IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
14. júl 2011

@fomarik eee, nebol sex, musi mat mm pauzu min. 3 dni.... a ovulka vychadza v tieto dni, takze nic... uvidim zajtra rano- idem na odber oocytov... drz palce 🙂 🙂 🙂

fomarik
14. júl 2011

@dzuli08 no ty si hrdinka. ja sa zubárky bojím viac ako porodu. ja mám od zač. tehu 5 pokazených hryzákov, ale bude mi ich robiť až po porode...chvalabohu 😝

walta
14. júl 2011

@zambilka ahojky moja... jeej, si ma upokojila s tym hlienom, lebo teraz ho mam az az, a par dni, tak snad bude vsetko ok... a ovitrelle by mal zabezpecit hlavne dozretie a snad aj to, aby nepraskli do odberu... zajtra idem na odber, mysli na mna... dik dik... 🙂

fomarik
14. júl 2011

@walta tak budem držať aspon tie palčiská.... nech je uroda kvalitná 😅 😅 😅 . budem čakať na tvoje správy. len sa dobre vyspinkaj aby si mala zajtra veľa síl 😉 . držkaj sa anjelik 😵

walta
14. júl 2011

@tinasc no, snad neprasklo, ved zajtra sa dozviem... mysli na mna 🙂

walta
14. júl 2011

@fomarik vdaka, vdaka moja... snad tam doky najde to, co chceme, aby tam bolo.... ahojky a jasne, ze sa ozvem.. papaaa

zambilka
14. júl 2011

@walta presne tak ovitrelle je na to aby vajka dozreli a nepraskli 🙂 ja som aj intimku musela mat lebo zo mna vyslovene ten hlien tiekol 😅 a mala som potom 20 vajok 😎

walta
14. júl 2011

@zambilka cooo, ty si mala az 20 vajok? mne doky nasiel 3 na sone... podla mna ich tam viac ani nebude, co si myslis?

dzuli08
14. júl 2011

@fomarik No to je fakt nepoučiteľný doky. Neskutočné ako to má všetko na háku. Našťastie už od neho nebudeš závislá a nech si robí čo chce.
S tými zúbkami to máš super. Ja sa tiež veľmi bojím keď tam idem, ale čo už keď ma bolia. Keby som ich necítila, tak sa u zubára neukážem. No a to ma dostrašil, že po pôrode pôjdem asi na sekciu. No mám toho fakt dosť. Ale to už budem mať v rukách moju drahú,tak mi to bude snáď jedno.

zambilka
14. júl 2011

@walta mne narátal 12 a bolo 20 🙂 pri 1 ivfku takže može byt aj viac 😉 neboj dobre bude 🙂

walta
14. júl 2011

@zambilka fuuuha, ty koky, taksom zvedava, kolko ich nakoniec budem mat ja... snad aspon jedno 😅

zambilka
14. júl 2011

@walta 😀 neboj vajká budu 😉 a prečo by bolo jedno ked už teraz su tam 3 🙂 a nejde o množstvo ale kvalitu 😉 takže hor sa do boja 😎

tinasc
14. júl 2011

@fomarik všetky tie zvuky ale upokojujú... keď sa bábätko narodí, preto ho balia aj s ručičkami do perinky aby bolo také stiesnené ako v maternici a to ho upokojuje... tam malo málo miesta, bolo mu tam dobre tak preto sa vonku cíti osamelé a stratené a keď ho natesno zabalíš tak mu je dobre... všetky tie zvuky vo vnútri bude dôverne poznať a keď si malú priložíš k sebe ,tak sa hneď upokojí... 🙂 🙂 🙂

tinasc
14. júl 2011

@fomarik takto to budeš mať lepšie, keď už budeš chodiť do pôrodnice... aspoň si budeš istá 🙂

tinasc
14. júl 2011

@walta budem na teba myslieť, len nech je pekná úroda 🙂

walta
14. júl 2011

@zambilka no, jasne, ideme bojovat... a strasne ma bolia prsia- aaaaaaau

walta
14. júl 2011

@tinasc vdaka.. ja sa ozvem 🙂 🙂 🙂

zambilka
14. júl 2011

dobru noc baby 🙂 🙂

tinasc
14. júl 2011

@walta určite daj vedieť... 🙂

tinasc
14. júl 2011

@zambilka dobrú noc... veru idem aj ja 🙂

ludinka
15. júl 2011

@franina mna bolelo brusko ako pred mrchou ale na druhy den to uz preslo 😉

franina
15. júl 2011

@fomarik dakujem za odpoved... myslela som si, ze by to nemalo nic zle znamenat, ale pre istotu sa opytam 🙂

franina
15. júl 2011

@ludinka uz ani mna tak neboli, troska este citim, ale v pohode...

aby
15. júl 2011

fuuuu podľa toho ako mi je blbje tak musí byť riadna úroda fuuuuu
prsa ako balóny aj ľadviny bolia a 4l vody denne som borec 😀 😀 😀

@walta som na teba zvedavá a držím prsty , mňa to čaká tak o týždeň 😉 😀

fomarik
15. júl 2011

Ach, dievčatá.. a je to tu znovu....zase tie krvavo-hnedé hlieny....a a ko na potvoru som sama doma. mm je daleko v práci. Som už zufala z toho, prečo si ma nenechaju v nemocnici? Som jednoducho bezradná 😢 😢 😢 😢 😢

zubrienocka
15. júl 2011

@zambilka Ahoj ako bolo u doktora? Brala si utros aj pri prvom tehotenstve?

walta
15. júl 2011

@aby ahojky... uz som doma, zobrali mi 3 oocyty, zajtra mi budu volat, ako sa vyvijaju, a ak to dobre pojde, tak v pondelok idem na vklad... aj sa tesim a zaroven sa bojim... trosku ma este pobolieva brucho, ale je to v norme... da sa to zvladnut

zambilka
15. júl 2011

@zubrienocka ahoj mojka no bola ,ale ma len nahneval 😠 ponahlal sa lebo dnes ide na dovolenku 😒 ultrazvuk mi nerobil že je ešte skoro že tam ešte nič nebude 🙂 to som vedela aj bez toho aby mi to povedal, plašil ma že to može byt prázdny vačok kedže to hcg bolo nízke na začiatku potom mi konečne dal ten recept na utroš a odišla som 🙄 a v lekarni som zistila že mi na recept nedal pečiatku 😅 tak mi nechcela dat ženská v lekarni utroš ale ukecala som ju 😠 no dnes ma nas...al z prepačenín asi bol už rozumovo pri mori 😠

zambilka
15. júl 2011

@zubrienocka ano moja brala som aj pri prvom tehu utroš ale tam bol problém že som mala mat dvojičky po ivf ale velmy som krvacala tak to zle dopadlo

zambilka
15. júl 2011

@fomarik naozaj by ta mojka mali nechat v nemocke 🙂 babika za chvílu príde ešte by mohla 2tt počkat betárka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre