IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
19. nov 2010

@shira_ supeeeer, tak budete mojim živým príkladom, teda pre nás všetky 😉 My čakame na vysledky spg, no 1.krat boli vynnikajuce, tak sa uvidi, ja mam pco a teraz najnovšie cystu zo stimulacie, ale verim, že zmizne a my po novom roku sa konečne dočkame IUI - tiež verime, že sa to podari 😉 A aj vieš kolko si mala vajok?

shira_
19. nov 2010

@speranza1 ďakujem, dúfam, že to dobre dopadne..vždy sa niečoho bojím. najprv či otehotiem, potom či vynosím, teraz ako porodím...stále rovnaký strach, len iné dôvody 😒 ale je to aj obrovská radosť. prajem všetko dobré aj snažilkám. veď za nejaký čas budem v snažilkách zase 😉

zuzancek22
19. nov 2010

@speranza1 presne ako píšu ostatné babenky, nevešaj ešte hlavu, ja som to už písala veľa krát, mojej kamoške test neukázal nič aj ked jej meškal menzes, a potom ked jej stále nechodil tak si urobila 2 test a tam boli síce // ale tá druhá bola uplne slabučká, takže hlavu hore a hor sa na krvné testy.

shira_
19. nov 2010

@katy33 mala som pri tom druhom pokuse dve. oplodnilo sa aspoň jedno, chvalabohu. ak sa ti podarí aspoň jedno poriadne vajko a spmg máte ok, tam by to malo vyjsť. držím palce!

speranza1
19. nov 2010

@shira_
@zuzancek22 dakujem dievcence 🙂 ... uvidime naozaj ako dopadne krvicka a uz nech dopadne ako dopadne ... tak pojdeme do boja dalej 😉

zuzancek22
19. nov 2010

@speranza1 presne netreba sa vzdávať, ja sa preto nechcem stresovať tým že sa budem testovať, budúci týždeň takomto čase budem v BA čakať na výsledky krvy.
je to síce este týždeň ale nejako to vydržím, dnes doberiem posledné tabletky z 1 krabičky utrošu, a zajtra začínam novu,s tým utrošom mi to pripadá ako s adventným kalendárom. 🙂 papáš papáš, a keď už nieje čo tak sú tu Vianoce, tak ja dúfam že 26.11. budú pre mňa tie moje Vianoce.

katy33
19. nov 2010

@shira_ Dakujem, aj za všetky babulky tu, moc si nas povzbudila, už len nech ta dobehneme 😀 Pôrod dopadne určite dobre, moja,ved už to maš za par - už to klope na bruško 😀 A nech ste obaja zdravučkí 😉

fomarik
19. nov 2010

@shira_ Aj ja sa pripájam k úspešnemu otehulkovaniu ešte budem držať palce do úspešnejšieho konca! Veľmi si nám tu zdvihla náladu, ďakujeme 😉

fomarik
19. nov 2010

@katy33 mojenko, na jeden deň som sa odmlčala...akosi nebolo času koníkovať, i napriek tomu, že som od Koníka tak trochu závislá...vlastne od vás, babuliek! Dúfam, že tá bekaná cysta je už fuč. necítila si nejaké bolesti v poslednej dobe?...že či náhodou už nepraskla 😉

fomarik
19. nov 2010

@speranza1 Ja viem,že je to ťažké, ale ja som si povedala netestovať! Počkaj si na krvičku. Kiežby som mala čarovný prútik...hneď by sme boli všetky tehuľky.... a schválne...s dvojčatami, aby sa nám nemálilo!

fomarik
19. nov 2010

@zuzancek22 Zuzanka, s tým adventným kalendárom si ma pobavila. pekne si to prirovnala! Občas sa stáva, že sme z nepodarených darčekov sklamané ( a verím, že sa už z Vianoc budeme len a len tešiť),...... snáď tento advent nám prinesie vytúžené ovocie.

fomarik
19. nov 2010

@bodka4 Ahoj Bodočka! Tak si naša IUI-čkárka. A patríš do klubu 😉

zuzancek22
19. nov 2010

@fomarik už ti prišla mrcha?

v555
19. nov 2010

ahojte,tak som po kontrole v Heliose, dva baby testy negatívne,krv negatívna 😠 ,sono negatívne,tak nabudúce.Ideme ďalej 😉

zuzancek22
19. nov 2010

@v555 presne netreba sa vzdávať, a na koľké IUI ideš?

fomarik
19. nov 2010

@v555 😔 😔 😔 😔 😔 😔 Anjeličkovia nám pomôžu... keď nie teraz, tak o chvíľočku určite!

fomarik
19. nov 2010

@zuzancek22 áno, včera prišla. zajtra aj skončí. A od zajttra clostilujem. 1. 12 sme objednaní na prvé sono...až o 14.30...neviem prečo tak pozde 😕 . Zuzanka, ako sa cítiš? Vidíš rozdiel medzi 1 a 2 IUI?

v555
19. nov 2010

Tomu verím 😉 a idem na tretie IUI ale neviem kedy v decembri určite nie,nechcem si pokaziť najkrajšie sviatky,myslím tými stresmi a sledovaniami sa.Aj keď si hovorím,že to budem brať v pohode,ale bohužial telo so robí svoje.Som velmi citlivá a prežívam to.Ako všetky z nas 😉

fomarik
19. nov 2010

@aby skvelé, 3 folíky sú super. tak predsa je z teba dobrá nosnica! 😀 😀 😀

zuzancek22
19. nov 2010

@v555 veď ktorá by sme to neprižívala, každá čakáme, že tento krát sa zadarí ,
@fomarik vôbec nič necítim ani žiadne iné bolesti, ani ovulku, neviem dnes som 7 den po IUI , a rozdiel vôbec žiadny, iba ma začal trápiť akýsi kašel radšej si nič nedávam, keby som bola aby to babatenku neuškodilo

aby
19. nov 2010

@fomarik heh no neviem minulý cyklus som mala 6 a nič s toho no uvidí sa 😀
ešte že to snažilkovanie nieje rovnaké :0)))

fomarik
19. nov 2010

@aby tomu rovnakému snažilkovaniu nerozumiem 😖

apolenka6
19. nov 2010

dnes som dostala mrchu volala som do Helíka 28.11 idem na sono o 8:30 padlo nám to na nedelu to je fajn nemusím si brať dovolenku 😝 od nedele stimulujem jupíí 😉
@fomarik preto ideš až poobede,lebo majú vela objednávok na ráno aj mna chcela dať najskôr v pondelok o 14:30 a som sa jej spýtala či sa ráno nedá a takto mi to odôvodnila 😕 na koniec som ju ukecala na nedeľu 😝

little_miracle
19. nov 2010

@aby jeeeeeeeeeeej nám vychádza ďalšie IUI skoro rovnako - ale my chodíme do BA. Ja ešte neviem koľko mám folikov, na sono idem až 11 DC - teda v pondelok. IUI by malo byť v stredu. Teraz som asi 2 dni nesledovala MK, som moooooc zaneprázdnená. A je to dobré, aspoň na to stále nemyslím..............

zuzancek22
19. nov 2010

@little_miracle a kam do BA chodíš?

aby
19. nov 2010

@fomarik myslela som rutynu 😀 ešte že je to je príjemné 😉
ale nejaká som rozkokošená heh 😀

aby
19. nov 2010

@little_miracle ja mám 11ty DC dneska a teda popichuje ma vaječník 😖 ja počítam že skôr v utorok ale to bude super budeme odpočítavať spolu 😀 😀 😀
jj nemysli ja som si našla znova robotu a tiež nad tým nerozmýšlam a je to super 😀 sa odreagujem 😉

little_miracle
19. nov 2010

@zuzancek22 ISCARE a Ty?

little_miracle
19. nov 2010

@aby ....ja neviem, mne sa zdá ten môj cyklus nejaký divný........všetky baby píšu že IUI im robievajú okolo 15.-16. DC.
Ja som mala 1. IUI na 13 DC........a tak by to malo byť aj teraz. Len pri 1. IUI sa obávam toho, že ovulku sme akurát prešvihli 😒 lebo ja ju vždy cítim. Keď som mala na 11DC pregnyl, už vtedy som začala cítiť že sa niečo deje. Celkovo som mala 3 foliky. Podľa mňa mi prvý praskol ešte na 11DC. Druhú fázu som cítila presne v čase IUI, ale obávam sa že v tých daľších 2 folikoch neboli vajká dostatočne zrelé ☹
Dnes mám ešte len 8DC a mám pocit, že ovulka by mohla byť tak o 3 dni aj samovoľne - bez pregnylu. Škoda že na sono ma objednali až na 11DC......snáď to neprešvihneme.

Môže byť že mi tá stimulácia urýchlila ovulku??? - normálne som mávala na 14DC.

...a keď potom budeme spoločne ležať hore nohami...môžeme aspoň písať na MK 🙂 Ja som si v práci vzala voľno tak, aby som po IUI bola až do konca týždňa doma. Pri 1. IUI som normálne bola PN............môj lekár s tým nerobil žiadny problém - povedal že môžem byť doma koľko chcem...tak až do tehu-testu som bola doma. A keď som po negatívnom výsledku povedala nech ma vypíše do roboty, čudoval sa mi...

aby
19. nov 2010

@little_miracle no pne prvé robili 13deň ale vieš flikul musí mať nejakú veľkosť podľa toho aj 😉
treba aj tak keksíkovať 😀 😀 😀
vieš tiež si myslím že niekedy to hovoria len tak od buka a to ma hnevá 🤐
ja si myslím že aj môže sa to urýchli ja zas cítim keĎ ma bolí vaječník ako pri MS tak mam ovulku tak 11-13deň
no vidíš super držím prsty treba odpočívať 😀 a keksíkovať aj 😉
nechápem prečo sa akože čudoval

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre