaaaa ti neviem ☹ ☹ ☹

zuzanka7834
9. feb 2011

@apolenka6 este tento mesiac skus a potom si daj pauzu na 9 mesiacoooov 🙂 Dobre? Slubujes? 😉 A potom sa vsetky stretneme na nejakom tehu zraze 🙂

@petuska123 tu spravu Ti dali v Heliku? A kto Ti robil IUI? Nam nedali ani ziadnu spravu, iba papier, ze som absolvovala iui a odporucenie na odber krvi, kedze som chcela ist na krv u nas v meste. A ked mi po IUI ukazoval monitor, nespominal nic o spermoskach... My sme boli u Krajka, tak mozno kazdy lekar ukazuje nieco ine 😀 Drzim velke palce, teraz pekne oddychuj 😉

@little_miracle Gratulujeeem 🙂Sikulienka nasa 🙂 A teraz hor sa, dosiahnut prvu metu v uplne inom odbore 😀 😀 😀

zuzanka7834
9. feb 2011

@petuska123 aha, uz vidim, ze to nebol Helios, tak preto 🙂

little_miracle
9. feb 2011

@tinasc ďakujéééém 😀

little_miracle
9. feb 2011

@fomarik SWIMM UP je najlepšia technológia výberu tých najlepších spermií.......raz som niekde čítala nejaký článok, ale už neviem presne kde - skús si to hodiť do googlu

little_miracle
9. feb 2011

@zuzanka7834 😀 teraz sa vrhnem na vysokú školu tehotenskú 😲

zuzanka7834
9. feb 2011

@katy33 milacik, citam dalej, citam, a chcem Ta poprosit: NE-STRE-SUJ! Prosim Ta nestresuj, ze sa Ti nikdy nespravia vajka, co si? Jasne, ze sa spravia, podla mna sa Ti aj robia, len neskor, uz som to tu pisala asi 100x. Uz som pocula o vela pripadoch, ked zena otehotnela v mesiaci, ked mala sex iba 1x a to tesne po alebo tesne pred ms.... takze tie vajka sa nemusia robit prave na 10-12-14-ty den... Kazda sme ina, treba sa snazit cely mesiac a motyka vystreli, urcite. Nesmies si hlavku zaplnat smutnymi myslienkami, psychika je silna teta, tak hlavu hore!

zuzanka7834
9. feb 2011

@walta ja som mala den pred krvickou tiez biely test a Tebe brali krv v podstate den predtym ako mali, takze no stresssss 🙂 Vazne si skus zavolat, oni musia mat vysledok uz hotovy v labaku.

@little_miracle presne tak som to myslela 😀 😀 😀 Cim skor, tym lepsie 😉

zuzanka7834
9. feb 2011

@fomarik Lucinka zajtra budem na Teba velmi mysliet, potom cakam sms 🙂 Neboj sa, to NT bude idealne, nema byt ake ine 😉 A ano, mozem vsetkym odporucit kontakt s Tebou 😀 Si tehu nakazlivaaaa 😀 😀 😀 Len dufam, ze nasa fazulka sa rozhodne vydrzat a vsetko bude dobre... 😕

little_miracle
9. feb 2011

@katy33 a nenavrhli ti stimuláciu injekciami (Merional, Menopur...) ??? Ja som prvú stimulku mala takú - je to ale podstatne nákladnejšie - 5 injekcií ma vyšlo na viac ako 50 EUR. Tieto prípravky sú vraj podstatne "čistejšie" ako clostil..........ja som z clostilu nadšená nebola, ale injekcie mi potom na ďalšie cykly nemohli dať, keďže pôvodne sme chceli IVF už v januári - len sa to skomplikovalo s mojim "systémom" ☹

petuska123
9. feb 2011

@zuzanka7834 ty si mala biely test a aj tak nakoniec si tehu??? no mne vravel doki ze ked bude test nega mam vysadit utros.

little_miracle
9. feb 2011

@walta jééééj aj my chodíme do ISCARE BA 😀

pici
9. feb 2011

@fomarik tak toto skutocne netusim.... mozno to bol lepsi vyber ?:D

walta
9. feb 2011

@zuzanka7834 ja ti neviem, zuzka, fakt uz neverim, ze som tehu... skor nie ako ano... rano som sa pohadala s manzelom, asi mi uz hormony udieraju na mozog...a za taku somarinu, ze az... vycitala som mu take hluposti, aaaach jaj. A o pol 6 rano sme sa pohadali, je to normalne podla teba?

walta
9. feb 2011

@little_miracle no, vidis, a mozno sme sa aj stretli na chodbe, ani sme o sebe nevedeli 🙂

aby
9. feb 2011

@katy33 neboj dobre bude 😉 😉 😉

@strelicia keď som bola ja v nemocnici hovorili tej hadičke kabelka 😀 😀 😀
držím prsty nech nebolí 😉

katy33
9. feb 2011

@zuzanka7834 Juj, zlatinko moje, v nedelu to bude 15.DC cyklu, podla mna to už i dr. cvaklo, že možno sa vajka robia neskôr, ked nikdy som na 10.DC u nich vajka nemala....našla som doma zošit , do kt. som si zapisovala BT a udaje z folikulometrie ešte u mojej dr. ... a tam mam popisane, že na sono som začala chodit až od 13-DC a vtedy boli foliky 13-14mm a pregnyl sa mi pichal raz 16.DC a potom cyklus na 17.DC a ovulka podla BT bola vždy až na 18.DC 😕 Tak ja dufam, že naozaj vajka nejake su tam, len sa nam ukažu až neskôr 😉 ...lebo nie je , Zuzi podla mna možne, aby som dovtedy mala vždy u mojej dr. po tri vajka a naposledy som mala 5 vajok a potom sme začali chodit do MT a už nič 😕 ..no nechame sa prekvapit,..tešim sa na teba a aj keby sme sa vybavili aj skôr, že vy tam ešte nebudete - tak vas určite čakame, pretože, ja verim, že už bude fazulka vidiet a dostaneš fotočku a ja ju uvidiiiiiiiiim 😀 ...a potom môžeš pluvat kolko len chceš 😀 😀 😀

katy33
9. feb 2011

@fomarik ...no veru, ty si naš talizman, ja by som ta tiež najradšej vylubila 😀 ...mojenko, nebojkaj sa nič, zajtra budu len a len dobre spravičky, fazulka bude v tom najlepšom poriadku, budeme na vas mysliet a ty nas hned upovedom, že ako sme narastli a tak... 😉
Lucinka, ty si tušim spominala, že i ty si začinala chodit na sono až neskôr ako na 10.DC, či sa mylim? 😕

katy33
9. feb 2011

@little_miracle ...nechapem to , moja, no nenavrhli a neviem, na čo sa čaka...ja som sa bala , že stimulacia inj. je ovela nakladnejšie, ale ty pišeš , že 5 inj. 50 eur....a ak som to pochopila stimuluje sa s nimi ako s clost., čiže sa beru 5 dni 😕 ...a tebe hned dali stimulaciu injekciami, al. tiež skušali clostil? Pišeš, že ti už nemohli dat inj. , mala si z nich aj nejake problemy, al. to len kvôli IVF?...som ta zavalila otazkami, no budem ti neskutočne vdačna za odpovede 😉

katy33
9. feb 2011

@aby ...ja z teba odpadnem, že kabelka 😀 😀 😀 ...takže ty si mala ešte aj v nemocnici modny doplnok 😨 😀

aby
9. feb 2011

@katy33 no fakt lebo nakonci bola taká banka a musel si ju nosiť bud v ruke lebo vo vrecku ja keď som počula sestričku tak som skoro od smiechu praskla heh ale nedalo sa nesmiať aj keď to bolelo 😀 😀 😀

no už som bola na krvke v helíku a budúci týždeň budú výsledky fuu normálne mám strach čo mi zas povedia 😖

miriamka
9. feb 2011

Kocky,ak dnes ma folik 16mm,kedy sa asi picha Pregnyl a robi IUI?

katy33
9. feb 2011

@aby ...neboj moja, vysledky budu určite dobre a vy konečne budete môct začat s pichačkami a IVF budete mat uspešne za sebou a v brušku dve fazulky 😎 😉 ...oni ti budu volat vysledky, al. ty sa maš ozvat?

katy33
9. feb 2011

@miriamka ....ahoj miriamka, obvykle sa picha, ak je velkost folikulu 18mm, no všade to robia inak 😉 ...takže vas čaka IUI, tak moc držim palčeky, aby bolo uspešne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre