IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
4. apr 2012

@tinasc mozno bude mat pubertu v pohode ked teraz ti robi zlost 🙂

tinasc
4. apr 2012

@dasaa teraz sa mi to nehodí, aby mi robila zlosť 🙂

dasaa
4. apr 2012

@tinasc vyskusaj sa s nou porozpravat a vysvetli jej to ze sa nemozes rozculovat 🙂

dasaa
4. apr 2012

Babenky @majca55 @tinasc idem aj ja si normalne lahnut.Tak vam prajem pekny vecer a dobru nocku.
@majca55 pekne len oddychuj a pohladkaj malinke za mna 🙂
@tinasc moja tak tebe drzim prsteky aby si sa nezlostila a tiez pohladkaj malinke 🙂

tinasc
4. apr 2012

@dasaa nepočúva ma, vysvetľovanie nezaberá ale to už je na mne... to je jednoducho jej prístup, jednoducho nepočúva, čo sa jej nehodí 🙂

tinasc
4. apr 2012

@dasaa dobrú noc aj Tebe 🙂

majca55
4. apr 2012

@dasaa dakujem aj my hladkáme papa dobru nocku tiež prajem 😢

majca55
4. apr 2012

@tinasc skus jej povedať že jej niečo nekupiš čo ma oblubene 😵

apolenka6
4. apr 2012

@walta Veľkááá gratulácia 😵 😵 😵 veľa zdravíčka prajem obom dievčatká 😉 tešíme sa na fotku 😕

tinka9075
4. apr 2012

@walta gratulujeeeem k bábetku a teším sa na fotečky 🙂 🙂

ursula5
5. apr 2012

@walta moja už to máte obe za sebou a maličkú vítame medzi nami, ako to rýchlo prešlo pamätám keď sme si písali a bola si pre výsledky a už máš malinkú doma, pekne si to užívajte, prajem Ti veľa síl a krásne chvíľky s malinkou celej rodinke 😉

tinasc
5. apr 2012

@majca55 vieš čo neexistuje nič, čo by som už neskúsila, jednoducho na nič nereaguje, to sú proste typy ľudí, ktorí majú všetko na saláme, jednoducho mykne plecom a jej je to jedno 😠 no ale budem musieť zvoliť iný prístup niečo zase vymyslím 🙂

tinasc
5. apr 2012

ahojte, takže ešte k včerajšej kontrole, pán doktor povedal, že všetko čo je viditeľné na ultrazvuku je v poriadku, pustil mi nahlas aj srdiečko, pomeral, NT máme 1,5 čo je v poriadku tak sa teším 🙂 termín pôrodu zatiaľ stále neviem, 18.5. mám ďalšie odbery, len sa čudujem, že ďalšiu poradňu mi dal až na 23.5.... ale 9.5. idem do GynFiv na 3D sono, tak sa teším 🙂 fotku som dala do albumu 🙂
inak od včera máme krásne nové autíčko, ktoré sme už nutne potrebovali, lebo staré nám už doslúžilo, tak sa tešíme aj z neho 🙂

cmelica
5. apr 2012

@tinasc krasnu fazulku mate 🙂 no veru to mas neskoro poradnu 😨 a do GF ides na to meranie???
v auticku vam prajem vela kilometrov bez nehody 🙂 🙂

tinasc
5. apr 2012

@cmelica ďakujem 🙂 no idem na 3D, tak neviem, asi pomeria, pokuká čo treba 🙂 no a autíčko máme rodinné 🙂 modré, metalízované, tak sa vytešujeme 🙂 a ďakujem 🙂

cmelica
5. apr 2012

@tinasc ja idem dnes na 13tu na to sono 😵 😵 juuuj a uz mam zaludocne stresy 😝
a znacku mate aku??? to budes v ktorom tt???

buba13
5. apr 2012

Ahojte baby, idem dnes konecne domov a dam si riadny spanok Mam uronfekt, ale slaby. obaja sme ok. Dnes je tak nadherne 🙂

tinasc
5. apr 2012

@cmelica myslíš na to 3D? to by som mala začať 16 tt... takže to si myslím, že je to v poriadku... autíčko máme Škoda Fabia family, naša malá sa do neho zamilovala hneď ako ho videla 🙂

tinasc
5. apr 2012

@buba13 pospi si, oddýchni, ostatné počká 🙂

buba13
5. apr 2012

@cmelica ahojcek. nestresuj sa. vsetko dopadne na vybornu. malinke to citi. budem cakat na vysledok. na pc,lebo tu na mobile je strasne pisat... ;-D

cmelica
5. apr 2012

@buba13 juuj tak to je super spravicka 🙂 🙂 a co v nemocnici ti nedali spat?? 😀 😀 a co je to ten uronfekt??

cmelica
5. apr 2012

@tinasc hej hej to 3D 🙂 uz ti brali krv aj na tie vyvojove chyby??

cmelica
5. apr 2012

@buba13 dakujem 🙂 🙂 hned vam tu pisem ako prideme domov 🙂

tinasc
5. apr 2012

@cmelica nie, len na krvnú skupinu, krvný obraz, infekčné choroby, v tom máji to tuším budú robiť, neviem kedy sa to má robiť 🙂

buba13
5. apr 2012

@tinasc veru. tak mi to pomoze. idem este do mostu k nasim ;) na nieco dobre navarene. ako sa mas ty. videla som vasu krasnu fotku. krasne. teraz si ktory tt?

tinasc
5. apr 2012

@buba13 včera som začala 11tt 🙂 aj ja si niekedy cez deň schrupnem, ešte že je malá v škôlke 🙂 no aj u nás to mama istí, keď ideme sondovať, či má niečo navarené 🙂

buba13
5. apr 2012

@cmelica nooo popravde. prvu noc som prisla na izbu o 23h. revala som do 3h rannej. a potom na hodinku spanok, lebo tu stale nieco robia... a tuto noc som mala taku babu na izbe, co mala rodit. ta bola nervozna. nevedela spat. potom bola hladna. a dnes jej vyvolavaju porod. otrasne chuda mamina... trpela som s nou.

buba13
5. apr 2012

@tinasc to mas super, ze mozes spat kolko chces. my spanok potrebujeme 😉 esteze mame maminy 😀 waaaw. uz 11tt. rychlo to ubieha. ja zajtra zacinam 21tt

tinasc
5. apr 2012

@buba13 jaaaaaj moja, mne nedošlo, že ty si v nemocnici... tak to chápem, ja som v nemocnici nikdy ale fakt nikdy nespala, keď som bola na žlčníku, tak som nespala ani jednu zo 4 nocí čo som tam bola, teta čo bola so mnou, tak si jednoducho dala tabletku na spanie a spala a chrápala ako drevorubač, ja som si nemohla dať, keď som bola teraz naposledy na gynekológii, to ma tiež porážalo pani vedľa tiež chrápala ako chlap, no hrozné... tak tiež keď som prišla domov, tak prvé som sa hrabala do postele, no hrozné... tak sa dobre vyspinkaj 🙂

tinasc
5. apr 2012

@buba13 áno, našťastie môžem, aspoň v tom strede dňa, v noci to nie je bohviečo, hlavne keď v noci musím behať na záchod 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre