IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
10. máj 2012

@sijust No Zuzka to má už tiež za pár ,som zvedavá na chlapčeka ,snád hodí fotku aj na FB 😉

macko1121
10. máj 2012

@apolenka6 dakujem velmi pekne za pomoc,velmi my to pomohlo😀😀😀😀

apolenka6
10. máj 2012

@tinasc To ma veľmi teší,že maličké je v poriadku 😉 užívaj si to ! 🙂 ...snád aj ja sa toho dočkám ,inak čo tu čítam nemusím ani knižku študovať o tehotenstve všetko sa tu dozviem 😀 😝

apolenka6
10. máj 2012

Dievčatááááá!!!! práve som sa dočítala na FB kde je adikasala.....posielajú jej tam gratulácie ,ale po taliansky !!! 😵 😵 😵 určite je to čerstvé, mne zatial nič nepísala,neviem miery ,ale je určite unavená ked mi napíše osobne tak dám info podrobne 😵 😵

mirka2010
10. máj 2012

@cmelica ale nieeeee, na druhe este teraz moc nemyslime, my si neskutocne moc chceme uzivat Maroska a potom o par rockov popracujeme na sestricke 🙂 inak, okolo 20 tt to uz nebudu creva, naozaj to tak zacina...si predstav ako si tam kopka, gula, pretaca...hybe ruckami, nozkami, vsak take pohyby naozaj uz urcite citis...uz sa ho/jej neviete dockat, vsak??? ja uz som teda poriadne zvedava, kto to tam je 🙂

tinasc
10. máj 2012

@apolenka6 áno aj ja som čítala, no počkáme až Ti dá vedieť 🙂

fomarik
10. máj 2012

@sijust takže aj zuzanka je ešte kinderko? Ach jaj, tým deturencom s avobec, ale vobec nechce na svet...asi čakaju na Den matiek v nedelu 😎 😎 😎 😎

fomarik
10. máj 2012

@apolenka6 ju, idem aj na fcb to omrknut...takže tpo má pravdepodobne za sebou jupííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀

apolenka6
10. máj 2012

Tak konečne som sa sem dostala 😕 mm uvolnil PC 😠 😀 nič nové,len čakám...zajtra už bude adikasala schopná asi napísať 😅 ,len neviem kedy sa sem ja dostanem ,idem po práci do NR-smer homeopat 🙂

apolenka6
11. máj 2012

OZNAM !!!! 😀
Včera o pol noci mi písala @adikasala 😕 mám vám napísať v jej mene : Včera o 10:50hod. sa narodila Valentínka 😵 váha 2,70kg ,dlžku malej nenapísala ,a že pôrod sa dal zvládnuť mám vás pozdraviť ! 😅 ..koniec oznamu 🙂
ešte som vám to stihla napísať pred odchodom do práce 😉 pekný ,slnečný deň prajem!

sijust
11. máj 2012

@apolenka6 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 a dakujeme,si zlaticko 😲

ursula5
11. máj 2012

@apolenka6 super tak gratulujeme @adikasala k Valentínke a nech si krásne spolu užívajú a tešia sa s krásnych dní 😉

lohrien
11. máj 2012

@macko1121 Ahoj Macko, ja chodim tiez do GF - od decembra minuleho roku. Clostyl som brala tiez od 5-9 dna 2x1 tabletku, a na 11-12 den som mala prist na ultrazvuk a na krv. Vtedy mal folikul iba 13 mm, tak som prisla znova na 14 den a mal 16mm, tak mi povedali, ze si mam dat na druhy den o 22.00 pichnut pregnyl a 2 dni nato som isla na IUI. Ziadne ine lieky - hormonalne som medzitym nebrala, a po IUI som zacala brat UTROGESTAN 🙂
Drzim palecky :D

majca55
11. máj 2012

@apolenka6 dakujeme 😵 @adikasala gratulujem a prajem veľa veľa zdravička mamičke aj Valentinke 😲 😵 teším sa na fotečky cmuk bambulke 😵

lohrien
11. máj 2012

@macko1121 s tymi otazkami si uplne ako ja , hehehe, ked som tam tak sa iba priblblo usmievam a prikyvujem 😀
a ked odtial vyjdem tak ma napada vsetko mozne 🙂 😀

macko1121
11. máj 2012

@lohrien dakujem,presne tak,na buduce snat sa budem biac pytat.my sme tam od februara,a ku komu chodis,ja drabekovy.a ked ty robily iui bolelo to?🙂🙂a dobre ranko zelam

lohrien
11. máj 2012

ja chodim dr. Stenovej, pri IUI ma nebolelo nic, iba tak rezlo, ked mi strekli tie spermijky. Ale da sa to v pohode vydrzat.

macko1121
11. máj 2012

@lohrien este som ju nevydela ,len dr.harbulaka a mojho.moze byt partner stebou ked ty do robia?🙂

lohrien
11. máj 2012

@macko1121 to neviem ci moze, ale moj nebol, lebo nas nenapadlo, ze by mohol byt 🙂 Ale myslim, ze by to nemal byt problem, treba sa spytat. My sme napriklad boli spolu pri vysetreni na spermiogram 😀

mirka2010
11. máj 2012

@apolenka6 huraaaaa, tesime sa z Valentinky...prosim ta velmi ju od nas pozdravuj a ze sa uz neskutocne tesime na malicky zazrak 🙂 a pogratuluj jej veeeeeeelmi za nas s Maroskom 🙂

cmelica
11. máj 2012

@apolenka6 jeeee dakujemem za oznam 🙂 🙂 🙂
mamicke @adikasala gratulujeme a skore zotavenie zelame 🙂 Valentinke prajeme vela zdravicka a posielame bostek 🤐 🤐 pozdravujeme ich 🙂

katy33
11. máj 2012

@adikasala Tak som sa sem dostala v tu naj...chviločku 🙂 Máme novú maminku 🙂 Gratulujeme, mojenko, prajeme z celého srdiečka veľa zdravička malinkej i maminke, posielame obrovské objatie a pusinky 😲 😲 😲
@apolenka6 Mojenko, tak ty si nám tu posol dobrých správ 🙂 😉 Babka uspala Vikinku, potom aj samu seba, tak som sem po 100 rokoch nakukla a šup ho hned aká krásna správička 🙂

katy33
11. máj 2012

@mirka2010 Zlatko, aká krásna profilová fotečka, malinký rastie ako z vody - je úžasný, pokladík 🙂 My sme mali pred týždnom 6020g a 62cm 🙂 Ťaháme sa do dlžky - po mamine - aspon niečo 🙂 Inak sme vraj na tatinka 🙂

mirka2010
11. máj 2012

@katy33 ahojky, akurat som ti dopisala mail, tak sa vseeeetko o nas dozvies 🙂 inak dakujeme za pochvalu...ocinko nas fotil cez vikend v jednom parku tu u nas blizko...tak mame s malym opat krasne fotocky 🙂 vy mate 6 kg??? juuuuj, aka je lahunka ta vasa Vikinocka...to ten nas je valibuk ako sa patri....7,5 kg uz mame...teda aspon predpokladam, naposledy v poradni mal 7,200 tak to uz urcite co to pribral....inak, aj nas je cely ocino...vseeeeeetci nam to vravia...a ja ked ich dvoch vidim...tak to ako dve kopie mam pred sebou 🙂

katy33
11. máj 2012

@mirka2010 Veru, ja malinku stale obzeram, či nie je chudunka a tak, no dr. tvrdi, že rastie ukažkovo, aj faldiky ma na nožičkach, aj jamočky na laktikoch a na pästičkach 😀 😝 Môj mm je taký pyšný - vraví, že sa vo Vikinke vidí 😅 A ona ho tak veľmi ľubi, už teraz je vidieť to krásne puto medzi tatinom a dcerkou, keď sa jašia, tak to je teda, on sa jej dá šticovať, štipat...no a nie je pre nu lepšieho 🙂

dasaa
11. máj 2012

@mirka2010 ahoj sono dopadlo dobre.Viac mi lekar nepovedal a pritom som chcela vediet ze aka je uz malicka velka a kolko vazi.Jedine co mi povedal vahu malickej neviem ci je to akurat alebo nie malicka vazi 1610g.Mirka mas krasnu profilovu fotku ste tam na nej zlatucky.A este mi sestricka povedala ze mam dost vysoky cholesterol a dr. mi odkazuje ze mam drzat dietu normalne som bola prekvapena ked mi to povedala.Ved nic take ani nejem aby som mohla mat taky vysoky nikdy som nemala vysoky az teraz.A co sa tyka diety ved ani neviem co by som mohla jest.Viem ze len viac ovocia a aj zeleniny.Prajem pekny dnicek pozdrav od nas Maroska 🙂

dasaa
11. máj 2012

@ursula5 dakujem za podporu.Moj manzel chcel mat od zaciatku dievcatko co som bola prekvapena bo skoro kazdy chce mat chlapceka.Pekne meno vybral syncek Jim 🙂 Tiez sme nechceli dat take meno ake uz je v rodine ale nastastie nikto nema take dievcenske ake chceme dat mi.Som velmi rada ze ste zdravucky . 😵 Prajem pekny dnicek 🙂

dasaa
11. máj 2012

@cmelica ahoj moja ano mala som ale z gynekologyckej stranky je vsetko v poriadku.A vcera sme boli na velke sono co dopadlo dobre.Malinka vazi 1610g neviem ci to je dost alebo nie.Lekar nema cas kecat bo mal toho vela.A ani fotecku mi neurobil bo mal pokazeny stroj co robi fotky ☹.Tak som aspon dala fotku bruska a aj psika 😀.Mam dost vysoky cholesterol tak musim drzat dietu.Kazala mi sestricka jest vela ovocia a aj zeleniny.Kazdy mi hovori ze to moze byt koli tomu ze som tehotna preto mam vysoky cholesterol.Nikdy som nemala vysoky preto sa sama cudujem 😕.Jeeej tak uz ti vystraja malinke v brusku to je krasne co ?Moja pozeram ze uz mas 20tt tak uz by ste mali aj vediet co cakate.Co myslis co to bude dievcatko alebo chlapcek ? 🙂

mirka2010
11. máj 2012

@katy33 kraaaaasne, tatino a jeho princeznicka...aj moj mm po tom tak tuzi...lebo naozaj u nas je to skor o tom ze to jasenie, laskanie, mojkanie je ako mamicka a syncek...ja ak mu nedam tisic pusiniek za den, tak ani jednu...nevravim, ze ocino sa s nim neblazni, juuuuuj, ten ho miluje nadovsetko...tiez vedia krasne vystrajat...rada sa na to pozeram...je to nadhera....🙂

mirka2010
11. máj 2012

@dasaa mojinka, tak mas vysoky cholesterol? naozaj to moze byt vplyvom tehotenstva, to sa netrap, urcite to budes mat po porode v poriadku....tak malicka ma krasnu vahu....podla mna naaaadhernuuuu...je to uz urcite nadherne babatko v brusku...aj mna by mrzelo, keby som nemala fotocku nasej lasky z bruska...skoda...ale nabuduce ti ju urobia 🙂
inak dakujeme za pochvalu nasej fotocky...je aktualna...maly je naozaj uz takyto chlapina...na tej predtym bol este take mimco male 🙂 posielame boztek 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre