IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lusipe
30. nov 2012

@mimi_2
aj ja ti drzim palce, nech to tentokrat vyjde 🙂...daj potom vediet, aj ja napisem 🙂

kostickabonnie
30. nov 2012

@apolenka6 máš žltkový vačok a hotovo 😎 😎 😎 dobru noc 😉

apolenka6
30. nov 2012

@kostickabonnie no a už som sa vyspala volala mi svokra ,kamoška a bolo po spánku 😕 😉

apolenka6
30. nov 2012

@fomarik áno dobre si pamätám ked sme sa stretli a ukazovala si mi fazuľku 😉
áno všetko bude v poriadku o 2 týždne už bude všetko jasné a dajú mi papier pre moju dr. 😉

kostickabonnie
30. nov 2012

@apolenka6 ja rozmyslam, ci si nepojdem lahnut, ale vkuse niekto otravuje. Este musim pockat na nejake info k platbam, aby som mohla odoslat instrukcie a až potom si môžem dať veget. 😠 Kedze mam definitivne schvalenu ukoncenu zmluvu, tak musim vsetky papiere odovzdat v pondelok, takze vikend bude papierovy.....ale dobre, cim skor sa toho zbavim, tym skor budem mat svätý pokoj a vychutnávať drobčeka. 🙂

apolenka6
30. nov 2012

@kostickabonnie a čo to DNPO? ešte nič ,nebola si tam?
to dôverne poznám chceš spať a hned niekto volá a potom ťa aj spánok prejde ako mňa ,tak som umyla riad ,včera som si upratala ,navarila tak mám dnes veget a ani sa nemienim naháňať ,ved som doma a na všetko mám čas 😉

kostickabonnie
30. nov 2012

@apolenka6 nebola som, nic neprislo ani na ucet, ani do posty 😠 😠 😠 v pondelok pojdem zaniest tu prechodku, tak ak dovtedy nenajdem ten list, ze kedy mi zaniklo DNPO, tak sa budem musiet opytat. Obavam sa, ak zaniklo pred 19.10., tak zbytocne cakam na nejake peniaze, viem, ze to bolo tak nejako okolo to mohlo byt. Ale ved je tam este aj ta ochranna lehota 7 dní, tak ja už nechápem. 😖 😖

apolenka6
30. nov 2012

@kostickabonnie skús tam teda behnúť a spýtať sa na to 😨 som zvedavá čo ti povedia...
ja som si už našla prácu mm kúpil záclonu do obývačky a je dlhá až 3 metre tak som si ho odstrihla a idem si to ručne prišiť 😝 keby som to mala nosiť krajčírke tak to mám až o týždeň ja si poradím aj sama 😉
tak idem navliecť niť a idem šiť až do bezvedomia 😀 😝

tinka9075
30. nov 2012

@dadax84 ahoj som ti písala že treba spravit test super aj ty si tehulka 🙂 🙂

tinka9075
30. nov 2012

@mirka2010 ahoj budem na rizikovom kvôli tým potratom vychádzky budem mat neobmedzene tak sa aj teším aspon budem môct chodit von kedy budem chciet 🙂 🙂

tinka9075
30. nov 2012

@apolenka6 ahoj super fotočka ja som zvedavá akú budem mat ja v pondelok už sa teším ked bude srdiečko 🙂 🙂

kostickabonnie
30. nov 2012

@apolenka6 tak z teba je dnes krajcirka, pozor, aby si si nepichla do prsta a nezaspala ako sipova ruzenka 😉 moj muz odisiel k rodicom a uz druhu noc som sama doma....uvarila som si obrovsky hrniec vianocnej kapustnice a uz mam v sebe dva taniere a neviem sa zastavit 😝 😝 😝

sherny
30. nov 2012

@mimi_2 ahoj.
mne doky predpisal merional 75 injekciu kazdy druhy den bo dva cykly dozadu som mala injekcie kazdy den a mala som huperreakciu tak sa liecba musela ukoncit.
mne robili iui na 16 dc a pregnyl som nikde nezohnala...

apolenka6
30. nov 2012

@tinka9075 určite budeš mať kráááásnu fotočku aj srdiečko už sa tešíme ako nám ju sem dáš 😵 😵

tinka9075
30. nov 2012

@apolenka6 jasné že ju sem dám no teším sa a aj bojím trošku 🙂 🙂 a záclona spravená?inak ja šit neviem vôbec ma to ani nebaví u nás ked potrebujem niečo šije muž aj záclony skracuje 😀 😀

apolenka6
30. nov 2012

@kostickabonnie mňám kapustnica ,mne teraz dosť chutí všetko kyslé 😝 😝 ja som varila segedínsky guláš a tiež nemám konca 😝 a už teraz mi tečú slinky na kyslú kapustu ,ktorú mám v chladničke idem tuším na prepadovku.... 😕
tak nech ti ,len pekne chutí 😀
odovzdávam PC mm ,ja ho mám doma 😉

apolenka6
30. nov 2012

@tinka9075 strach má každá aj ja som dnes mala a budem mať aj nabudúce ,ale to je normálne ,ale zaháňam ho 😠 myslím ,len a len pozitívne !! 🙂
záclona skrátená ,uf ako ma bolel chrbát ,ale zajtra ked sa zavesí to bude radosť 😉
idem pozerať TV tak pekný večer ešte prajem a neboj sa! srdiečko bude ako SVET! 🙂 🙂 🙂

tinka9075
30. nov 2012

@apolenka6 jáj ved to každá máme trošku strach ale to prejde 🙂 🙂 ja idem zajtra pozriet kamošku síce len tu u nás ale idem trošku z domu vypadnút 🙂 🙂

mimi_2
1. dec 2012

@sherny Ahoj, jo ja som brala len clostil 3-7DC a potom mi pichli 10DC nejakú náhradu Pregnylu a na druhý deň som šla hneď na IUI. A teraz som 8DC, tak uvidím ako v pondelok a nakoniec som v jednej lekárni včera našla posledný Pregnyl, tak mi ho zlatá lekárnička aj dala, že recept donesiem potom... A ako sa prejavuje hyperreakcia?

mirka2010
1. dec 2012

@apolenka6 no kraaaaaaasna bublinkaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 radost sa pozerat...no to je radosti, vsak? a ako sa citis???

mirka2010
1. dec 2012

@tinka9075 tak to je uplne skvele...to aj existuje ze neobmedzene vychadzky??? to je uplne uzasneeee...budes si tehulkovanie uzivat tak ako sa ma...hocikedy a hocikde von....ja ked som bola PN tak dlho a vychadzky len doobeda a poobede po dve hodiny...uffff, to nebolo nic moc...takze ty si to uzijes ako sa patri...a citis sa ako???

apolenka6
1. dec 2012

@tinka9075 tak si dnes uži návštevu u kamošky ..a k tomu strachu ten budeme mať už celý život o dieťatko 🙂

apolenka6
1. dec 2012

@mirka2010 dakujem ,áno je to radosť a ešte väčšia bude o 2 týždne ked tam pôjdeme opäť 🙂 no dnes ma bolí hlava ,ale dá sa to vydržať 😉 trošku mám žalúdok "vlažný "

sherny
1. dec 2012

@kostickabonnie aj ja poprosím tehu výrusíky, prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😉 🙂 🙂

sherny
1. dec 2012

@mimi_2 hyperreakcia je ked sa vytvorí veľké množstvo folikov, a je veľká pravdepodobnosť, že naraz praskajú, čiže je tu riziko mnohopočetného tehotenstva - doky ma strašil, že aj 5-6 torčatá... a to nechceme, bo bábetká nebývajú zdravé......tak sme liečbu ukončili ....

mirka2010
1. dec 2012

@apolenka6 tak to je jasne, ze uz teraz sa neviete dockat...ja som aj spavala s tymi fotkami zo sona a naozaj taka som sa citila ina, vynimocna 🙂🙂🙂 ale zatial nemas nejake zvlast tazkosti??? len ten pocit na zaludku...hmmm normalka a papas normalne???

tinka9075
1. dec 2012

@mirka2010 ahoj no doki mi hovoril že takéto niečo ako neobmedzené výchadzky ešte sú no ved uvidíme ako to budem zvládat 🙂 🙂 zatial ok len som celú noc prevracala stále mi býva zle 😖 😖 ale ved časom to prejde si myslím 🙂 🙂

dasaa
1. dec 2012

Ano @mirka2010 pojdeme bud v stredu alebo stvrtok este sa rozhodnem ktory den.Simonka mi je kaze 3 alebo 4 hodky ale posledny tyzden vydrzi aj 5 hodky.Vecer ide spinkat o 20 hod a potom sa zobudi bud o24hod alebo az o 24:30h napapa sa a pokracuje spanku dalej .Tak sa mi zobudi bud po 4-roch alebo 5-tych hodinach na dalsie papanie .A potom mi papa az rano aj to zalezi kedy chce bud o 9 alebo az o 10hod.V noci je to v pohode a aj cez den.Len teraz mi zacala menej papat asi ma taky tyzden.A Marosko ako sa ma uz mu je lepsie ? 😵

dasaa
1. dec 2012

@apolenka6 jeeej aka krasna fotecka 🙂 tesim sa velmi na dalsie fotecky a aj spravicky.A ako sa mas a ako sa citis ? 🙂

dasaa
1. dec 2012

@dadax84 krasny testik gratulujem a prajem krasne tehulkovanie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre