IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
31. mar 2012

@majca55 na ivf chcem íst niekedy v lete počkám čo mi napíše docent a v apríli sa chcem objednat na konzultáciu podpísat žiadost a poslat a potom ideme bojovat 🙂

majca55
31. mar 2012

@tinka9075 držím palce moc a bude to tutovka uvidíš 😵 krvácaš moc?

dasaa
31. mar 2012

@tinka9075 skoda ze pracuje tak daleko

tinka9075
31. mar 2012

@majca55 dakujem už to musí vyjst 🙂 práveže nekrvácam len trošku špiním 😉 😉

tinka9075
31. mar 2012

@dasaa veru velká škoda takého odborníka si odpísali ale aspon pomáha vo svete 🙂 🙂

dasaa
31. mar 2012

babenky @tinka9075 @majca55 moje tak ja uz idem spinkat uz sa mi oci zatvaraju.Prajem vam dobru nocku a prijemnu nedelu.Malicka vas pozdravuje.papa 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
31. mar 2012

@dasaa
@majca55 aj ja už idem do ríše snou malinká nech už tolko maminku nekope 🙂 dobrú nocku 😔 😔

majca55
31. mar 2012

@dasaa malinkú hladkám 😲
@tinka9075 dobru nocku ajja idem papa 😵

kuspitka
1. apr 2012

ahojte...ako sa mate....

sherny
1. apr 2012

Tak dnes rano 37,3 drzi sa.krasny dnik zelam

kuspitka
1. apr 2012

@sherny joj moja to je super...

sherny
1. apr 2012

@apolenka6 dakuem za clanok 🙂

sijust
1. apr 2012

Ahojte dievcata,prajem vam krasnu nedelu....ja som mala zase o zabavu v noci postarane...Stelli ma v noci zobudila...strasne mi tlaci na tu oblicku...to bola bolest,som sa ani pohnut nemohla... 😒 tak som len na styroch bola asi dve hodiny,na laktoch hlava dole...aby sa trosku presunula....povolilo to,tak som si lahla na lavy bok,rano som sa zase kvoli klbu nemohla ani z postele postavit...brucho na jednej strane vydute 😀 mne robi takto zle,ale ked sa jej prihovori tatinko,tak s nim komunikuje kopka ho,len sa priblizi k brusku...budem asi ziarlit 😀 a vy ako zlaticka moje? citam ze @majca55 @dasaa @tinka9075 nemohli buvat 😨

sherny
1. apr 2012

@kuspitka myslis ze mozno?ale necitim nic zvlastne.iba cely tyzden mam nafuknute bruxo,ale to moze byt
aj z utrogestanu.ci?

kuspitka
1. apr 2012

@sherny aj ja som mala nafuknute aj ma zaludok palil a poriadne...len ja tento mesiac asi IUI nebudem mat

sherny
1. apr 2012

@kuspitka ja nemam s meranim bt moc skusenosti.merala som ju pred 2 rokmi ale potom so to vzdala.

kuspitka
1. apr 2012

@sherny ja meriam stale...stale mam inu teplotu bazalnu

sherny
1. apr 2012

@kuspitka no mna zaludok nepalil.vsetko uplne normalne.len to bruxo take divno nafuknute a to vobec namavam,ale nexcem si robit nadeje aby som zas nebola sklamana.uz treti rok ax jaj ☹

kuspitka
1. apr 2012

@sherny kedy ides na krv?kolko dni mas od IUI...

sherny
1. apr 2012

@kuspitka dnes je 13 den od iui.zajtra iden na krv.bojim bojim

kuspitka
1. apr 2012

@sherny a robila si si test

sherny
1. apr 2012

@kuspitka nie neverim im.aj tak by este nic neukazal.podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze
ked idem zajtra na krv.

kuspitka
1. apr 2012

@sherny hej to je pravda aj ja som mala minuli mesiac pekne // a aj tak som nemala tolko HCG ,aby som bola tehotna

sherny
1. apr 2012

@kuspitka to mi je velmi luto.neboj podari sa.ide jar krasne pocasie.podari sa 🙂

kuspitka
1. apr 2012

@sherny my sme takto pocali malu na prveho aprila som mala ET...

majca55
1. apr 2012

@sijust juj zlatino takto ťa Stelinka trápi 😕 muži to proste zo ženami vedia 😀 moja mna zase tlačil vaječník a nedalo sa mi spať tak som išla na chvílku tu a stretli sme sa tu 3 😵

tinka9075
1. apr 2012

čaute babulky prajem vám krásnu nedelu 🙂 🙂

majca55
1. apr 2012

@tinka9075 aj tebe 😵 😵 a všetkým babulkám 😵 😵

tinka9075
1. apr 2012

@majca55 vonku je celkom pekne len keby vietor nefúkal písala som docentovi Tomášovi a odporučil mi čo najskôr ivf zajtra budem volat do centra kedy pôjdem na konzultáciu a potom sa to už pohne ja sa tam teším 😉 😉

majca55
1. apr 2012

@tinka9075 vau takže nebudeš čakať do leta?superrrrrrrrrrr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre