IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
6. mar 2012

@adikasala ahoooooj.... jeeeej, tak bolo super so sestrou, to ma tesi. Aj nasa malá kope ako futbalistka.... ved o par tyzdnov sa uz narodi, tesiiim sa. Aj tebe sa to uz krati, treba vydrzat do konca 😉 Drzme si palce navzajom 🙂

walta
6. mar 2012

@kuspitka ahoj.... tak jasne, ked ti museli urobit cisar, tak museli, aby sa malickej nic nestalo. A chceli by ste druhe babo? Tak drzm palce, silno, aby to vyslo 😉 😉 😉

kuspitka
6. mar 2012

@walta hej chcela by som ,zajtra idem na IUI
ozaj ty si z Nitry?

walta
6. mar 2012

@kuspitka na IUI drzim palce.... aj my s manzelom sme ju vyskusali, ale iba raz, nevyslo to, a nam lekar hned povedal, ze vyssiu sancu mame s IVF, a aj tak bolo, hned na prvy x sa nam podarilo otehotniet a uz o par tyzdnov aj rodim. Ale kazdy sme iny, bodaj by vam to vyslo, drzim palce. Nie som priamo z NR, ale par km od nej mame postaveny dom.

kuspitka
6. mar 2012

@walta a smerom ,kde .
Ja som z Nitry.my mame malu po IVF

adikasala
6. mar 2012

@walta ahojky no bol to krasny vykend uzili sme si...len skoda ze to ubehlo tak rychlo.nevadi ved ochvilku sa vratia aj s maminou pestovat valentinku 🙂 🙂 veru uz sa nam to krati neskutocne,a tebe sa uz malinka moze vypytat ochvilku aj von 🙂 drzkam palce aby bolo vsetko v poriadku a boli ste obe zdravucke 🙂 kedy sa stahujete do noveho?

dasaa
6. mar 2012

@buba13 ahoj moja v pohode tiez som tu nebola nejak som nemala cas.Dufam ze uz ti je ovela lepsie a ako sa inak mas a co malinke ? 🙂

dasaa
6. mar 2012

@mirka2010 Ahoj moja mam sa dobre a malicka asi tiez.Mate krasne fotecky Marosko je tam ako model zlatucky.Juuuj ale rastie ako z vody.Dakujeme za fotecky 🙂A ako sa mate ?

dasaa
6. mar 2012

Ahojte vsetky babenky @kostickabonnie @cmelica @majca55 @sijust @tinka9075 ako sa mi mate a co mate noveho?
@cmelica ako sa malicke? 😵 😵
@sijust a vy ako sa mate a aj malinka ? 😵 😵

walta
6. mar 2012

@kuspitka presne v Kolinanoch... tak si priamo z NR... a hned na prvy pokus vam vyslo IVF?

walta
6. mar 2012

@adikasala jujha, veru, nech este vydrzi v brusko aspon 3 tyzdne, budem rada. Do noveho by sme chceli ist uz teraz niekedy.... aby som mala kam s malou prist z porodnice... teda, hned z porodnice zostavam u nasich a asi po mesiaci uz chcem s nou prist do noveho.... neviem, ci som to napisala zrozumitelne 😀 😀 😀

kuspitka
6. mar 2012

@walta nie 2IVF sa nám podarilo ja som sme rom na Topolčany Jelšovce..

walta
6. mar 2012

@kuspitka jasne, poznam tu dedinu.... odtial poznam Andreja Martona a jeho rodinu, jeho tetu Gitku Martonovu- ona teraz uz robi na porodnici v NR, ale dlhe roky robila spolu s mojou maminou na porodnici v TO... moja mamina tam este robi. 😉 😉 😉 Ja pochadzam od TO, do Kolinan som sa vydala 😉

kuspitka
6. mar 2012

@walta hej poznám ich dobre.ja už som dávno nebola doma,ale keď tam idem je tam super...tak budeš rodiť v TO?

walta
6. mar 2012

@kuspitka ved pozeram, ze byvas niekde pri RS... predpokladam, ze tvoj manzel je odtial. Jasne, rodit budem v TO, pri svojej mamine, to bude pre mna obrovska opora. Manzel pri porode nechce byt, ak by som teda rodila klasicky. A nutit ho nebudem.

adikasala
6. mar 2012

@walta no napisala si to zrozumitelne 😀 ved si to uz spomynala ze budes na mesiac u maminy 🙂 jaj co by som ja dala za to keby som mohla mat maminu primne po porode.ale uz ma letenku na 17 maja pride popestovat na 10dni 🙂 tak aspon tak mi pomoze..nastastie zo svokrou mozem pocitat ze mi tosku pomoze 🙂
neboj malinka si este bude hoviet v brusku este ma casu. a tiez si myslim ze pekne naberie na vahe,aby bola znej krasna aspon 3 kilova babika

kuspitka
6. mar 2012

@walta hej ja som sa sem vydala.ale do nitry chodim často
to máš super,že tam máš maminku tu je veľká opora

walta
6. mar 2012

@adikasala no, snad bude mat 3 kg... i ked som vcera mojej mame povedala, ze ma teraz podla sona 2300 g, ta hned povedala, ze ma viacej... ze to meranie podla sona neni presne, ale len priblizne. Sak nevadi, kolko ma teraz, len aby pri porode mala dost. Ty so svojou svokrou ratas, no ja tu moju momentalne ani vidiet nechcem... sama si je na vine... ale nechcem to tu zase rozoberat 😀 😀 😀

walta
6. mar 2012

@kuspitka pozerala som si tvoj album, ked este vasa mala bola v brusku, je zlatucka. A uz je z nej poriadna slecna 🙂) a kde sa vam podarilo s nou otehotniet? v kt. centre? My sme chodili do BA, ISCARE. Tam nam splnili nas sen, stat sa rodicmi 🙂

kuspitka
6. mar 2012

@walta my sme boli v Heliose MARTIN.nemam pristupne všetky fotky ,len pre priateľov mám,lebo som sa poučila už.
mala je poriadny čert aj diabol 😀 .

walta
6. mar 2012

@kuspitka tak Martin... chvalia aj toto centrum. My sme mali blizsie BA. A na margo tych fotiek- co ti ich niekto zneuzil? Odo mna sa bat nemusis, len som sa pozrela, to je vsetko 🙂

adikasala
6. mar 2012

@walta no aj ja som bola minuly tyzden na sone 30+2 a mala mala len 1400g no doky ma ubezpecil ze to je v pohode a ze pri porode bude mat priblizne 3 kila.aby som necakala nejak velke babo lebo aj ja som sama malinka 50 kilova...no zo svokrou momentalne vychadzam,obcas mava sice take obdobie ze sa neoplati rozoberat 😀 ale to asi kazda svokra 🙂momentalne sa vytesuje ze bude prva vnucka tak je cela bez seba,lebo svagrina ma chlapca prveho a druhe tiez bude chlapec v auguste tak nasa mala bude asi ta viac obiehana 🙂

kuspitka
6. mar 2012

@walta len niektorý ludia zneužívajú fotky tak sa bojim..

walta
6. mar 2012

@adikasala aj mne moja dr. povedala, ze to je postacujuca vaha v tomto tyzdni. Tak jej verim. I ked je to len orientacny udaj. No, si predstav, ze nasa mala je vobec prva vnucka mojej svokry a absolutne o nu neprejavila pocas celeho mojho tehu zaujem... tak neni o com... osrata je, cela jak je, od hlavy az po päty, sak uznaj. Aj moji rodicia budu mat toto prve vnucatko vobec a ti sa teda tesia.. To je uplne nieco ine, jak moja svokra. Sak ona si to mozno uvedomi, ale uz cil je neskoro, co nam spravila a ako sa spravala doposial. Fakt, no comment 😀 😀 😀

majca55
6. mar 2012

@dasaa ahoj moja ja sa mam dobre od zajtra pichám injekcie 😵 ty si tu teraz nejako málo 😉

walta
6. mar 2012

@kuspitka moja rada, tak si zablokuj vsetky albumy a mas pokoj, alebo ich vymaz- to mas 100% istotu

kuspitka
6. mar 2012

@walta ozaj ty si registrovana na cz modrý koník?
ozaj ,ako sa ti bude volať malá?
ja dnes asi kvoli IUI ani nezaspim

kostickabonnie
6. mar 2012

@dasaa ahoj moja, no trochu to tu stichlo, aj prichod jari sa akosi spomalil...ja uz chcem teplucko 🙂 mam sa fajn, akurat som trochu pracovne vytazena a dolieha na mna jarna lenivost, a vy sa mate ako s bambulkou? 😉

bobinka77
6. mar 2012

@majca55 ahoj moja tak ako???? Už si začala s injekciami??? Ja si zajtra pichám už 6 injekciu a čakám cez víkend mrchu..... a potom PN aj ja plánujem. Aj ja som optimisticky naladená tak dúfam že mi to ostane. 🙂 🙂

mariankach
6. mar 2012

@alibabaa @cmelica @mirka2010 caute bambulky, tak tej mojej kamaratke uz bolo pocut srdiecko dnes, tesim, tesim, zatial potichucky 😵.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre