IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
27. jan 2012

@cmelica tak toto je krásny testík pekné palice 🙂

dadax84
27. jan 2012

@cmelica Ja ti tak velmi blahozelam, a posielam velkanske objatie. Tesim sa s Tebou, a prajem Vam vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
27. jan 2012

@dadax84 @tinka9075 jeee kocky dakujem vam moooc 😀

tinka9075
27. jan 2012

@cmelica pekne sa nám to rozbieha verím že tu bude čo najviac tehuliek 🙂

renka5
27. jan 2012

@cmelica aj ja chodim do heliosu a cakama na schvalenie IVF ak sa nenahneves kecala by som ti pogratulovat

ursula5
27. jan 2012

@cmelica ja som bola už a v 8tt u svojho lebo tam sa potom všetko platí a už bolo toho dosť 🙂

cmelica
27. jan 2012

@tinka9075 a zachvilku budeme obdivovat tvoje tehu testiky 🙂 🙂 🙂

cmelica
27. jan 2012

@renka5 Dakujem moooc!!!prajem ti aby IVF bolo to prave pre vas a coskoro az zacnes stimulovat 🙂 aj si boa predtym na IUI??

tinka9075
27. jan 2012

@cmelica verím že máš pravdu tak to bude radosti 🙂 🙂

cmelica
27. jan 2012

@ursula5 je veru toho dost...zatial sme rozhodnuty do toho 8tt chodit do heliku,uvidime hlavne ako to vsetko pojde,bo to je este daleko 😅

ursula5
27. jan 2012

@cmelica pôjde to dobre uvidíš, ja som nešla do helíku už 8tt lebo som bola v nemocnici a mala som sa hlásiť u svojej a akurát to boli 3 dni pred návštevou v Helíku tak na čo keď už srdiečko bolo kukuk 😅

cmelica
27. jan 2012

@ursula5 no mozno ani my sa tam do toho 8tt nedostaneme,bo ja som PN a uvidimkedy mi da moj dr kontrolu,ak pred helikom a bude srdiecko,tak presne na co 🙂
boze ale ten cas leti 🙂 🙂 🙂 uz si 12tt ..beries este utros???

ursula5
27. jan 2012

@cmelica utroš ešte beriem, ale už zníženú dávku a končím v stredu na budúci týždeň, duphaston už neberiem 2 dni a konečne mi je lepšie 🙂 zajtra začínam 13tt, takže posledný týždeň prvého trimestra, mne to ale ide pomaly už by som šla do práce 🙂

renka5
27. jan 2012

@cmelica ano mam zasebou x2 stimulaciu a x1 IUI teraz som po stimulacii akurat cakam ci pride mrcha a už som si podala žiadost na IVF.

buba13
27. jan 2012

@majca55 nie. hnusaci, ale tak hadam o dva tyzdne budeme vidiet 😎

majca55
27. jan 2012

@buba13 aj sisi pýtala?to su teda hnusáci a videla si aspon ty?

buba13
27. jan 2012

@majca55 povedal, ze netreba, videl srdiecko pred dvoma tyzdnami.... 😠

majca55
27. jan 2012

@ursula5 juj zlatko už si teda daleko 😵 a yt ideš ešte do roboty? 😕

majca55
27. jan 2012

@buba13 ach jaj tak o dva týždne sa teším na fotečku 😵

buba13
27. jan 2012

@majca55 urcite uverejnim 😉

majca55
27. jan 2012

@buba13 teším sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sijust
27. jan 2012

@cmelica akciu srdiecka mi potvrdil v 5tt...a stanovil aj termin porodu...12tt sa mi posunul o dva dni skor,tak uvidime teraz...a co sa tyka utrogestanu,ja som ho brala do 12tt...a uz mi ani nevychadzal,tak som si davala rano jednu vecer dve,potom uz len po jednej a koniec...ak nebudes mat problemy,nebudes krvacat,tak to bude ok...ale ak ti odporucia co len v naznaku,ze treba byt pn,tak bud...moja dobra kamaratka teraz potratila v 13tt...neostala pn kvoli robote...byvalo jej velmi zle,bola slabucka...a takto na to doplatila...je mi z toho hrozne ☹ ale ty si disciplinovana,tak bude vsetko ok 🙂

sijust
27. jan 2012

@buba13 jeej ty cakas babatko?ani som si nevsimla...tak moc gratulujem!!! 🙂

majca55
27. jan 2012

Kočky tak konečne prvý krát sa teším že HCG kleslo 🙂 výsledky sa mi konečne upravili jupííí takže už len čakať na mrchu a ideme do dalšieho boja teším sa už že sa k vám pridám 😵 😵

katuska54
27. jan 2012

@cmelica gratulujem, mas pekne kolajnice 😀

mirka2010
27. jan 2012

@cmelica veru ano, bude to asi osud 🙂. som neskutocne rada, ze to takto ide, naozaj drzime moooooooooooooc palce, len nech ide vsetko ako ma a nech si stastna, prestastna tehulka 🙂

mirka2010
27. jan 2012

@sijust zlaticko, uvidis, budes stastna, ze malicke uvidis a samozrejme ze bude vsetko v popriadku....my mame znacku casualplay-playmoon...je skvely, uz sme ho 1x vyvetrali, tak som spokojna....uz pozeras kociky???

adikasala
27. jan 2012

@sijust ahojky moja vidis aky osud 🙂 aja ja rucim este dnes ,sa neviem od radosti spamatat 🙂 🙂 🙂 je to nadherny pocit,este krajsie bude ked to bude tiez kocka tak budu v rodine dve kocky rovnake stare to bude radosti sa na ne pozerat.!!!aj svagrina sa este musi ztoho zpamatat je este trosku vyplasena aboji sa ci bude vsetko klapat ako ma.....bude si robyt viac dolezitych vysetreni.myslim ze sa bude obavat az do porodu,v jej pripade,ale v jej pripade by som urcite aj ja reagovala tak isto 😉 ty uz ochvilku budes vediet co to za poklad sa skryva 🙂 koli tomu polkilu si nic nerob to neni problem,hlavne je ze babo rastie ako ma,ani ja som moc nepribrala lebo som schudla na zaciatku 4 kila terazsom ich len dohonila,tak som skoro iba ako na normalnej vahe 🙂 podla doktorov v poriadku!!!

adikasala
27. jan 2012

@cmelica moja je to iste mozes sa tesit si nova tehulka,zo srdca gratulujeme!!! 🙂

renka5
27. jan 2012

@majca55 držim ti palčeky aj ja sa potom pridam ku tebe 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre