IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

renka5
5. mar 2012

@majca55 dakujem tesim sa ako mala 😀

majca55
5. mar 2012

@renka5 moja zajtra?

renka5
5. mar 2012

@majca55 jaj ja som zabudla ved utorok je zajtra nie na buduci tyžden 😀 😀 ako to teraz bude prebiehat? tennto tyžden mam ovulku a potom mrchu

majca55
5. mar 2012

@renka5 neviem aký protokol ti dajú ale asi dlhý po mrche na 16dc sa berie provera týžden potom začínaš pichať injekcie ale záleží čo ti dajú som zvedavá napíšeš mi.a potom aby si dostala do 32 dc mrchu tak 1 alebo 2 den ideš na kontrolu a začínaju sa pichať druhé injekcie 😵 ja začínam v stredu prvou várkou injekcii 😵

renka5
5. mar 2012

@majca55 akurat tam pojdem 14 den po mrche fnuk 😒 tak tento mesiac to nestiham 😒

majca55
5. mar 2012

@renka5 ano ved na 16 to začínaš brať to stiháš moja akurát 😵 😵

sijust
5. mar 2012

@walta ano v Tn...celkom milo ma prekvapilo,ze patri medzi 10 najlepsich porodnic na SK...je tusim na 6tom mieste...tak to snad nejako zvladneme...nechyta ta uz strach z porodu?mna hej a to mam este cas 😀

sijust
5. mar 2012

@majca55 uz sa tak bavkame,z kazdej novej vecicky mam velku radost...teraz sa vytesujem z baby phonu... 🙂 tento tyzden by sme chceli ist kupit postielku, s matracikom...a kocik?uz som aj mala vybraty ten Cam cortina,ale zase som zacala vahat...tak na to si musim dat este cas... 😒

renka5
5. mar 2012

@majca55 vazne stihneme to 😀 😀 tak ta budem nasledovat za fazulkov 😉

majca55
5. mar 2012

@sijust juj toto je super takže už vám domka bude postieločka svietiť pre malinkú čakať 😵 juj tak na toto sa teším ajja 😵 blíži sa ti to už moja

majca55
5. mar 2012

@renka5 juj to bude super budeme si dávať echo čo ako pokračujeme 😵 som zvedavá čo ti predpíšu a ku komu ideš na pohovor?

renka5
5. mar 2012

@majca55 ja som sa nepitala ale chodila som ku Gatovej tak asi kunej 😉 ja by som chcela kunej patrit ano ja super 😀

majca55
5. mar 2012

@renka5 presne tak ajja 😵 moja ale to si už asi objednaná ku koordinátorke lebo ta ti dá protokol myslím,že ti to super vinde a potom vo štvrtok začneš brať proveru tfuj tfuj nech to tak je 😵 😵

kuspitka
5. mar 2012

@renka5 aj ja som chodila ku nej je naozaj dobra..

renka5
5. mar 2012

@majca55 mas pravdu asi pojdeme najskor ku koordinatorke 😵 prosim ta 16 dni sa rata aj s mrchou?

renka5
5. mar 2012

@kuspitka ta kto mas pravdu 🙂 je dobra

kuspitka
5. mar 2012

@renka5 len ja som zmenila uz centrum kvoli peniazom IUI je lacnejsie ,ako v heliose ,ale mam odtial malu

majca55
5. mar 2012

@renka5 od prvého dna cyklu 😵

renka5
5. mar 2012

@kuspitka ja viem ale IVF je istejsie a tebe sa podari mala po IUI? 🙂

kuspitka
5. mar 2012

@renka5 nie po 2IVF mám malú.nechcem už IVF ,lebo nemame nan peniaze,

renka5
5. mar 2012

@majca55 asi som to zle ratala ☹ fnuk

renka5
5. mar 2012

@kuspitka mas pravdu stoji to dost peniaskov ☹

kuspitka
5. mar 2012

@renka5 hej veľa,idem stredu na IUI a som stoho riadne vyklepaná..

renka5
5. mar 2012

@kuspitka a už si bola na IUI? 🙂

kuspitka
5. mar 2012

@renka5 teraz mám prve v stredu

renka5
5. mar 2012

@kuspitka ja mam zasebou 1x IUI a nie je to bolestive 😉 a ja idem na prve IVF aj ja sa bojim ale aj tesim 😀

kuspitka
5. mar 2012

@renka5 ja ,ked som bola po IVF tak som 3dni lezala hore nohy a den pred tým som si dala červené vínko.. 🙂
nejako som mimo stoho IUI,je to ine,ako IVF

renka5
5. mar 2012

@kuspitka už ked mas zasebov IVF tak IUI je pre teba malina 😀 cerku mas velmi zlatu 😵

kuspitka
5. mar 2012

@renka5 mám riadnu doma neplechu,občas si už myslím ,že mám popôrodnú depresiu,čo neposlúcha a mna všetko rozčuluje

mirka2010
5. mar 2012

@majca55 moja, uplne ta chapem...vsak je to to najkrajsie, co nas mohze v zivote stretnut....vonavy pokladik...uz sa dockas, coskoro...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre