IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

renka5
18. jan 2012

@alibabaa dakujem 🙂 ja som si myslela že sa to picha 14 dni po dve inekcie ☹

dasaa
18. jan 2012

@alibabaa ahoj 25.1 idem na krv koli triple testy aspon si to myslim bo nikto mi nic nepovedal preco mi budu brat krv ☹ A doktor mi povedal ze pohlavie budeme vediet az v 20tt a na kontrolu mam ist az 2.2. 🙂

alibabaa
18. jan 2012

@renka5 ee.. jeden druh ten prvy potlaca vlastnu tvorbu hormonov (diphereline), druhy druh podporuje nadmernu tvorbu folikulov (gonal) a treti druh podporuje zrenie (luveris).. no a pregnyl je aby nepraskli skor ako si naplanuju odber vajicok cize punkciu..
tie hormony som napisala ako priklad, tie som mala predpisane ja.

dasaa
18. jan 2012

@alibabaa to by bolo dobre aspon by sme nie co vedeli 🙂

majca55
18. jan 2012

@dasaa neviem ani ja ale myslím si že Mirka je už mamička 😵 😵 držkáme ti palce a tešíme sa na malého 😵

renka5
18. jan 2012

@alibabaa fuu tak to ich je poriadne vela ☹

alibabaa
18. jan 2012

@renka5 da sa to.. tiez som z toho mala strach.. ale prezila som... ja som si ale nedokazala pichnut, chodila susedka k nam kazde rano.. je vyucena sestricka.. ale keby idem na 2IVF tak sa mozno uz odvazim aj sama pichat... uvidim.. ale ja dufam, teda verim ze to nebudem potrebovat.. mame este 3 zmrazene embryjka..

dasaa
18. jan 2012

@majca55 to by bolo super keby si mala pravdu. 😵

kostickabonnie
18. jan 2012

@majca55 komplet na protilatky ti robili v centre? ja som citala, ze komplet robia len v Prahe na odd. reprodukcnej imunulogie a tam si to treba vybavit po vlastnej linii

kostickabonnie
18. jan 2012

@alibabaa tebe teda budu robit len vklad mrazacikov a aj tak sa musis nadopovat injekciami?

alibabaa
18. jan 2012

@kostickabonnie nie ale budem musiet brat lieky na zvysenie sliznice. ja pevne verim, ze KET sa vydari a ze 2 IVF nebude vooobec potrebne... 🙂

renka5
18. jan 2012

@alibabaa dakujem už aspon mam predstavu ale pre maleho drobca 😲 co by sme nevidržali 🙂

majca55
18. jan 2012

@kostickabonnie aj v centre aj moja doktorka 😵

kostickabonnie
18. jan 2012

@majca55 jaj, ale to je asi nieco ine, to suvisi s Rh faktorom krvi, ze? ja som myslela, ze ide o tie imunitne zabrany - protilatky proti spermiam alebo antizonalne...

kostickabonnie
18. jan 2012

@alibabaa urcite sa vydari, hadam nevyjdu nazmar 😉 😉 😉

majca55
18. jan 2012

@kostickabonnie ano aj to mi brali už mi to raz v centre brali moja bolo to dobre ale teraz že to ešte zopakujú v Heliose to berú 😵 😵

majca55
18. jan 2012

@alibabaa zlatko a ty máš kolko drobčekov v mrazáčiku? 😲 😲

alibabaa
18. jan 2012

@majca55 3 ♥ ♥ ♥ ­

majca55
18. jan 2012

@alibabaa jej tak to je šťastné číslo moja to bude tutovečka a krásne mesiace sisi nato vybrala tfuj tfuj 😵 😵 😵

buba13
18. jan 2012

@dasaa fuha a nie si aj alergicka na nieco?

mariankach
18. jan 2012

@dasaa cauko, ano - krv je kvoli tripple testom, nemusis sa obavat..a pohlavie babetka si kludne mzoes urcit aj sama, je na to testik, ale stoji cca 33 EUR, ja som ho dostala ako darcek a ked sa nam ukazalo dievcatko, bola som strasne happy. Vola sa Boy or girl od Womens secret. Co som sa pytala v lekarni vtedy, mali zatial 100%, lebo prosia vzdy zeny, co ho kupia aby prisli povedat. A mne sa potvrdil 🙂.

tinasc
18. jan 2012

@alibabaa ja budem pichať len dva druhy, ako minulé ivf... 😉

sijust
18. jan 2012

Babulky,odkaz od @mirka2010 : Ahojte,volam sa Maroško a narodil som sa dnes o 13.26 (4880g a 55cm) 🙂

sijust
18. jan 2012

@alibabaa Zlatik,mam sa fajn...dnes som bola trosku na nakupoch...tak som si spravila radost 😉 a ty moja,ako?vsetko ok? miruska uz ma chlapceka 😉

tinasc
18. jan 2012

@mirka2010 gratulujem k synčekovi, nech je zdravučký a spokojný 🙂 veru je to riadny chlapík 🙂 tak si to spolu užívajte 🙂

majca55
18. jan 2012

@sijust jej dakujeme tak to teda riadny chlapisko mala čo nosiť 😵 😵

majca55
18. jan 2012

@mirka2010 zlatko moc moc ti gratulujem ku synčekovi a prajem vám veľa zdravíčka 😵 😲 teším sa na fotečky 😵

apolenka6
18. jan 2012

@sijust pána féra ,hm 😨 to je váha 😀 berte si príklad dievčence a ,že Gratulujeme !!!!

alibabaa
18. jan 2012

@sijust uuuf riadny valibuk.. vacsi ako syncek mojej kamaratky.. 🙂
co krasne si pokupila? ja sa mam ok, na KET sa chystam na prelome aprila a maja.. dufam, ze to bude stastny vyber mesiacov 🙂
@mirka2010 gratulujem a zo srdiecka prajem vam obom veeela zdravicka, rychly navrat domov a tebe rychle zotavenie uz sa tesime na fotooo 🙂 🙂

apolenka6
18. jan 2012

@mirka2010 Maminka gratulujem k urastenému mládencovi 🙂 veľa zdravíčka mu prajem aj maminke a aj meno sa mi páči ,nech ste čo najskôr domka v novom domčeku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre