IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
17. jan 2012

@dasaa presne tak sme tu veľká rodina všetky 😵

sijust
17. jan 2012

@dasaa moja,bola som min.pondelok a dr.mi povedala,ze vysledky budu do konca tyzdna a ze ak by bolo nieco nie moc dobre,ze sa mi ozve...nevolala...tak neviem...ale uz na to nemyslim....za dva tyzdne(v 20tt)idem na morfo sono,tak dufam,ze bude vsetko ok a ze drobcek ukaze,co ma medzi nozkami 😉 ty ides kedy na tie testy?

sijust
17. jan 2012

@majca55 velmi sa tesim,Gatova je fakt zlata zienka...nam tiez velmi pomohla...ale aj Mikulova,ta zase pri ivfku...uz som komunikovala len s nou...takze zlatko teraz ides na zase na iui alebo na ivf?

mirka2010
17. jan 2012

@dasaa moja zlata, nic nove...zajtra ma hospitalizuju..takze tak...drzkajte nam palce a myslite na nas 🙂

mirka2010
17. jan 2012

@majca55 dakujem, dakujem...ale u nas sa robi cisarsky v celkovej anesteze..takze nie som z toho moc nadcena,...ale co uz,...budem sa musiet rychlo prebrat aby som malickeho co najskor videla 🙂

majca55
17. jan 2012

@sijust už IVF 😵 ale teším sa 😵 hrozne som zvedavá čo máš v brušenku 😲 tieto nákupy sú tie najkrajšie ajja sa už na ne teším 😵

majca55
17. jan 2012

@mirka2010 aha to som nevedela,ale hlavne nech je malinký v poriadku a ty uvidíš juj toto ti uprimne závidim bude stále na teba myslieť 😵

majca55
17. jan 2012

@dasaa malinkého máš dokedy?

sijust
17. jan 2012

@majca55 ja som sa tiez tesila,lebo som sa kazdy den priblizovala k drobcekovi...je to na vacsiu istotu si myslim uvidis,ze to bude tutovka 🙂 tiez som zvedava,co tam mame...lebo na babske reci neverim...a uz ani sama neviem,nasjkor som citila,ze to bude chlapec...a teraz?? 😕 no uvidime,len ako vydrzat este dva tyzdne 😝 mas pravdu,tieto nakupy su krasne...a drobcek sa uz zacina ozyvat,len tak slabucko,sem tam...ale vzdy revem,ked to zacitim 🙂

dasaa
17. jan 2012

@sijust ja idem na dalsi tyzden 25.1 aj to mi sestricka nepovedala koli comu mi bude brat krv ked som sa jej na to spytala.Moja Urcite je malinke zdrave a vsetky vysledky budu dobre.

majca55
17. jan 2012

@sijust jej to je krásnučky pocit a budu čoraz silnejšie moja 🙂 ty si myslíš,že to bude chlapček že?

dasaa
17. jan 2012

@mirka2010 juuuj moja jasne ze ti budem drzat prsteky a budem aj na teba stale mysliet. 🙂 🙂

dasaa
17. jan 2012

@majca55 uz je hore tak zachvilku pride svagrina po neho bo som jej volala.Teraz sa hraje s psikom skor psik uteka od neho a on ho nahana 😀 😀 😀

dasaa
17. jan 2012

@sijust tiez mi povedal gynekolog ze ked budeme chciet vediet co cakame tak az v 20tt ze si musime este pockat.Zatial ma to nelaka vediet co cakame.Mne je to jedno ci to bude dievcatko aj ked dufam ze to bude alebo chlapcek.Najdolezitejsie je nech je zdravucke 🙂

majca55
17. jan 2012

@dasaa tak a potom už máš oddych takže vela piť a pospať si chvílku 😵

dasaa
17. jan 2012

@majca55 veru tak bude oddych.Moja budem koncit idem sa este venovat malemu ved vecer tu este pridem.tak sa mi zatial maj papa 😉

majca55
17. jan 2012

@dasaa ajja idem tak zatím pa 😵

tinasc
17. jan 2012

@sijust záleží do akého ročného obdobia sa bábo narodí... ja som klasickú perinku používala na spanie, aby sa mi malá stále nehmýrila a nebúchala si rukami tvár... takú zavinovačku, ono neviem, či je to zavinovačka, je to taký kosoštvorec mäkkej látky, z troch strán sa do toho bábo zabalí, ja som si to kúpila, bolo to veľmi šikovné... tak to som malej dávala do kočíka, ked už nebola taká zima a nebolo treba fusak... takže záleží na Tebe ako sa rozhodneš, ono klasická perinka dobre poslúži pri manipulácii s dieťaťom pri návštevách, ja som nechcela, aby ju ľudia chytali len tak... a mala som klasickú krásnu perinku ešte po mne, mama mi ju krásne vyprala a vyškrobila a mali sme ju pri krste... 😉

alibabaa
17. jan 2012

@mirka2010 budem na vas moc, moc mysliet 🙂 drzim palceky a uz sa tesim na najkrajsie spravy tyzdna 🙂 uz budu 2x .. v noci sa narodil mojej najlepsej kamaratke z detstva filipko. 🙂 a je valibuk ma 4650g...
drz sa !

tinasc
17. jan 2012

@majca55 je to ťažko po potrate aj ja mám strach aby to nedopadlo rovnako, ale nezostáva nič iné len veriť, že tentoraz to dopadne najlepšie ako sa dá 🙂

tinasc
17. jan 2012

@sijust samozko, že v lete zavinovačku potrebovať nebudeš, aj keď teraz to počasie je také nevyspytateľné, nikdy nevieš, aj v lete vie byť zima 🙂 to len tak na okraj, ty to budeš mať oveľa ľahšie ako ja, keď sa mi malá narodila koncom októbra... 🙂

adikasala
17. jan 2012

@mirka2010 ahoj moja tak dzrzim palce aby vsetko dobre dopadlo a konecne sa dockate malinkeho v naruci...myslim na teba 🙂

adikasala
17. jan 2012

@sijust no moja ale par dupaciek by si ale mala mat aj ked budes mat babo v lete,babetka zo zaciatku cytia zimu,lebo v brusku maju viacej teplucko ako je vonku a spon na zaciatok je treba kym si babo zvykne na vonkajsiu teplotu,,, 🙂 ja som dnes bola na poradni vsetko mame v poriadku a ked ma doky vysetroval tak sa nam malinka postavila v brusku,sme sa smiali.namiesto gulateho bruska som mala iba kopcek spicaty 🙂

adikasala
17. jan 2012

@alibabaa ty brdo to je riadny valibuk 🙂 a rodila ho normalne alebo cisarskym? 🙂

alibabaa
17. jan 2012

@adikasala normalne. povedala ze radsej by isla normalne ako cisarskym.. este dnes je K.O. teda velmi slaba. ale maly je nadherny. a ty ako sa citis? bola uz sestra za tebou? alebo este len pride?

sijust
17. jan 2012

@adikasala zlatko,ja viem,ze nemoze mat hole nozky 🙂 len nechcem dupacky...na body bude mat teplacky,gatusky,riflicky alebo pancusky a suknu len nie dupacky 😖 ta vasa malinka bude tanecnica,ked taketo kreacie robi,anjelicek malinky 🙂

sijust
17. jan 2012

@tinasc dakujem moja za nazor,ja jednu asi kupim,nie je moc hruba...tak aspon pre istotu...to mas pravdu,ze je to lepsie,ked niekto pride,aby babatko nechytal len tak...vidis...uz len pre toto ju kupim... 🙂

adikasala
17. jan 2012

@alibabaa ja som ok...dnes som bola na poradni...vsetko v poriadku..vo stvrok ma caka glukoza 😉 tak uvidime ako to dopadne.kedze som rizikova na cukrovku.sestra pride 2 marca aj s vybavou z tesca 😀 uz len pomaly rozkazujem co ma doniest.mi poslala letak mailom a som si vybrala .no cysarskym je to viac bolestive lebo rana je dost citliva a dlho sa hoji...

sijust
17. jan 2012

@dasaa ja sa veru uz nemozem dockat,kedy nam povedia co to bude,neviem si predstavit,ze by som mala cakat az do porodu a nechat sa prekvapit... 😝 chceme drobceka uz oslovovat menom...teraz je to take neurcite...a co sa tyka tych testov...verim,ze je zdravucke...dr.nevolala...za dva tyzdne idem na morfo a chcem si konecne to tehu zacat uzivat,lebo doteraz som bola len v strese...len keby som mohla trosku lepsie spavat...ani to magnezium moc nezabera 😒 dufam,ze ty sa citis fajn 🙂 hladkam brusko 😉

adikasala
17. jan 2012

@sijust no ani mne sa moc dupacky nepacia ale na prvy mesiac aspon do leta kym to bude este malinke,bude v dupackach a potom v lete uz len body satocky a sukne 🙂 a potom v septemri uz ako velka slecna s gatkami ryflami a trickami 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre