IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
14. dec 2011

@dasaa veru ,ze je to droga...prve co vstavam nakukam ,co je tu nove... 🙂 🙂

tinka9075
14. dec 2011

@dasaa no čo ako bolo aj ste niečo poriešili 😉

bobinka77
14. dec 2011

@dasaa Bodaj by si mala pravdu moja.... ale keď čítam že baby aj 3 a 4 krát IUI neúspešné, tak prestávam mať nádej.... ☹

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica o IVF hovorili len ako o sposobe, ktory nasleduje po IUI, lebo ma vacsiu pravdepodobnost uspechu :D :D biznis je biznis

kostickabonnie
14. dec 2011

@cmelica a cmelica je prva na strane 1000 .... gratulujeme 😀 😀 😀 a snad bude aj ta ruzova bonboniera 😀 😀 😀

majca55
14. dec 2011

@dasaa @cmelica babulky nie ale skúšala som si M číslo a povedala som si vezmem si radšej L ak začnem priberať a viete doma sa chválim a mi zabalili XXL 😀 😀 tak asi vedia že až tak priberem 😀 zajtra idem vymeniť

bobinka77
14. dec 2011

@cmelica Aj my do Heliosu MT, a koho máš doktora, my máme doktorku Gaťovú 🙂

majca55
14. dec 2011

@dasaa dnes ano iba ma trošku pichalo v brušku ale v pohode 😵 takto o týžden budem vedieť čo ako a už hádam aj uvidím 😵

cmelica
14. dec 2011

kocky mame tu tu 1000 cu stranku 😀 😀 ako pisala @adikasala 🙂 🙂

majca55
14. dec 2011

@bobinka77 ajja mám doktorku Gaťovú 😵 super žena a doktorka 😵

dasaa
14. dec 2011

@tinka9075 jasne ze sme poriesili asi to ze nasa super domovnicka si zobrala zle papiere na podpis.A tak mame este zajtra 😠 .Tak ako som povedala riesili sme zakladne veci a to ohovaranie kto ma dlh atd.Jednoducho blbosti ☹

dasaa
14. dec 2011

@cmelica sme dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
14. dec 2011

@cmelica vau jupíííí oslavujeme tak nazdravie babulky 😵 😵

bobinka77
14. dec 2011

@tinka9075 Tak to budeš mať dosť komplikované s tými injekciami, toho sa aj ja bojím, že budú nejaké problémy s krvou.... Ale dúfajme že to nebude také zlé..... 😉

cmelica
14. dec 2011

@kostickabonnie dakujem 🙂 tesim sa 😀

dasaa
14. dec 2011

@bobinka77 tiez mam dr.Gatovu 🙂

cmelica
14. dec 2011

@bobinka77 ja mam Krajkovica,ale mala som tu cest aj s Gatovou 😀

dasaa
14. dec 2011

@majca55 nazdravie cin cin 😀

bobinka77
14. dec 2011

@majca55 To máš pravdu, veľmi milá a sympatická doktorka, tak dobre vždy naladená....super žena fakt !!!

dasaa
14. dec 2011

@majca55 urcite uz uvidis fazulku a bude vsetko dobre 😉

cmelica
14. dec 2011

@majca55 tak tebe zabalili az XXL?? 😀 😀 😀 oslavovat budeme na 2 tyzden moje narodky a na 2 esiac uspesne IVF 🙂
tfuj tfuj tfuj pre nas vsetky 🙂 🙂 🙂 🙂 aby boli len super spravicky 😵

bobinka77
14. dec 2011

@dasaa Ona je veľmi zlatá....🙂

dasaa
14. dec 2011

@bobinka77 je a som rada ze k nej chodim 🙂

kostickabonnie
14. dec 2011

@alibabaa su v tejto teme, alebo ?

majca55
14. dec 2011

@bobinka77 a ty kedy testuješ?nebojkaj mne to tiež vyšlo na prvý krát len som potratila ☹ tfuj tfuj 😲 😲 😲 a budu // čiaročky na teste

bobinka77
14. dec 2011

@cmelica Aj ja som raz bola u Krajkovica, zlatý bol aj on, len tak rýchlo všetko hovoril, ale ináč super 🙂

majca55
14. dec 2011

@cmelica posielam tehu vírusiky 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

majca55
14. dec 2011

@dasaa dakujem moja 😵 a ty sa máš ako?

dasaa
14. dec 2011

@cmelica presne tak moja teraz budu len dobre spravicky a @majca55 nemusis ist vymenit aspon sa budes citit super a babo v brusku tak isto.Ved zachvilku aj mi vsetky babenky si budeme kupovat veci v cislach XXL 😀

alibabaa
14. dec 2011

@kostickabonnie nie su tu. ale je tu zopar tem a ja som si nasla zatial tuto,.. som ju citavala, ked som sa chystala na IVF .. davam link poslednej co pisala,.. tak sa mrkni a skus sa bab popytat ake to tam je a ako to tam funguje.. https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/slovenky-a-ivf-v-reprofite-brno-skusenosti-2/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre