IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
5. apr 2012

@renka5 ma dvoch zamrazenych .. 😀

cmelica
5. apr 2012

@renka5 nieeeee preco????nam tak poradili,ze staci jedno aj co sa postavy tyka aj veku 🙂

dasaa
5. apr 2012

PRE BABENKY
Maly zajko rano vstal, vajicka si poskrabkal, korbacik si vylestil a takto sa potesil: Hura je tu Velka noc, prace bude moc a moc..Veselu Velku noc prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
5. apr 2012

@renka5 moja do 32DC ju musíš dostať tak sa nastavuje to tými injekciami neboj a dakujem za palečky 😵

dasaa
5. apr 2012

@majca55 ahoj aj u nas je dnes ako aprilove pocasie.Mam sa dobre dala som si pauzu bo si ruky musia trosku oddychnut.Zacala som strikovat ponozky . 🙂

renka5
5. apr 2012

@cmelica jaj mne este nic nepovedali 😒 😝 asi ked mi budu odoberat tak mi otom viac povedia 😉

dasaa
5. apr 2012

@cmelica ahoj no vidis ze je vsetko v poriadku ale aspon mas srdiecko napokoju a aj malinke si aspon videla.Som velmi rada ze vsetko dobre dopadlo.Dnes fajn sa mam az na to pocasie ☹.Zacala som strikovat len som si dala trosku pauzu bo uz ma bolia ruky.Este chytim svalovku 😀 😀 😀 😀.

cmelica
5. apr 2012

@renka5 to ti povedia ked budete mat s embriologyckou pohovor...tam sa dohodnete co a ako 🙂 🙂

renka5
5. apr 2012

@alibabaa dakujem nenapadlo ma to 😀 😀 😀

cmelica
5. apr 2012

@dasaa 🙂 🙂 🙂 no len sa setri 🙂 🙂 potom si na zimu u teba jedny pre drobca objednam 🙂 🙂
no veru bolo uzastne vidiet ako sa drobec mrvi 🙂 🙂 a ty ako sa citis??

renka5
5. apr 2012

@cmelica mas pravdu ona mi okolo toho viac povie 😵 inac mas dobri termin porodu ja som narodena 8.10 😀 😀 😀 😀

renka5
5. apr 2012

@majca55 mas pravdu dneska je aj unas pocasie presne aprilove raz svieti slniecko potom zacne prsat 😝 😝 😝 😵

dasaa
5. apr 2012

@tinasc -- 11tt
@cmelica --15tt
@buba13 --20tt
@ursula5 --22tt
@dasaa -- 26tt
@lenisko1 --27tt
@sijust --29tt
@adikasala--36tt

dasaa
5. apr 2012

@cmelica setrim sa setim a kludne moja budem len rada 🙂 Citim sa dobre len som si asi mala urobit kavu bo som nejak otapena 🙂 🙂

cmelica
5. apr 2012

@renka5 to vazne???no som zvedava kedy to nakjoniec bude,ked dnes mi ho posunuli na 2.10 🙂 drobec rastie ako z vody 😀

cmelica
5. apr 2012

@dasaa to so aj ja otapena...len by som driemala 🙂 a ty este spavas poobede??

dasaa
5. apr 2012

@cmelica to je asi koli pocasiu ze sme take otapene.Uz nie spim len vecer .A ty ?

renka5
5. apr 2012

@cmelica tak to je super ked ti rastie ako z vody a je zraví 😀 mozno sa to aj posunie 😀 a bude to 8:10

cmelica
5. apr 2012

@dasaa to ja aj doobeda aj poobede si viem podriemat 🙂 🙂 mm sa mi len smeje 😵 tak ,ale mozem za to?

cmelica
5. apr 2012

@renka5 no zatial mi dr pocita toho 8.10 tak uvidime 🙂 🙂 🙂 ale to by bola parada,ze?

dasaa
5. apr 2012

@cmelica len si podriemkaj ved to potrebujes.Tiez som spala poobede ale prisli take tt co som mala chut zit,pratat a flakat sa. 😀 😀.Ale kludne zase mozu prist take tt co budem len spat poobede 😀 😀

dasaa
5. apr 2012

@cmelica moja ale to sa ti len teraz posunul termin prvy krat vsak ?

majca55
5. apr 2012

@dasaa krásna tabulka a tei číselka jako rastú 😵 😵

renka5
5. apr 2012

@cmelica tak to by bolo super 😀

cmelica
5. apr 2012

@dasaa ved si aj podriemkavam...aj teraz by som si najradsej lahla 😀 hej 1x,ale dr pocita stale ten 8.10 🙂 tebe sa nejako menil termin??

dasaa
5. apr 2012

@majca55 veru ale nam rastu tie cisla 🙂.Ale vsetky tam babenky nie su co uz su tehulky z nich

dasaa
5. apr 2012

@cmelica prvy termin mi dal hned na zaciatku tehu 15.7.Druhy mi dal 14.7.Ale ked som bola na velke sono tak termin mi zostal na 15.7 🙂.Myslim si ze to bude skor ako 15.7

cmelica
5. apr 2012

@dasaa Dakujem!!!moja aj vam vela vody aby ste bili zdravucky 🙂 🙂 🙂
tak ti termin pekne sedi 🙂 no mne to skace...podla vkladu 8.10 podla mrchy 4.10 a teraz podla sona 2.10...taky si vyber 🙂 🙂

dasaa
5. apr 2012

@cmelica tiez mi dal podla mrchy ten termin 15.7.No mas na vyber az 3 terminy 🙂 🙂

dasaa
5. apr 2012

@cmelica moja budem koncit idem okupat psika.Len si ho este musim najst bo sa skril ked som mu povedala ze sa ide kupat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre