IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
12. júl 2012

@tinka9075 jasné nech máš všetko v kope..ale asi ti znížia dávku ,ked ich už máš toľko ...a kedy bude OPU? ešte je skoro?

tinka9075
12. júl 2012

@apolenka6 ja som opu vyrátala tak okolo 20 to by bol 15dc ale možno to bude skôr ked ich už teraz je vela 😀 😀 a sestrička sa ma pýtala či si už robím predoperačné vyšetrenie 😉 😉

apolenka6
12. júl 2012

@tinka9075 si zarodila vajok ako jabloň 😀 to je dobré 😉 raz dva budeš mať bublinku/ky v brušku ,idem sa ja obliecť do práce tak ahoj!

tinka9075
12. júl 2012

@apolenka6 no veru jak jablon 😀 😀 nech ti to v práci rýchlo ujde ahoj 😉 😉

tinasc
12. júl 2012

@mirka2010 veru naozaj to letí, ja som sem začala písať tuším niekedy v roku 2010 ak sa nemýlim ako sme začali chodiť do centra... cítim sa dobre, dúfam, že aj drobec, hmýri sa riadne niekedy, niekedy málo 🙂

tinasc
12. júl 2012

@tinka9075 no vidíš koľko vajok si si vypestovala paráda 🙂 tak nech sú aj všetky kvalitné 🙂

mirka2010
12. júl 2012

@tinasc a ako znasate tieto tepla??? teda hlavne ty??? malemu je urcite v brusinku dobre 🙂

tinasc
12. júl 2012

@mirka2010 no dnes bolo fajn, nebolo tak veľmi teplo, teda bolo fajn, len fúkal vietor, takže bola pohodka 🙂 no malý sa má dúfam dobre, dnes som musela robiť policajta medzi našou a synovcom čo sa stále hádali a robili si zle, to už veru je na mňa dosť ☹ som unavená ako kôň...

tinka9075
12. júl 2012

@tinasc dakujem no aká som nosnica 😀 😀 ale vela ich byt nemusí stačí pár ale nech sú kvalitné 🙂 🙂

dasaa
12. júl 2012

@apolenka6 ahoj ja som tiez opuchla a bola som s tym na pohotovosti.Aspon mne lekar povedal ze si mam davat zimny obklad a mala som este aj jednu vodycku co som si mala vyplachovat tu rano ale uz si nepametam ako sa vola.Drzim prsteky aby si bola cim skor fit 🙂

dasaa
12. júl 2012

@cmelica ahoj tak zajtra rano idem na prijem som sama zvedava ako to bude.Jeeej moja ved ti uz mas 29tt pani ale ten cas uteka.
@mirka2010 Veru zajtra uz by som mala vidiet Simonku 🙂Jooooj dnes som si uzila manzela od rana sme sa flakali 😀 😀 a vozili na aute 😀.Mirka som rada ze uz Marosko pekne spinka v noci ved aj nam sa ovela lepsie spi ked je trosku chladnejsie .Pozdrav Maroska za nas a dakujeme za podporu 🙂
@tinka9075 to je parada vedela som ze nam napises krasnu spravicku.

PRE VSETKY BABENKY -tak zajtra idem do nemocnice.O vsetkom vas bude informovat @cmelica neviem ci zajtra vam dam vediet alebo az v sobotu ale urcite budete informovane.Dakujem vam za podporu a prajem vam pekny vecer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
12. júl 2012

@dasaa ahoj zajtra budem na teba mysliet velmi velmi 😉 😉 už sa velmi teším ked napíšeš že máš Simonku v náručí 😉 😉 a neboj zvládneš to v pohode my ti všetky budeme držat palce 🙂 🙂 pekný večer aj tebe a drž sa moja 😉 😉

majca55
12. júl 2012

@apolenka6 juj moja to ma mrzí ale aj mm mal stym trampoty hrozne a dlho 😝 ale musiš vydržať a vyplachuj si to riadne musiš a všetko vypluvaj riadne

apolenka6
12. júl 2012

@majca55 zajtra idem k dr. nech niečo spravííííí lebo ošediviem,ešte viac som zapuchla ☹ ☹ ☹ toto mi bolo treba??! 😠
nestraš prosím ,snád to nebude také strašné ,na dlho 🙄

walta
12. júl 2012

@apolenka6 ahoj, jasne... ked sa ti to neda, tak sa neda. Len tie inj sa pichaju do zadku, sama to asi nezvladnes, ak si na to myslela.... troska stipu, ale to sa da uuuplne v poho vydrzat. Potom na konci pichania sa picha jedna inj do brucha, a este do zadku- no dopichana som bola riadne... ale to je nic, stalo to zato. Preto ti drzim palce 😉 😉 😉

walta
12. júl 2012

@mirka2010 ahojky... moja, s tym bojujem aj ja, ze ju kazdy chyta za ruky a ona si ich dava do pusinky, darmo aj poviem, ze nechytat, ale poviem to priamo a aj 100x, ked j niekto debil, no a co. Sak kd sa neuvedomia, treba to opakovat, mne ide o zdravie alej, nech nchyti nejakeho bacila, ostatni ludia ma netankuju. Mala spinka celu noc, nebudi sa na papanie, ona je skvelaaaa, moje chrobatko malinke 😉 😉 😉

lucitas
12. júl 2012

@tinka9075 Ahoj, do ktorého centra chodíš a ku komu?

tinka9075
12. júl 2012

@lucitas ahoj chodím do Ginfiv k Harbulákovi 🙂 🙂

lucitas
12. júl 2012

@tinka9075 A ako si tu spokojná? Ja som bola 2x vo Ferticentre a teraz chceme skúsiť niekde inde tretie IVF. A neviem sa rozhodnúť, ktoré centrum zvoliť.

walta
12. júl 2012

@sijust ahoooooj.... jeeeej, dakujeme za pozdrav.... aj Charlottka pozdravuje kamosku Stellinku... veru, nech su nase deticky zdravunke, nic viac si nezelame 😉 😉 Ja som bola 7 tyzdnov u mojej maminy, ta mi pomahala s malou, az potom sme dosli do noveho domu, ale uz som si zvykla, aj vsetko okolo malej, Manzel robi od rana do vecera, je rad, ze sa vyspi, s malou ho nezatazujem, ale cez vikend sa snazi byt s nami a uzivat si rodinny zivot 🙂 Aj teraz tu vedla mna chraaaape 😀 , je unaveny. Ide aj ja zalahnut, tak dobruuu nocku. Mala spinka od 21h, vydrzi celu noc az do nejakej 5-6h, ako kedy. 🙂 🙂 🙂

tinka9075
12. júl 2012

@lucitas som spokojná aj ja idem na 3ivf na prvé som bola tiež v tomto centre druhý krát som bola v Heliose v Martine ale tam sa mi velmi nepáčilo 😒 tak teraz som znovu v Ginfiv a Harbulák je v pohode 😉 😉

lucitas
12. júl 2012

@tinka9075 Ja rozmýšľam nad Iscare BA, alebo MT. Tiež som uvažovala na Heliosom MT. Mala som len 3 oocyty, 2 sa oplodnili, takže mi nezostali ani mrazáčikovia. Neviem čo spraviť, ktoré centrum bude najlapšie. 😒

tinka9075
12. júl 2012

@lucitas ja som mala 1x 8 oplodnili 7 a 2x 10 oplodnili 9 len čo z toho ked som aj tehu zostala a potratila 😒 tak teraz beriem mesiac pred ivf prednison a budem si pichat aj injekcie prozi zrážanlivosti krvi tak to nejak zvládnem 🙂 🙂 dobré bolo Iscare v Martine kým tam bol docent tak som tam chodila super človek 🙂 🙂

walta
13. júl 2012

@dasaa ahojky moja... dnes na teba intenzivne myslim, aby vsetko islo ako ma a tesim sa na info od teba a na fotecky vasej princeznicky... so Charlottkou drzime palce 🙂 🙂 🙂 cmuk cmuk cmuk

walta
13. júl 2012

@lucitas ahoj... no, ty si na tom presne ako som bola ja.... mala som len 3 oocyty, len 2 sa oplodnili, vlozili mi ich a jedno embryjko sa prijalo a nasa mala uz ma 3 a pol mesiaca, takze ono to funguje aj s málo oocytami, len treba pozitivne mysliet a verit. Ja som chodila do BA do ISCARE k doc. Valkymu a dr. Lattakovej...ale som pocula, zevraj tam uz docent neposobi... nevies o tom nieco? To by bola ooobrovska skoda, lebo na toho cloveka nikdy nezabudnem, pretoze nam pomohol obrovsky a za to sme mu do smrti s manzelom vdacni 🙂

cmelica
13. júl 2012

@dasaa ahoj moja!!! tak uz si v nemocnici a cakas na svoj krasny balicek stasticka 🙂 🙂 myslime na teba a drzime palce aby vsetko prebehlo ako po masle 😵 😵 😵 😵

cmelica
13. júl 2012

@tinka9075 juuj to mas veru krasnu urodicku 🙂 🙂 uz aby bol ET,ze???

cmelica
13. júl 2012

@apolenka6 bozinku moja co si ty este muzsis vytpriet??? ale snad ti dnes dr pomoze a coskoro to prejde! hned pis ,ze co a ako??? ja idem k zubarovi v utorok,som zvedava co bude 😝 😝

cmelica
13. júl 2012

@walta ahoooj!!! tak ako si uzivas maminkovanie??? a co malinka?? juj to mas dobru dcerenke,ze necha pekne rodicov takto vybuvat 🙂 🙂 aj kojis,ci dokrmujes??? posielame pusinku 🙂

cmelica
13. júl 2012

@mirka2010 ahojky!! tak konecne sa nam ochladilo a da sa vyspat 🙂 my sme dnes vstavali o 9,30h... mm hovori,ze bude drobec riadny spachtos,ked ho takto ucim 😵 zatial sa mame dobre... uzivame si kopanceky,ale viem byt aj riadne nervozna ked nekopka... to ma ide utrhnut,ze co sa deje 😒 😒 mame nejake lenive drobatko 😵 😵
a vy co mate nove??? uz sa pekne vozite v sportovej casti? no to musi byt paradicka pre Maroska 🙂 pozera na tento svet pekne s prehladom a este ked sa posadi,no parada 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre