IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bedova
3. okt 2016

@wanda52 Ahoj,ja som teraz bola na 10 den,predtym som bola na 11 den

22maj2007
3. okt 2016

@wanda52 ahoj mne idú teraz robiť na 12deň a podľa toho mi pichnu pregnyl a uvidí sa čo ďalej,pre nás to je prvé iui.

wanda52
3. okt 2016

@bedova ja som bola prvýkrát tiež na 11.deň, aj teraz pôjdem tak.

wanda52
3. okt 2016

@22maj2007 a ty chodíš do Heliosu alebo iného centra?

22maj2007
3. okt 2016

@wanda52 Helios,tak uvidíme,potom ak by to náhodou nevišlo si dáme pauzu,lebo tri mesiace som brala glostilbegit po jednej tabletke a teraz pred iui my predpísal 2,d týchto liekov si musím dať prestavku

lucka222
4. okt 2016

Dievcata. Coskoro uz bude stvrtok a idem na krv. Ale neviem ako do dopadne. Necitim sa nijak. Dnes ma zacalo brucho bolet ako by mala prist mrcha.

bobulazelena
4. okt 2016

Zeny ja mam po druhom a pravdepodobne aj poslednom pokuse IUI...drzte nam palce, potom nam ostava uz len ivf.

wanda52
4. okt 2016

@lucka222 držím ti veľmi palce 🙂

wanda52
4. okt 2016

@bobulazelena my tiež pôjdeme do druhého kola a ak by to nevyšlo, dáme si pauzu a rozhodneme sa ako ďalej..

bobulazelena
4. okt 2016

@wanda52 no ja chcem dat este povysetrovat nejake veci, ktore este nemame ( nie je toho uz vela 🙂 ) a potom asi to IVF no...
Uvidime...bodaj by nam obom druhy pokus vysiel 😉

wanda52
4. okt 2016

@bobulazelena ja by som si potom dala vyšetriť vajicovody, lebo to nemám. Asi tou metódou HyFoSy, nie laparoskopiou. Aj ja ti držím palce, nech to 2. IUI vyjde 🙂

bobulazelena
4. okt 2016

@wanda52 dakujem...no ja mam laparku uz za sebou...celkom pohoda to bola. Ja som tu citala na MK hrozne pribehy ako to bolelo a neviem co ale uplne sa to dalo vydrzat bez jedineho ibalginu.

wanda52
6. okt 2016

@lucka222 ahoj, moc držím palce, potom nám daj vedieť.

wanda52
6. okt 2016

Baby, možno to tu už bolo spomenuté, ale keď idete na IUI píšu - v deň zákroku nepoužiť dezodorant ani parfém...neviete, či sa to myslí celotelovo alebo len dole???

zuzsat
6. okt 2016

@wanda52 rob to co obvykle. ja som sa rano osprchovala Lactacitom dole a hore dove gelom ako vzdy.aj nivea deodorant aj vonavku som si dala.... to su podla mna len hluposti co pisu... ak zena nebude v pohode sama so sebou tak kazde iui je zbytocne myslim. takze rob vsetko tak aby si sa citila komfortne a uvolnene. mne by robilo problem nepouzit sprchac alebo popod pazuchy gulicku 😀

lucka222
6. okt 2016

Dievčatá druhý pokus nevzišiel. Vám držím veľmi palce 🙂
Ja to na teraz balím, musím si psychicky oddýchnuť.

bobulazelena
6. okt 2016

@wanda52 nam nic take nehoborili...a teda pod pazuchy som si dala ako vzdy ked idem z domu.

holbin
6. okt 2016

Ahojte, my sme boli prvy krat na IUI 27.9. a 12.teho mam ist na krv, premyslam ci si spravit test uz cez vikend, som nedockava 🙂

bobulazelena
6. okt 2016

@holbin test ti 14 dni po uz urcite ukaze...takze ak dobre pocitam, v nedelu veselo testuj 😉

bobulazelena
6. okt 2016

@holbin drsim palce

bobulazelena
6. okt 2016

@holbin *drzim

holbin
6. okt 2016

Dakujem 🙂

moschin0
6. okt 2016

ahojte baby, aj my ideme v pondelok prvy krat na iui. tak verim, ze sa nam podari, inak neviem akoby bol aj druhy pokus, kedze jeden vajcovod mam nepriechodny. inak ja som ziadne pokyny nedostala. ako ze nepouzivat dezodorant. asi zalezi od car.

22maj2007
6. okt 2016

@moschin0 ahoj,ty chodíš do heliosu?

alexslovakia
6. okt 2016

@holbin ukáže aj na 10dpo

zus_ke
6. okt 2016

@alexslovakia este stale si kindervajkoooo? 🙂) tolko na teba mylsim. 🙂

alexslovakia
6. okt 2016

@zus_ke áno sme ešte máme dva dni ale ako vidím tak sa malý ani nechystá ved aj načo je zima.vobec už nevládzem celý spodok ma boli čo tak tlaci. Chcem ho mať už vonku. A vy ako ideš skúšať iui

zus_ke
6. okt 2016

@alexslovakia drzim velmi palce! cakam potom fotecku 🙂 nie tak ja uz mam 3 ivf za sebou... a stale nic... ja uz neviem co dalej

moschin0
6. okt 2016

@22maj2007
nie, iscare ba

wanda52
6. okt 2016

@lucka222 je mi to ľúto, neboj, treba si oddýchnuť.. skús si niečo nájsť o tom čaji vitex jahňací , ževraj dosť žien po užívaní otehotnelo. Ja s tým nemám skúsenosť, ale jedna kočka mi spomínala, že jej pomohol. Inak my by sme mali ísť budúci týždeň tiež na druhé IUI, ak by nevyšlo, tiež si dáme pauzu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre