IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
19. feb 2012

@sijust moja ja som pribrala 6,5kil 😀.Do Heliosu mi kazali prist v 20tt a predtim som bola v 13 tt a u svojho som bola v 17tt.A co je to morfo sono?Ano kopka az sa smejeme ze to bude futbalista .

dasaa
19. feb 2012

@tinka9075 kolko veci mi musime vidrzat este dobre ze sme silnejsie ako chlapi 🙂

tinka9075
19. feb 2012

@dasaa presne tak sme silnejšie chlapi by už umreli 😀 😀

majca55
19. feb 2012

@tinka9075 tfuj tfuj nech všetko pekne rastie 😵 😵

tinka9075
19. feb 2012

@majca55 dakujem len nech sa fazulka pekne zahniezdi 🙂 🙂

dasaa
19. feb 2012

@tinka9075 moja ved som ju ani nevidela keby si nenapisala ze je biela 🙂

majca55
19. feb 2012

@dasaa moja inak by ludstvo vymrelo 😀 😀 😀

anuska30
19. feb 2012

ahojte dievcata,ja som mala v oktobri missed a chcela by som ist tiez naIUI.Predtym ste uzivali nejake lieky alebo prosim Vas poradite mi niekto ako to vlastne vsetko od zaciatku prebieha? Dakujem pekne.Podarilo sa vam na prvy krat .Kolko ste prosim Vas platili. Dakujem za pomoc

tinka9075
19. feb 2012

@dasaa no biela a strapatá maltezáčka 🙂 🙂

kostickabonnie
19. feb 2012

@dasaa trapi ma nadcha uz treti den, tak len kycham a smoklim a zmiernujem tieto stavy, ale ako sa hovori, liecena nadcha trva 7 dni a neliecena tyzden 🙂 takze uz len par dni a som fit, okrem toho cakam kazdu chvilu mrchavu mrchu ☹

kostickabonnie
19. feb 2012

@dasaa pises, ze si pribrala, ja som za posledne 4 mesiace pribrala vyse 5 kil a to nie som tehotna 😀 😀 😀 len som bola doma a mala som menej prace

dasaa
19. feb 2012

@kostickabonnie aj tak si myslim ze som pribrala malo ale mne to nevadi kolko priberiem.Joooj ta to co je stebou ach ta nadcha len si davaj pozor a daj sa nam do kopy. 🙂

sijust
19. feb 2012

@dasaa zlatik,ty to mas cele inak,tym,ze chodis aj do Heliosu este....mne dala moja dr.odporucenie na to morfo sono,ked som bola na poradni v 16tt...hned v ten den som tam volala a objednala sa na 20tt...to ti dr.prezrie babatko,pomeria ho a prezrie placentu,vodu a organiky...a pozrie medzi nozky,ak sa da 😀 inak poradim ti nieco...ja si davam kazdy den poctivo pat vlasskych orechov...tatik mi ich lupe a kuka,ci vsetky zjem 😀 obsahuju omega3mastne kyseliny,ktore su dobre pre vyvoj mozgu a inteligencie babatka...tak skus ak chces 🙂

sheronka
19. feb 2012

Kočky myslíte že test by mohol ukázať správny výsledok po 8 dňoch po IUI ???

majca55
19. feb 2012

@sheronka to je ešte skoro pregnyl sa vyplavuje z tela 10 dní 😵

walta
19. feb 2012

@cmelica noooo, uz bol najvyssi cas zostat doma ma MD, lebo v skole s deckami to uz bolo narocne, tak teraz oddychujem a odratavam dni do porodu 😀 O par tyzdnov sa mi zivot zmeni radikalne, tak to si potom nepospim uz ani cez den 😀 , ale nevadiiiii

ursula5
19. feb 2012

@cmelica manžel nech ťa hýčka a ty pekne vydrž, oddychuj, polihuj, ja som si tiež pospala poobede 🙂 ale ja sa už snažím porobiť aj doma ale pomaly a radšej postupne, učím sa pomaly lebo ja som mala vrtuľu v zadku a teraz sa vždy preberiem, že musím pomalšie lebo mi ta rýchlosť uberá sily. 🙂 🙂 🙂 držkaj sa

mirka2010
19. feb 2012

@cmelica juuuuj, ty sa maaaaas 🙂 ze tri hodinky si si poobede pospala...ach, co by som ja za to dala...len si krasne pospinkaj, je to super...hned sa urcite lepsie citis 🙂 a inak ako sa mas???

mirka2010
19. feb 2012

@walta kocik mate krasny, pozrela som si ho v tvojom albumceku...aj brusinko sa ti kraaaasne zvacsuje..ach, to je radosti 🙂 my sme vajicko zatial pouzili dva krat...raz z porodnice ked sme isli domov a raz, ked sme isli k mojmu bratovi..my sme to mali v trojkombinacii, takze vyberat sme si nemohli..aj ked vajicko je krasne, neviem, mozno ho vyuzijeme neskor...uvidime...🙂 aka bola nedela...?

dasaa
19. feb 2012

@sijust aha no neviem ci teraz tento tyzden mi to nebude robit bo moj to vola velke sono 😀. Zajtra mu mam volat ohladom toho sona. Tak uvidime ci to bude to sono alebo nie.Dakujem za radu 🙂 to som ani nevedela o tom.

sheronka
19. feb 2012

@majca55 Tak to by mi pregnyl ukázal // na teste. Našla som len jednu / 😢 😢 😢 Viem, že je to ešte skoro a dúfam, že to ešte nemusí byť pravda.

mirka2010
19. feb 2012

@dasaa tak super, aspon ti cas prejde, ked si aj popracujes....a brusinko ako??? ako malicke...kedy uz budeme vediet, kto to tam klopka??? neviem sa dockat...🙂

cmelica
19. feb 2012

@ursula5 dakujem...tiez sa snazim nieco porobit ved po tyzdni treba aj poprat a trosku pospratavat,ale vecsinou ja len hovorim co a ako a mm robi za mna 🙂 🙂 len to bude ked si na ten luxus zvyknem 😀 😀 😀
a ty ako sa ti dari??

majca55
19. feb 2012

@sheronka jasne že je to skoro až tak 14 den skús 🙂 od oplodnenia trvá okolo 10 dní uhniezdovanie

dasaa
19. feb 2012

@mirka2010 tento tyzden idem na sono tak mozno budeme vediet kto nam to klopka .Brusko je stale rovnake vsetko sa mi uklada na krize tak mi ani velmi brusko nevidno 🙂

cmelica
19. feb 2012

@mirka2010 mojka ahoj!este pokial sa da budem polihovat a potom uz si tolko nepospim 🙂 mam sa dobre a dufam,ze fazulka nam pekne rastie 🙂 sak 23 ideme znova na sono 🙂 zatial niake prevratne tehu priznaky su neni 🙂
a vy sa ako mate???Marosko razstie ako z vody 🙂

mirka2010
19. feb 2012

@sijust tak super, ze si pospinkas 🙂 ja som tiez chodila stale cikat...to je sucast toho krasneho tehulkovania 🙂 a co sa tyka epiduralky...ja som ju teda nevyuzila, ale urcite by som ani trosicka nerozmyslala nad tym, ci ano, alebo nie...ja proste by som si chcela pomoct...a naozaj, kto ju mal, nevie si vynachvalit...nie je dobra len na priamy porod, ale aj na sitie potom...a na to netreba zabudat...so mnou lezala pani, ktora rodila s epi a priviezli ju ku mne na izbu cca dve hodiny po porode a keby si ju videla...ona fungovala uplne normalne...sedela dokonca v tureckom sede a nemala problem absolutne s nicim...velmi si chvalila, ze si epi pichnut dala...ale samozrejme, kazda zena ma na vyber, takze ja len pisem o mojej skusenosti...hladkame brusko 🙂

mirka2010
19. feb 2012

@cmelica tak to o par dni bude opat sono, supeeeer...a kde si bola tak dlho???

mirka2010
19. feb 2012

@dasaa vsak pockaj...aj brusko vykukne 🙂 este je skoro...ja som sice uz v 20tt mala brusko...ale ja som ho mala celkovo dost velke...uzijes si ho este urcite dost..vsak mas este celu polovicu pred sebou 🙂 tak sa tesim, ked uz budeme vediet, kto je v brusinku...aky mas typ ty?

ursula5
19. feb 2012

@cmelica no ja som to mala takto do toho 11t, len som vravela čo treba ale už som nevedela čo zo sebou 🙂 nedá sa na to zvyknúť bola som otrávená a strašne, ale už je teraz dobre, povarím, poperiem a aj upracem ale musím si to rozložiť na viac dní 😉
Nám sa darí celkom fajn na poradni bolo všetko v poriadku, teraz čakám na výsledky z krvy, rastieme už mi vidno bruško, ale manžel ma zatiaľ väčšie 😀 😀 😀 držkaj sa

cmelica
19. feb 2012

@ursula5 dakujem urcite budem 🙂 🙂 🙂 a aj vy sa drzkajte a pekne sa gulatte 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre