IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
4. mar 2016

@xinko jeee konečne gratulujem a prajem pekne a hlavne bezproblémové tehulkovanie

alexslovakia
4. mar 2016

@xinko jeee konečne a gratulujem prajem krásne bezproblémové tehulkovanie.

xinko
4. mar 2016

@alexslovakia ďakujem krásne 🙂

krpeccukru
4. mar 2016

@alexslovakia ahojky tak dnes som msla krvicku hcg mam 1045 v martine mi povedali ze o ten tyzden to narastlo krasne ale v utorok musim na sono.bo teraz moj doktor ma odbil ze nic tam nevidi nech prifem o 2 tyzdne ale v martine mi vraveli hned prist...myslis ze hcg je v poriaflu??ty si maka kolko na zaciatku??

alexslovakia
4. mar 2016

@krpeccukru tak to je úžasné!!!! Ja som nemala nič také, nechodime do centra mne zákrok robil môj gynekológ a mala som počkať kým bude meškať ms.samozrejme som nevydržala a robila si testy tie mi už na 10dpo ukázali aj keď slabé ale dve čiarky boli. Na 14dpo boli krásne silné a digi ukázal jasne ze sme.lekara som navštívila hneď ako mi dva dni meskala.

krpeccukru
4. mar 2016

@alexslovakia ja mam testy uplne jasne // a hcg stupa takze snad to zvladneme a budeme sa tesit...napisem po sono a dam vediwt ze je to na 100. %..ale zarial to vyzera dobre..tfuj tfuj drzte palceky

krpeccukru
4. mar 2016

@alexslovakia prosim ta a v kolkom tyzdni si bola ked uz nieco videl na sone??bo ja byvsom mala byt v 3tt.diky

alexslovakia
4. mar 2016

@krpeccukru no prvýkrát keď bol iba gestacny tak som bola 4tt+4.iba urobil sono povedal ze je to OK a nie je mimomaternicove. O dva týždne bola prvá poradňa kde potvrdil srdiečko, prvé odbery a dal knižku.

krpeccukru
4. mar 2016

@alexslovakia dakujem....za odpoved...

denidi
4. mar 2016

@hranoska ahoj,dnes som bola na IUI a ked som si tu citala.vacsinou vsetky si po IUI vkladaju utrogestan,mne dr. nedal nic,tak neviem ci som sa ho mala opytat,alebo proste usudil,ze mi ho netreba,nemusi si to vkladat kazda?

hranoska
4. mar 2016

@denidi ahoj,tak co som sa zatial dozvedela,kazda bud vkladala utrogestan, alebo ako ja jedla duphaston..vobec mi vsak nepovedali za akym ucelom..ja som teda poslusne jedla..moj gynekolog vsak tvrdi,ze je to placebo..inde som citala,ze clostil znizuje sliznicu a duphaston/utrogestan zvysuje..ale ked si vezmes,ze pri prirodzenom pocati neberies nic a udrzi sa aj tak,tak to podla mna bez tabletiek nie je ziadna tragedia...to si bola v CAR??

denidi
4. mar 2016

@hranoska ano bola som v CAR a presne som na to myslela,ze musim sa ho opytat,ci nemusim nic uzivat.alebo vkladat a jaaj zabudla som. a clostil som brala,vcera pregnyl a dnes IUIsliznica bola vcera len 5mm,aj to sa mi zda malo,ale dr tvrdi,ze este stihne dorast,no neviem,mam taky blby pocit z toho. Ty si bola kolkokrat na IUI?

hranoska
4. mar 2016

@denidi ja som bola zatial raz,ale my mame zly spg..chystam sa na soft IVF do brna..a potom uvidime dalej..ak by saspg zlepsil,sla by som mozno na dalsie IUI, ale v brne mito zatial neodporucili,hoci v CAR v MT povedali,ze nase vysledky na IUI stacia..clovek uz niekedy nevie comu verit.. ja som mala 11DC sliznicu 6mm, 14DC 9mm a 16DC robili zakrok,ale uz neviem aka bola vtedy..a vy mate nejaku diagnozu?

denidi
4. mar 2016

@hranoska no nedari sa nam uz tri a pol roka a pred pol rokom som mala mmt,takze mam len jeden vajickovod a mm ma pomalsie spermie,ale na IUI este stacia,hm ale ktovie teda....ale tri roky az do mmt nam vlastne nezistili nic,ja uz vlastne deti mam,len uz velke,aj vek uz ma trosku tlaci,tak uz to musim riesit. kedy zacinas v tom Brne? to je ta lahsia stimulka?

hranoska
4. mar 2016

@denidi my uz 2,5 a ja deti este nemam :( v brne asi az v maji,chcela som uz v aprili,ale nieco do toho prislo..aj si hovorim,ze to tak malo byt a asi nam zivot este dava sancu na prirodzene ;) ano,soft je ta lahsia..lebo problem je v spg a nie vo mne,tak sa nechcem zbytocne dopovat hormonmi viac nez je treba..bodaj by vam to IUI vyslo 😘

denidi
4. mar 2016

@hranoska tak to by bolo najnajkovnejsie,keby sa vam teraz pred softom podari prirodzene a nemusela by si vobec ziadne hormony uzivat 😉 drzim palcoky...a mm uziva aj nejake vitaminy na zlepsenie spm? lebo ja som mojmu naordinovala,ale zatial ich uziva len prvy mesiac,tak dufam,ze estelen zaberu,hm uvidime..a jeej dakujem,ved bodaj by 😉

hranoska
4. mar 2016

@denidi dakujem 😉 Jasne,uz treti tyzden berie E,C,D,selezin,Q10,pycnogenol..a ma nariadene schudnut :D uvidime ci to pomoze..

denidi
4. mar 2016

@hranoska urcite ano,o pycnogenole som uz pocula,len neviem,ci ho treba uzivat aj na zrychlenie spermii,lebo ostatne ma mm vsetko v poriadku,tak nech sa teda tvojmu podari trosku schudnut,vitaminy zaberu a bude to tam 🙂

lucka807
5. mar 2016

@renimac dakujem si zlata, ale bohuzial hladina mi zacala klesat takze cakam uz len na menzes....ked to malo dopadnut "netehotenstvom" tak som rada ze to dopadlo takto a nie je to mimomaternicove a nemusim ist pod noz....

renimac
5. mar 2016

@lucka807 mne tiez klesala... Tak dufam, ze to nebude mmt a ze sa das skoro dokopy. Je mi luto, ze to musime vobec prezivat.

usiatko308
5. mar 2016

@lucka807 Ahoj Lucka, mne sa stalo nieco podobne. Teraz vo februari som bola na druhej iui, testy som sice mala negativne, ale v krvi sa potvrdilo hcg, len bola nizka hladina. Napriak tomu som sa tesila a chcela som sem pisat, ze to vyslo. Lenze dalsi den sa objavilo slabe spinenie, dalsi den silne spinenie a dalsi den uz krv. Mam za sebou jeden MA, takze som bola na pokraji zrutenia, ze dieta ma problemy a ktovie ci prezije...opakovany krvny test ukazal rovnako nizku hladinu hcg a teda islo o falosne pozitivny vysledok. Mozno je to cudne, ale ked mi povedali vysledok, doslova som sa vznasala v oblakoch, hrozne mi odlahlo, leno kvoli predchadzajucej skusenosti bolo pre mna ziadne tehotenstvo lepsia moznost ako dalsie problemove tehotenstvo s naslednym zlym koncom. Som sice trosku sklamana, ale otriasla som sa a idem dalej, davame si ziadost o ivf a verim, ze tentokrat to vyjde 🙂

lucka807
6. mar 2016

@usiatko308 jasne ze sa to podari 🙂 budem na teba mysliet 🙂 🙂 🙂

lucka807
6. mar 2016

@renimac ja som bola uplne hotova ked mi oznamili podozrenie na mimomaternicove a dali mi papier do nemocnice ze keby cosi mam tam letet....ale bude dobre, som sa rozhodla!!!

sasenka303
6. mar 2016

Zdravim, ja som podstupila v Splne 3x IUI neuspesne, zdravotne som ok akurat ze mam uz vyssi vek a mam urcenu nevysvetlitelnu neplodnost, partner ma ukazkovy spermiogram.
Odporucali nam IVF ale odmietla som. Znasat nasledky ktore vam lekari po IVF nepovedia tak ako s antikoncepciou a po rokoch sa zeny divia ake to ma dopady urcite odmietam. Ja v jedno verim, ze vsetko je v psychike a ze telo samo vie kedy bude na to pripravene a samo to pride len sa treba ukludnit. Ano pary ktore nemaju na vyber lebo maju velke problemy a tuzia tak IVF podstupia. Mam zopar znamych co absolvovali IUI aj IVF a neuspesne a potom sa im podarilo sponntane otehotniet ked to najmenej cakali .)
Psychika je silna zbran. Drzim palceky.

isabellita
7. mar 2016

Ahojte baby, tak po dlhšej odmlke som tu znova a davam na vedomie, že u nás ani 2.IUI nebolo úspešné.. :( aj ked som v kutiku duše verila.. MS došla znova presne na den ako hodinky.. sme obaja zdraví, máme už dokonca 5ročnú dcérku, brala som kys.listovu aj inofolic aj manžel florandol už viac ako polroka, v decembri prefuk, teraz 2IUI a nic :( povedala som si, že si dávam pauzu, nateraz žiadne vitamíny ani dalšie IUI. a uvidíme. Asi ozaj robí velku ulohu u mna psychika , aj Dcérka sa nám podarila v čase, ked som to chcela najmenej (prestahopvali sme sa do BA a začala som novu prácu a sama som si povedala, že ked doteraz neprislo 2roky hadam ešte počkam ) a bum ešte ani neskončila skusobná doba a ja som bola tehu 🙂 a predtým sme 5rokov išli naplno a nikdy nic... ATK som nebrala nikdy vobec, vžýdy naplno a prišlo to vtedy, ked som ozaj najmenej čakala.
aj ked teraz si neviem predstaviť, prečo by som si mala povedať, že teraz dietatko nechcem, ked uz mam aj vek (34r) aj velmi si dcérka želá surodenca.. nič no. IU som dost verila aj som mala všettky parametre velmi pekné 🙂 no už nechcem do seba pchať tu chemiu a hormony.
Moja estra ide teraz na 1.IUI tak uvidime, či bude mať viac štastia (kiež by mala!) dam vediet.

isabellita
7. mar 2016

http://www.otehotnenie.sk/p/147/conceive-plus-7...

Dievčence,ešte toto, počuli ste o tom? rozmýšlam že ešte skusim ten gél, len už žiadne tabletky a hormony..

kakatulik
7. mar 2016

@isabellita poculi....no neviem,ale skusit mozes.....inak aspom listovku by si si mohla nechat,keby naaahodouuuu. 😉

krpeccukru
8. mar 2016

@alexslovakia ahojky tak dnes sono ano je to tam..za 10 dni mame kontrolu sme 5tt+4..sme stastny

janula12345
8. mar 2016

@isabellita , ten gel je podla mna skor pre zeny, ktore nemaju dostatocne vlhko alebo teda dost hlienu. Ten je potrebny na zivotaschopnost spermii a aby vydrzali co najdlhsie vnutri,, tak podla mojho pohladu pomoze tento gel iba v takychto pripadoch. inak tomu moc neverim. moj nazor.
skor sa priklanam k nazoru, ze pomoze psychika, klud a nemyslenie na "to". mimochodom aj moj pripad.

isabellita
8. mar 2016

@krpeccukru waaaw super blahoželám! velmi velmi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre