IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
21. feb 2012

@ursula5 vdaka za info, hned idem varit caj 🙂

ursula5
21. feb 2012

@dadax84 a prestala som ho po vklade..... nemal by sa piť už v tehotenstve 😉

alibabaa
21. feb 2012

@ursula5 ja pijem alchemilku ale to je asi cca to iste.tiez som nevedela ci mozem cely cyklus.. tak mozem pit a pit a pit 🙂

dadax84
21. feb 2012

@alibabaa Tak budeme pit spolu, "tak na zdravie" 😉

walta
21. feb 2012

@mirka2010 ked je hladnyyyy, treba mu dat... dobruu chut 😉 😉 😉

tinasc
21. feb 2012

čaute kočky, mňa stále trápi ten kašeľ, už sa začínam báť, či bude všetko v poriadku, keď si tak namáham brucho... ešte aj soplím, neviem, kde som tak prechladla, však si dávam pozor a teraz toto... zrovna teraz...

renka5
21. feb 2012

prosim vas ako rychlo vam schvalili IVF? Lebo mne v Heliose nevedela ani na 5 tyžden nic konkretne povedat ☹

kostickabonnie
21. feb 2012

@tinasc mne uz dnes nadcha ustupila ale nastupil tiez kasel, pila som zazvorovy caj, jedla C-cko 🙂 neboj, vsetko dobre dopadne, to mozno malinke si buduju zazemie dole, tak ta trochu oslabili hore 😉 😉

sijust
21. feb 2012

@mirka2010 zlatko,tak to som rada,ze aj ty by si si dala epi,keby k tomu doslo...len neviem,ako sa to vybavuje...ta moja kamaratka robila pred materskou sestricku na are a pichli jej to kolegovia...viem,ze to pichaju na are,alebo pridu z ara...alebo tak nejako...musim si to tu ist niekde pohladat...uz som tu videla taku temu...tuto noc som zase nejako nedobre spala 😒 kricala som zo sna az ma musel tatik zobudit...chudak,sa zlakol 😕 neviem,co sa to dialo...drobciatko si kopka,brusko rastie zo dna na den...volame ho "stella centrum",vysle signal a uz aj lietam 😀 inak stella znamena po taliansky hviezda,ze adka? @adikasala ...maminka moja jej vcera kupila taku letnu deku z jednej strany ruzovu a z druhej kvetinkovu a je tam napisane,ze I love daddy...no tatik je z nej namakko 😀 ja len dufam,ze ten dr.dobre videl...aby to nebol chlapec...uz som naprogramovana na hviezdu nasu 😀 a vy ako moja?brusko sa hoji?maroško robi radost?posielam objatie 😲

sijust
21. feb 2012

@renka5 ahoj,nam to v Heliose trvalo 8tyzdnov... 😒

sijust
21. feb 2012

@tinasc moja,neboj sa...len mysli pozitivne,malickym sa urcite nic nestane...su tam v bezpeci...aj si skusila nieco proti kaslu?mm bol strasne chory pred vianocami,tak kaslal,ze sa cely dom v zakladoch otriasal a pomohol mu ten domaci sirup z cibule,medu a citronu...skus.... 🙂

renka5
21. feb 2012

@sijust mne vraveli 4-5 tyzdnov... tak to je poriadne dlho ☹

mirka2010
21. feb 2012

@sijust ahojky zlaticko...samozrejme ze by som si dala pichnut epi, bez rozmyslania, ja by som nezavahala ani chvilu...velmi to pomoze...u nas v nemocnici to funguje tak, ze si to dopredu zaplatis, potvrdenku si das do tehu knizky, oni si ju tam potom pri porode najdu...tak isto to funguje aj s ocinkom pri porode...chces aby bol???moj bol kym ma nezobrali na salu a bolo to na nezaplatenie..tie hodiny vzdychania ti rychlejsie prejdu a jeho podpora je naozaj skvela... tak brusinko rastie a malicka kopka...to je super, velmi sa tesim...a cez den si nepospinkas???

mirka2010
21. feb 2012

@tinasc ahojky, nebojkaj, urcite bude vsetko v poriadku..aj ja som bola dva krat chora a najdolezitejsie je, aby si oddychovala a len lezala...bola v klude a snazila sa vyliecit..ak moc kasles, tak radsej sa porad s doktorom, co by ti na to zabralo...lepsie je ked ti kasel utichne ako sa namahat a tym aj brusinko...skus ten cibulovy sirup, ktory je naozaj skvely, teda mne vzdy zabral a mozes si s nim len a len pomoct 🙂 drzakem palce

jovanka81
21. feb 2012

@alibabaa no,dievcence nechcem sa miesat do diskusie,ale....alchemilka je velmi nevhodna po ovu, ak sa snazite o tehu. ak len upravujete cyklus, pite ju cely mesiac, ale ak snazilkujete tak od ovu prestante....alchemilka napomaha dosledne vycistit sliznicu maternice a tym by ste si mohli sposobit vypudenie zarodku a to urcite nechceme 🙂

adikasala
21. feb 2012

@sijust ahojky moja mas pravdu stella je v taliancine hviezda 🙂 🙂 🙂 🙂 krasne meno 🙂

tinasc
21. feb 2012

@sijust nasadila som homeopatiká, stodal sirup na ten kašel, dnes som si kúpila pinosol do nosa, takže sa liečim, len veľa ležím, lebo som z toho slabá 🙂

sijust
21. feb 2012

@mirka2010 zlatik,ja som cez spala asi len ked som bola babatko 😀 pojdem dnes skor spat a snad to dobehnem 🙂

sijust
21. feb 2012

@adikasala taka som rada,ze sa ti to meno paci 🙂 a ako sa mate zlatko?valentinka co nove? 😉 hladkame brusko 😲

sijust
21. feb 2012

@tinasc ked som bola ja chora v 1.trime,stodal mi neodporucovali v lekarni,napriek tomu,ze je to homeopatikum lebo obsahuje alkohol,ja som uzivala Mucoplant...zabralo 🙂 prajem skore uzdravenie...

bobinka77
21. feb 2012

@majca55 Ahoj moja, presne tak ideme na IVF skoro narovnako, podľa toho čo čítam 😵 😵 😵 Ja začínam s tabletkami 24.2 a od 4.3 injekcie, takže tam máme len týždňový rozdiel. Dnes som si bola pre injekcie, nechala som tam síce 335 € ale dúfam že to bude stáť za to. Teším sa, aspoň budem mať s kým kecať o priebehu a tak 🙂 🙂 Verím že tentokrát nám to vyjde obom..... Pre mňa nech sú aj dvojičky, len nech to vyjde 😀 😀

tinasc
21. feb 2012

@sijust no dokelu, to som niečo pokašlala? no pôjdem sa do lekárne opýtať, čo a ako... kurník, snáď som nič nepokazila...

majca55
21. feb 2012

@zuzancek22 juj tak toto je najkrajšie aj ja sa nato teším moc držkaj sa moja teším sa ked tu dáš fotečky malinkých a mená budú aké? 😵

majca55
21. feb 2012

@tinasc zlatko klud teším sa až mi predáš štafetu 😵 😵 😵

majca55
21. feb 2012

@renka5 nebojkaj už to bude skoro a bude spolu stimulovať 😵 😵

renka5
22. feb 2012

@majca55 si zlatučka dakujem 🙂 🙂

ursula5
22. feb 2012

@alibabaa neviem ako je to s alchemilkou to som nikdy nepila, ale tiež som počula že tam musí byť pauza, lebo bylinkové čaje by sa nemali stále 2 týždne a pauza 🙂

ursula5
22. feb 2012

@renka5 mne trvalo schválenie 2 mesiace, tak trpezlivosť nedá sa to urýchliť 😉

zuzancek22
22. feb 2012

@majca55 no mená sme vymysleli hned ked sme šli z 3D a krásne sme sa zhodli budeme mať Maťka a Kubka.

petuska123
22. feb 2012

@zuzancek22 jej to ako z tej rozpravky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre