IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
16. apr 2012

@ursula5 my sme boli na 4D, tiez rozdiel medzi 4Da3D podiadne neviem...ale zazitok je to uzasny a krasny...ja by som urcite znova isla...doteraz mame fotocku maleho zo sona zaramovanu v obyvacke a kukam na nu neustale, ze aky bol v brusinku este malicky 🙂 inak zajtra nas idu ockovat...juuuj, uz teraz mi je malickeho luto, ako ho budu pichat do noziciek...ach, jaaaaj

tinasc
16. apr 2012

ahojte babulky, od stredy začínam 13tt, chcela by som sa opýtať ako mám postupne vysadzovať utroš? mám ho postupne znižovať, či ako? vychádza mi to tak, že presne do konca 13tt mám tabletky, tak sa ho už rada zbavím 🙂

tinasc
16. apr 2012

@mirka2010 tak to musel byť krásny zážitok, dokonca 4D, ja som bola na klasickom 3D ešte s malou a vtedy všetci híkali, aká je to vymoženosť 🙂 tak máte krásnu spomienku a raz budete Maroškovi ukazovať ako vyzeral v brušku 🙂

ursula5
16. apr 2012

@dadax84 tak si radšej rýchlo podaj kým to príde bude aj leto, kým to zrušia ešte niečo pochvaľujú 🙂 😉

mirka2010
16. apr 2012

@tinasc ahojky, tak 13 tt uz zacinas??? to je nadhera 🙂! gratulujeme 🙂 inak, ja som ho brala presne do tohto obdobia a potom som si ho proste uz nedala a bolo...nevysadzala som ho nejako postupne, alebo tak...mne to teda nikto nekazal, proste povedali mi ze ho uz nemam od zaciatku 13tt brat, tak som ho uz nebala...a bola to super ulava...doslova som si to zacala uzivat 🙂 tak aj vy pojdete s malickym na 4D, vsak? je to naozaj skvley zazitok, my sme boli aj s mojimi rodicmi, to bolo radosti...nas to nakoplo na cely dalsi tyzdne, len o tom sme sa rozpravali, aky je maly v brusinku uzasny...a ja som vsade chodila s fotkami a nevedela som sa na ne vynadivat...a video sme si dali do mobilu a pustala som si to hadam kazdym 10 minut 🙂

ursula5
16. apr 2012

@mirka2010 ešte sa rozhodnem či pôjdem na 4D 🙂
tak zajtra držím palce nech to maličký dobre znáša hlavne potom, to pichanie je v pohode, len aby ho nožička potom nebolela a nebol mrzutý 🙂

ursula5
16. apr 2012

@tinasc ja som ho vysadzovala postupne, znížila som dávku na 2x denne 1 tabletku a potom len 1x1 😉 tak mi kázala Dr. 🙂

mirka2010
16. apr 2012

@majca55 mojinka zlatucka, myslim neskutocne na teba!!!!!

mirka2010
16. apr 2012

@ursula5 no ani mi nehovor...urcite ho to bude bolkat...pokladik moj milovany...ze nieco in nedoazu vymysliet...a nie takto trapit babatka...ach, moj...akurat isiel spinkat...taky je zlatucky v tej postielke...by som sa na neho neustale pozerala 🙂a som tu citala ze chcu zrusit ciastocne preplatenie ivf...tak ja tomu uz nerozumiem..co uz tanto stat nam vsetko zrusi...ved to ze sa mohlo pooct aspon troska mat vytuzene babatko, tak aj to tym ludom zrusia?? ja uz nemam slov!!!

ursula5
16. apr 2012

@mirka2010 to sa netreba na tom ani vzrušovať, sú to debili v tej vláde!!! trebalo by sa konečne postaviť, ale čo keď sme všetci ticho a robíme len to čo si oni zmyslia 😒

mirka2010
16. apr 2012

@ursula5 tak to mas uplnu pravdu, a nielen toto je nieco co ma dokaze poriadne rozculit....si zober, dobrovolne pripoistenie, to je dalsia tema...rodicovsky prispevok..ako ma rodina zit ked matka dostava 190 euro...je to normalne??? vsak dnes je 50 euro obycajny nakup....a to nehovorim, ze rodiny maju uvery a musia ich jednoducho platit...tak ako ma mlada rodina vyzit? nechapem!!!!!

mariankach
16. apr 2012

@mirka2010 no, vidis to...a uz si pocula, ze ti, co maju v rodine aspon 1 prijem v hrubom 800,- EUR - tak chcu zrusit aj rodicovsky aj rodinne pridavky?? A to si vravia, ze chcu zysovat porodnost...a este davaju ako priklad Ameriku, ze vsak tam zena matersku ma len par tyzdnov. No hej, len potom to v tej Amerike tak aj vyzera - stredoskolaci sa tam strielaju na skolach, gangy...Ked by predali tie svoje vladne brmvoraky kreteni, setrili trochu na tych svojich bruchach a poradcoch, mali by sme vsetky maminy aj na rodicovsky a verim tomu, ze aj na dlhsie obdobie..je to smutne kam spejeme.

tinasc
16. apr 2012

@ursula5 a môže sa ešte v 13tt?

mirka2010
16. apr 2012

@mariankach tak to je sila...to uz naozaj neviem z coho budu mlade rodiny zit!!!! ja uz naozaj neviem za co maju rodicia vychovavat deti...a naozaj, aku to ma logiku? vsak sa prestane uplne rodit...teda aspon medzi strednou vrstvou...a samozrejme, koho sa to nebude tykat...???? nasich spoluobcanov...toto je za spravodlivost...ja uz nemam slov...hlavne ze budeme ticho...lebo verim tomu, ze sa proti tomu nic diat nebude...to aby si rodicia brali dalsi uver na vychovu dietata...tam nas chcu dotlacit? alebo kde?

majca55
16. apr 2012

@mirka2010 @tinka9075 @tinasc @dadax84 aj ostatné babulky ktoré som zabudla prepáčte som hrozne smutná krv je negatívna ☹ ☹ vraj to mohla zapričiniť aj tá moja choroba takže sa idem ztoho spamatávať a pripravujem sa na Ket 😉 strašne to bolí 😢 😢 😢

adikasala
16. apr 2012

@majca55 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 mojenko tak som na teba myslela,a v kutiku dufala ze to bude pozitivne....viem ze teraz ti lutost nepomoze,ale na to su ine slova neni,drzim palce aby si sa pozviechala nabrala sil a odvahu zabojovat znovu....ono sa to musi raz podarit 🙂 🙂 posielam teple objatie od valentinky 🙂

majca55
16. apr 2012

@adikasala dakujem vám ☹ ☹ ☹ aj vy sa držkajte 😉 😵

adikasala
16. apr 2012

@majca55 mi na rozdiel skoro celu noc hore,mala som mierne pobolievanie v podbrusku take ako menstruacne bolesti sustavne...ale nie kontrakcie,,neviem neviem ci to nepride skor...

ursula5
16. apr 2012

@mirka2010 ja sa radšej nevzrušujem, tiež rozmýšľam ako dlho vydržím s malým doma my len 600€ vyvalíme na úvery takže do 3 rokov isto nebudem 😒 zo 190 nezaplatím ani byt, no proste škoda sa vôbec rozčuľovať, proste sa musíme vytrápiť

ursula5
16. apr 2012

@tinasc určite sa môže aj dlhšie podľa mňa ja som ho brala dlhšie, ale už sa nepamätám, je to na podporu udržania tak si myslím, že to neuškodí aj dlhšie 😉 postupne ho vysaď nejako si to rozrátaj 🙂

ursula5
16. apr 2012

@majca55 hore hlavu!! hlavne sa rýchlo pozbieraj a ak máte mraziačikov tak šup ďalší cyklus na vklad, ževraj je to to najlepšie čo môže byť 😉 mne to vyšlo

ursula5
16. apr 2012

@mariankach tak ja dúfam, že k tomuto hádam nedôjde!!! lebo 800€ má pomaly každý kde v rodine robia 2, takže zas budú potrestaní len tí čo sa snažia a zarobia!!! ak toto budú chcieť schváliť treba ísť štrajkovať!!!!!

buba13
16. apr 2012

@majca55 ☹ joooj. idete dalej. date to na dalsi cyklus?

majca55
16. apr 2012

@ursula5 dakujem dufam,že to aj mne vinde ideme hned nato 😉

majca55
16. apr 2012

@buba13 dakujem idem hned dalej 😉

majca55
16. apr 2012

@adikasala dávaj si pozor bambulka chce byť už v tvojom náručí 😵 😲

dadax84
16. apr 2012

@majca55 😢 Maji ja nemam slov, ale posielam ti obrovske objatie, bud silna.

sijust
16. apr 2012

@majca55 zlatinko,ako som ti uz pisala,myslim na teba a vsetko bude dobre...aj ked sa teraz tak nezda...tu bolest si musis prezit sama,ale vsetky sme v mysli pri tebe 🙂

sijust
16. apr 2012

@adikasala mia, Valentinka uz chce byt pri maminke 🙂 myslime so Stelli na vas a drzime palce.....ja som dnes bola na tej ortopedii....pri vysetreni som skoro umrela,ani som sa nemohla vyskriabat na tu postel,to nehovorim o tom,ze ked mi daval nohy od seba som od bolesti zabudla aj svoje priezvisko za slobodna 😀 v noci nemozem od bolesti spat....kracat,sediet,nic a pan velkomozny napisal,ze to nechava na porodnika,ze to snad take zle nebude...takze mam o stres na dva mesiace postarane,ja vobec neviem ako tu malu vytlacim...zacinam sa bat 😖

sijust
16. apr 2012

@mirka2010 zlaticka,zajtra budeme na vas mysliet,aby Marošinka injekcia nebolela....chlapceka nasho krasneho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre