IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
23. feb 2012

@sijust no ved aj mne zacinaju obavy lebo ja som naopak opeknela ziadny pupak ani stopa aj vlasy mi opekneli,tak neviem ci naqkoniec nebude chapcurik,tie uspavanky mi uz sestra zaobstarala 🙂 a buduci piatok mi ich donesie sem do it...ani nevies ako sa tesim ze pride niekto zo slovenska ma pozriet,sice sa nemozem stazovat z mm strany mam naozaj rodinu co ma podrzi,a su vsetci super,ale sestra je sestra 🙂

alibabaa
23. feb 2012

@ursula5 aj ty robis DP? a co vlastne robis? ja uctovnicku.. teraz sa mi toho nejako nakopilo... 😕 😕

cmelica
23. feb 2012

@adikasala ahooj!mam pocit ,ze si asi najskor musime prejst takouto skuskou a potom uz bude dobre 🙂 🙂 ale nieje toho skusania az moooc??aj sa snazim na to nemysliet ,ale ako nahle som sama myslienky mam hned kade tade 😝
a ty ako???

majca55
23. feb 2012

@dasaa ale moja ja chcem tiež babulku 😵 😵 ako sa máš?

majca55
23. feb 2012

@cmelica teším sa stebou a moc moc držím palce moja bude to dobre uvidíš 😵 😵

majca55
23. feb 2012

@tinka9075 moja tak tfuj tfuj tfuj nech tmavne 😵 😵 ved my musíš posunúť štafetu 😵 😵

majca55
23. feb 2012

@mirka2010 moja krásna fotečka obaja ste tam úžastný 😵 😵 Maroško je rád v kočíku to je super aspon možeš chodiť na dlhé prechádzky 😵

cmelica
23. feb 2012

@majca55 dakujem moja 🙂 🙂 🙂 ja sa budem zachvilku tesit z teba 😀 😀

ursula5
23. feb 2012

@cmelica áno po marci bude voľnejšie určite, ale potom by som ešte chcela niečo zarobiť brigádne ak budem vládať a chlapi mi pomôžu 🙂 ja spím keď prídem z práce a večer už znova ledva dopozerám ordináciu 😀

ursula5
23. feb 2012

@alibabaa ja robím mzdárku a personalistku školám a doma robím účto a v takomto čase všetkým možným kamarátom DP 🙂

ursula5
23. feb 2012

@sijust no ja mám fľaky od začiatku celú bradu vyhadzanú, líca bodkované, no hrúza make-up mi robil zle tak na to kašlem a chodím ako príšerka, ale to môže byť aj s tých hormónov čo som toľko na začiatku brala uvidíme asi až v tom 20tt 🙂 čo to bude....

mirka2010
24. feb 2012

@adikasala ahojky zlaticko...prepac, valentinka, ved som sa rozplyvala nad takym prenadhernym menom...uz nikdy nezabudem 🙂🙂🙂 mrzi ma, ze ti tvrdne brusinko, ale je to normalne, ja som mavala zase bolesti priserne v podbrusku, preto som tiez uzivala magnezium, az do 36 tt, potom uz lekar povedal, ze uz aj keby maly prisiel, tak by bolo vsetko ok...ale nas si este pockal peknych par tyzdnov 🙂🙂🙂 my sme sice postielku mali kupenu skor, ale montovali sme ju tesne pred porodom...joooj, ale je to radosti, ked uz sa pysi v spalni...som okolo nej chodila a predstavovala si maleho ako tam lezka...hladkala ten madracik...jeeeej, to bolo take krasne...ale teraz je to este krajsie, ked tam uz malinky odfukuje...🙂inak ja som uzivala vitaminy cele tehu, ale tiez mi potom v porodnici vraveli, ze by kludne stacila aj bezna strava...ale pre istotu 🙂

mirka2010
24. feb 2012

@majca55 zlaticko dakujeme moc...to nas ocinko takto krasne vie pofotit 🙂 nas maly miluje kocik, to sme neskutocne moc radi, lebo naozaj dlhe prechadzky su uplne pre nas...hlavne sa tesime na jar....aby sa to dalo 🙂 a ty sa ako mas???

buba13
24. feb 2012

@cmelica @dasaa @tinka9075 @majca55 ahojte 🙂 tak dnesna poradna dopadla dobre. robili mi cytologiu a 6.3. idem este na krv. tyzden vysledky. 21.3. dalsia poradna a dnes sme sa stihli este objednat na morfo, ktore bude 11.4. 🙂 ako sa mavate. dnes by som strasne spala. tu poprcha sem tam a je zatiahnuta obloha. 😒

cmelica
24. feb 2012

@buba13 juu super,ze sa vam takto pekne dari a vsetko je pekne v poriadku 🙂 🙂 ja ma prvu poradnu 23.3 😵 😵
aj u nas je tak pod mrakom 😝 a mas aj fotecku novu do zbierky??

buba13
24. feb 2012

@cmelica ziadna foto ☹ ale tak bude 11.4. 🙂

katla
24. feb 2012

@cmelica Ahoj, ty si bola tusim teraz niekedy na IUI vsak? A hned sa aj zadarilo? To je uplne super, moc sa tesim. Drzim palce!

cmelica
24. feb 2012

@katla ahooj!!nie nebola som na IUI,ale na IVF 🙂 🙂 🙂 Dakujeeeeeeem 😵 😵 😵

jovanka81
24. feb 2012

baby....je to bieda akosi ma boli brusko a extra mini, ale spinim .-(zeby mrcha 10DPO? mne,co mam 34 dnovy cyklus? 😒

dadax84
24. feb 2012

@jovanka81 To bude urcite zahniezdovanie 🙂 Musis verit 🙂

adikasala
24. feb 2012

@jovanka81 to moze byt aj uhniezdovanie ak si po iui...dobre si pamatam?

jovanka81
24. feb 2012

@adikasala ahoj, no dobre si pamatas 🙂 len ked BT nie je nad 37, je 36,8 ☹ no ved uvidime...este mam 4 dni 🙂 do testu 😉

jovanka81
24. feb 2012

@dadax84 verim, verim 🙂 ale som aj realistka, xixixi

adikasala
24. feb 2012

@cmelica neboj bude dobre ....kazda si musime tym svojim prejst....ved sme zeny 🙂 🙂 chlapy taketo skusky asi nikdy nezvladli...drz sa si tehulka mas drobca v brusku a ochvilku ti bude aj vykukat 🙂 🙂 mi sme ok v pondelok mame morfo sono s prietokmi tak sa tesime ze budeme vydiet malinku ako nam podrastla.bo mi uz tazi brusko. 🙂

adikasala
24. feb 2012

@jovanka81 s bt sa neriad mysli pozitivne a pockaj 4 dni 🙂 🙂 kazda sa raz docka 🙂

kostickabonnie
24. feb 2012

@jovanka81 pokial si doteraz nemala take spinenie v predchadzajucich cykloch, tak to urcite bude zahniezdovanie 😉 drzim palce

jovanka81
24. feb 2012

@adikasala čakám, čakám 🙂

katla
24. feb 2012

@cmelica jej tak to je super. Je povzbudzujuce citat, ze sa to podarilo. Zial nam nie, ale verim, ze KET sa podari. Ty si do akeho centra chodila (chodis)?

majca55
25. feb 2012

@mirka2010 ja sa mám dobre v stredu začínam s proverou 🙂 teším sa lebo sa blížim mojmu vytúženému snu 🙂

cmelica
25. feb 2012

AHOJTE KOCKY!!!!!!!!!!!ako sa mate???co nove??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre