IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

spetule
15. máj 2015

@lucianna1981 Tři roky je dlouho, chápu, že tě to trápí☹ Vydrž! Moc Vám držím pěsti.

lucianna1981
19. máj 2015

Tak to je super, keď máš hneď dve ratolesti. 🙂 Dúfam, že aj nám aspoň to jedno vyjde....

lucianna1981
19. máj 2015

@spetule Ďakujem veľmi pekne za podporu. Áno, 3 roky je dosť... aj keď viem, že sú páry, ktoré čakali oveľa dlhšie... no ale veď uvidíme...

leves
19. máj 2015

Tak ja zase nic....po kolkych neuspesnych pokusoch sa ide na IVF?

spetule
19. máj 2015

@leves A kolikátý jsi měla? Někdo mi tu říkal, že nárok na IVF je až po 3neúspěšných.Já mám za sebou dvě 😖

aluska01
19. máj 2015

@leves
@spetule prepáčte že vám vstupujem do debaty. Ivf nebude podmienené absolvovaním IUI. Nám v CAR vzhľadom na veľmi zlé spermio a môj "pokročilý vek ako to nazval MuDr." navrhli viac možností liečby.jednou z nich bolo iui a druhou priamo IVF. Rozhodnutie bolo na nás

spetule
19. máj 2015

@aluska01 Děkuji za doplnění, samozřejmě jsou okolnosti, díky kterým je IVF možné dřív 😉 Otázkou je, jak je to kdy a kde s plněním hrazení pojišťovnou.

coralee_wiley
5. jún 2015

Ahojte dievcata, mate niektora z vas skusenost, ze napriek pozitivnym protilatkam proti spermiam sa Vam podarilo otehotniet inseminaciou? Ak ano, na ktory pokus? Vdaka za odpovedemoticon

hennka2
5. jún 2015

@leves .. ahoj, zalezi na Vasom rozhodnuti, je to velmi individualne. Vacsinou idu po 3, mozno 4 IUI, podla toho, ci das dalsie sance. Ja mam po mojom 4 a este nechcem ist na IVF.

sandria33
17. jún 2015

ahojte, bola som 1.krat na IUI, aka je sanca ze bude uspesna, ak partnerove hodnoty v spermiograme boli nadpriemerne?

sandria33
17. jún 2015

@majka15majka mala som dva folikuly 17 mm pred IUI, tak som zvedava ako to dopadne

vevericka13
18. jún 2015

sanca je okolo 15% ja cakam po druhej iui

coralee_wiley
18. jún 2015

@vevericka13 gratulujeeem, to je uzasna sprava, nech ide vsetko tak ako ma;) no skoda ze ta sanca je taka nizka:( ... Ale zas aj tych 15% je lepsie ako nic 🙂

aluska01
18. jún 2015

@vevericka13 gratulujem a držím palčeky...ja idem 21.6. na sono folíkov a potom šup na IUI...dúfam že budú vajká dosť veľké a budem veriť v zázrak že to vyjde aj so zlým spermiom

vevericka13
19. jún 2015

babenky treba verit, ja mam este tyzden pred sebou cakania, je to hrozne

sandria33
19. jún 2015

Ja mam dnes 14 den po IUI, test mi ukazal jednu ciarku:(, v pondelok mam ist na krv a sono, ale nedavam tom velku nadej, ked test bol negativny, a tak sme sa tesili .......

vevericka13
19. jún 2015

@sandria33 este nejaka nadej je, pokial nemas menzes, ja uz asi pojdem na ivf, ja mam endometriozu a potrebujem co najskor otehotniet, mam len jeden vacnik a dve operacie za sebou...pri ivf je ovela vyssia sanca, ja mam dnes len 5 den po iui a to aj ked mi robili, tak folikul bol uz prasknuty tak neviem, ci nebolo neskoro...

sandria33
19. jún 2015

Mne nepozerali, ci praskol folikul pred IUI, mala som 36 hodin predtym pichnuty pregnyl. Ale dilatovali mi krcok maternice, lebo sa dnu tum kaketrom nemohli dostat, to bola ina bolest..

lina129
19. jún 2015

aluska01 to sme na tom podobne, ja idem tiez 21.6. na sono, som zvedava kedy naplanuju iui... 🙂 aj nieco uzivas, ci ides v prirodzenom cykle?

aluska01
19. jún 2015

@lina129 brala som clostil 2x1 od 3 do 7dna....dnes som 9 dc a vôbec necítim vaječníky...po inú dobu sa už zvyknú ozývať takto pred ovu...nech už je nedeľa

aluska01
19. jún 2015

@sandria33 je určený nejaký čas že ako dlho po pichnutí pregnylu treba urobiť iui? alebo to podľa veľkosti vajíčka? som v tomto úplne blbá

lina129
19. jún 2015

@aluska01 ja aj citim sem tam vajecnik, tak som tiez zvedava, ci mam dobry citak, z ktorej strany bude ovu 🙂 inak mam strach, nie z vykonu, ale z toho, ze by to nevyslo 😒 ale na to teraz nechcem mysliet... 🙂
Ja inak tiez beriem Clostil, ale od 5 - 9 dna... takze inak ako ty 😕

sandria33
19. jún 2015

@aluska01 od pregnylu by to malo byt za 36 hodin, preto aj mne kazali pichnut injekciu v strefu vecer o deviatej a IUI mi robili v piatok o jedenastej. Ale predpichnutim pregnylu som bola dvakrat na merani folikulu, 12 hodin pred pichnutim pregnylu som mala na lavej strane dva foliky po 17 mm

aluska01
19. jún 2015

@lina129 To možno podľa toho ako mávaš ovu,neviem...ja na 13-14den. Ja mám sono len 1krát a to 11 dc...chodím do heliosu,kam ty?

lina129
19. jún 2015

@aluska01 ja mavam kratke cykly, tak 25-27 dnove, ovulka je skoro cca. 12-13 den... Teraz idem do Brna ale predtym som uz absolvovala iui v Ba Gynfiv...ale neuspesne 😢 Preto teraz ten strach...

aluska01
19. jún 2015

@lina129 držím nám obom palce

aluska01
21. jún 2015

@lina129 tak ja som už doma, mám 2 vajuchá 18 a 20 mm....iui v utorok,dnes pichám pregnyl

lina129
21. jún 2015

@aluska01 Ahoj 🙂 my sme boli v Brne...ja mam tiez 2 foliky a jeden ma 15 a druhy 17 mm a iui mam zajtra...tak neviem podla coho robia to iui 😕

aluska01
21. jún 2015

@lina129 to je teda fakt rozdiel...len dúfam že moje vajka neprasknu predčasne...držímpalce.potom podaj info 🙂

lina129
21. jún 2015

@aluska01 neboj, ved keby aj praskol ten vacsi, tak vajicko je 12 h po ovulke vo vajickovode, cize iui ma este zmysel 😉 aj ja drzim palce! Tak daj vediet ako si dopadla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre