IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
18. jan 2012

@lucy130881 to tak vždy moja ako naschvál len musíš byť kludná aby dorazila 😵

majca55
18. jan 2012

@renka5 neboj ajja pojdem a kedy by si mala začať stimulovať? 😉

renka5
18. jan 2012

majca55 ešte mi to musi schvali poistovna.Budu mi volat.A ty už maš inekcie?

majca55
18. jan 2012

@renka5 nie ešte nie žiadosť už mám schválenú a ked dostanem mrchu tak do 16 dc sa mám objednať a dohodneme sa 😵 kedy si ju podpísala?

alibabaa
18. jan 2012

@majca55 ides na IVF? a aj ti robili nejake vysetrenia ze preco sa toto vsetko udialo?????

majca55
18. jan 2012

@alibabaa ano moja výsledku jedny budu o mesiac a druhé asi na buduci týžden 😵 idem asi moja a ty kedy pojdeš na v klad?

renka5
18. jan 2012

@majca55 mi musime este čakat na jeden spermiogram .a v piatok nam to doktorka pošle žiadost do poistovni.Tak už budeme čakat na telefon o schvaleni.

majca55
18. jan 2012

@renka5 to tak do mesiaca alebo 6 týždnov máte 😵

alibabaa
18. jan 2012

@majca55 ja som sa rozhodla ze prelom aprila a maja je ten spravny cas. mam trosku tazsie obdobie co sa tyka prace, lebo robim uctovnictvo a teraz idu tie uzasne danove priznania a je aj vela zmien... tak by som tym stresom bublinkam neprospela..
aaach tak sa musis pridat k IVF-karkam? najradsej by som bola keby sa to dalo vyriesit vsetko IUI.
tak daj vediet ako dopadli vysledky .. a ake testy vlastne robili?

renka5
18. jan 2012

@majca55 ja sa neviem dočkat ale tych inekcii sa bojim ☹ ake si si dala ty?Ja tie pera su drachsie ale ja nemam rada ihli.

majca55
18. jan 2012

@alibabaa na všetky protilátky potom znovu celé hematologické,infekčné aj zoonozy mi brali v centre takže ma včera riadne odkrvili a ešte že pošlú ak pojdeme na IVF predtým ešte raz nás oboch na genetiku,ale sú všetci ztoho akýsi zúfali vraj máme všetko ok a nechápu príčinu ešte počkám čo histologia ta by mala byť buduci týžden 😵

alibabaa
18. jan 2012

@renka5 ahoj 🙂 tie pera som ani nevnimala.. injekcie ani ja nemusim. ale zvladnut sa to da. ak mas moznost vybrat si pero, tak si ho vyber... ak budem nutena ist aj na druhe IVF, tak si ich urcite vyberiem znova...
najskor zacinas s normalnou injekciou, potom ti k nej pridaju to pero a posledny tyzden ti pridaju dalsie injekcie. takze nakoniec budu 3 a ja som bola rada ze aspon ta jedna bola pohodova... 😖

majca55
18. jan 2012

@renka5 ja som zdravotná sestra takže mne to až tak nevadí moja 😉 ale presne ak máš strach tak radšej ale neboj to zvládneš a zvykneš si len tá prvá bude možno šok potom už budeš ako profesionál 😵

alibabaa
18. jan 2012

@majca55 ach jo... ☹

renka5
18. jan 2012

@alibabaa ahoj 🙂 tak to si budem pichat aj s normalnou ihlou ☹ a kolko inekcii?

renka5
18. jan 2012

@majca55 ked si zdravotna sestra to maš super 😉

dasaa
18. jan 2012

Ahojte @sijust @mirka2010 @majca55 @tinka55 @buba13 a vsetky babenky.Ako sa mi mate ? 🙂

majca55
18. jan 2012

@renka5 ako v čom moja niekedy aj nie ale držím nám palce až máme vytúžené detičky 😲 😲

dasaa
18. jan 2012

Ahojte @tinka55 ako je v praci uz si dostala menzes?
@buba13 do kedy planujes chodit do prace a ako sa ma malinke ? 🙂 🙂 🙂

buba13
18. jan 2012

@dasaa ahojcek po starom 🙂 a ty ako? nejak ma ale dnes boli zaludok. musim si ist lahnut ☹

majca55
18. jan 2012

@dasaa ja dobre pani doktorka ma ešte na PN radšej nechala tak odychujem a ty moja?hlava ta už nebolí? 😵

dasaa
18. jan 2012

mojko cmelica ako sa mi mas?oddychujes a hladkas aj fazulku? 🙂

dasaa
18. jan 2012

@buba13 ja nemam nic nove tiez mam vsetko po starom.Len dufam ze nebudem chora boli ma hlava,hrdlo a slzia mi nejak oci ☹ Len lezim a pijem caj

dasaa
18. jan 2012

@majca55 to je dobre aspon si este oddychnes 🙂 Hlava ma boli stale ajked vela vody pijem.No len dufam ze nebudem chora.Chcela som si dat paralen ale doktorka mi ho neodporucala tak som zatial bez liekov 😒

majca55
18. jan 2012

@dasaa ale ak ťa stále bolí moja tak si daj lebo to tiež není dobre pre miminko 😕 mne povedali že možem a ty si už 15tt.

dasaa
18. jan 2012

@majca55 no ja som jej volala a povedala mi doktorka kym nemam teploty tak ze nemam brat len mi kazala pit viac vody.Ona vie ze mam aj nizky.Ale ked ma to neprejde do zajtra tak urcite uz zoberiem 🙂

alibabaa
18. jan 2012

@renka5 ja som pichala 19 dni ... 7dni jednu, dalsich 7 uz 2 a dalsich 5 dni 3 injekcie denne.. a ten piaty som este pichala vecer aj pregnyl.takze posledny to boli 4. brr..
tie injekcie sa ale daju zvladnut. lebo su to tie najtensie ihly ake predavaju v lekarni..
ked uz budes vediet co a kolko ti predpisu, tak ti tu urcite poradime ake ihly kupit a co vsetko k tomu budes este potrebovat 😉

dasaa
18. jan 2012

vie niekto nie co o @mirka2010 ako sa ma ?

alibabaa
18. jan 2012

@dasaa no nic moc, ked ma hlava boli neviem sa na nic sustredit... ☹ ake testy ta teraz najblizsie cakaju? kedy budete vediet co cakate?

alibabaa
18. jan 2012

@dasaa tiez na nu myslim .. snad sa tu niekto najde kto je s nou viac v kontakte 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre