IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
4. apr 2012

@dasaa ahooj!!! no veru uz sa tesime s mm 🙂 v pohode mam pocit ,ze spinenie trosku ustupuje...a ty ako??,co si porabala???a malicka kopka??

tinasc
4. apr 2012

@cmelica takže stále špiníš? dúfam, že je všetko v poriadku 🙂 držím palce na zajtra, čakám dobré správy 🙂

cmelica
4. apr 2012

@tinasc ahoj!Dakujem 🙂 🙂 hej zas a stale...dva tyzdne nic a potom to zas pride 😝 😝 ale v tomto obdoby som mala mat asi aj mrchu tak ci to neni tym,neviem...veru uz sa nevieme dockat zajtrajska co bude 😲
a ty ako??

majca55
4. apr 2012

@dasaa a kolko si pribrala?

dasaa
4. apr 2012

@cmelica to je super ze spinenie ustupuje.Ja sa mam dobre dnes som pratala cely byt.Malicka kopka ale az teraz zacala ked som si konecne lahla 😀. A ty moja co si dnes robila dufam ze len a len oddychovala 🙂 .

dasaa
4. apr 2012

@majca55 pribrala som 11kg 😀

tinasc
4. apr 2012

@cmelica tak to ma mrzí, len pekne oddychuj vždy keď sa bude dať... mňa zase rozčúlila malá, také má hnusné obdobie a už nedokážem len tak jej dohovárať... tak teraz tu sedím a čakám čo z toho bude, lebo ma brucho rozbolelo...
kočky neviete či stres a rozčúlenie škodí bábu? ja viem, že trošku áno, ale aj tak... 😉

majca55
4. apr 2012

@dasaa tak akurat to zhodíš lavou zadnou 😉

majca55
4. apr 2012

@tinasc moja škodí stres mne to zakaždým gyndoška povie ☹ ozaj ten solmucol mi zaberá som rada 😵

dasaa
4. apr 2012

@majca55 no nepohnevala by som sa keby mi zostalo 11kg 🙂

cmelica
4. apr 2012

@dasaa no len sa ty nenamahaj moc...si pribrala 11 kg??ale ved tebe to veru neuskodi 🙂 🙂 my sme navarili,poprali,napiekli strudelku a boli sme sa trosku prejst 🙂 inac len lehnim 🙂

tinasc
4. apr 2012

@majca55 a ako nevieš? dá sa z toho potratiť? no bohužiaľ už to nie je také ako keď som čakala prvé...

tinasc
4. apr 2012

@dasaa tak to by som raz chcela povedať, že mi nevadí, že som pribrala 🙂 ja budem teda potom riadne zhadzovať 🙂

dasaa
4. apr 2012

@tinasc aj moj gynek.povedal ze stres a rozculovanie skodi babetku.

cmelica
4. apr 2012

@tinasc hej len po troske porobim co treba,ale mm mi veru vela pomaha 🙂 🙂 hej stres skodi...mna zakazdym dr upozorni na to aby som bola vklude,aj koli tomu spineniu 😝

tinasc
4. apr 2012

@dasaa oki tak sa budem snažiť byť kľudná, ale keby ste poznali tú moju čerticu 😉

dasaa
4. apr 2012

@cmelica @tinasc veru mne to neuskodi 🙂 prave som rada ze som pribrala a este by som aj chcela trosku pribrat 🙂.Konecne aspon kila mam 😀 😀 😀 😀

dasaa
4. apr 2012

@tinasc ja viem ze kazdemu sa to lahko hovori aby si bola kludna ale niekedy sa to neda. Ked ta nie co take chyti tak hned si spomen na babo a prejde ta to. Aleaj tak ti drzim prsteky aby si nebol nervozna. 🙂

majca55
4. apr 2012

@tinasc moja ja ťa nechcem strašiť ale viem že možeš sa až do nemocnice dostať ☹ ja som pred troma rokmi potratila tak že som sa rozčúlila hrozne na doktorov lebo mi mama strašne ochorela a mala som pocit že na nu kašlu a som potratila ☹ a teraz mi zakaždým gynekologička povie klud a nerozčulovať sa a preto ak budem tehu ma nechce ani do roboty pustiť tam sa dosť rozčulujem ale nechcem ťa strašiť len sa nerozčuluj moc daj jej po zadku radšej

majca55
4. apr 2012

@dasaa tak to si šťastná osoba 😵 uvidíš že ty práve zhodíš všetko 😵

tinasc
4. apr 2012

@dasaa priznám sa, že som doletela za manželom, že choď za ňou a porieš ju, lebo ju asi znesiem zo sveta 😝 😕 😔 a ukľudnila som sa, manžel ju uložil a je pokoj 🙂 nie je nič horšie, ako keď povieš decku urob to a ono a ona jednoducho povie nie... a ešte aj drzo kuká na mňa akože čo otravuješ...

tinasc
4. apr 2012

@majca55 oki, ja som skôr myslela, či si nemôžem zase privodiť missed abort... ale za ten by snáď mohla len genetika... áno budem sa snažiť myslieť na bábo a byť v pohode... 🙂

dasaa
4. apr 2012

@majca55 ved to ked clovek nechce tak aj tak zhodi 🙂

cmelica
4. apr 2012

Kocky ja si idem lahnut 😔 😔 😔 dobru nocku a sladke snicky 🙂 🙂

majca55
4. apr 2012

@tinasc vieščo su aj nejaké čaje na ukludnenie skús si kúpiť 😵 len neviem ktoré sa možu v tehotenstve ja som ich pila v robote 😵

dasaa
4. apr 2012

@tinasc no su to deti co uz 🙂 Ta co mala ma pubertu 😀

majca55
4. apr 2012

@cmelica moja dobru nocku hladkám fazulku a držím palce na zajtra 😵 😵

tinasc
4. apr 2012

@dasaa hahaha nechcem vedieť čo bude naozaj v puberte 🙂

dasaa
4. apr 2012

@cmelica Dobru nocku aj tebe moja.Pozdrav malinke a pohladkaj za mna brusko. 🙂

tinasc
4. apr 2012

@cmelica dobrú noc 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre