IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
17. máj 2012

@mirka2010 kuk správu vyššie 😉

sijust
17. máj 2012

@fomarik Lucik,dakujeme za oznamenie 🙂 velmi sa so Stelli tesime,pozdravujeme ich...a vas tiez 😉

lasalete
17. máj 2012

ahojte...takže testovať sa už nebudem .... na 12deň po IVF prišla mrcha ... ☹

icipxe
17. máj 2012

@fomarik silno ju pozdravujem a posielaj jej aj malinkemu vela vela pusiniek :D

majca55
17. máj 2012

@fomarik dakujem si zlata pozdravujem ich oboch a prajem zuzanke skore uzdravenie a malinkemu cmuk posielam 😵

majca55
17. máj 2012

@lasalete je mi to moc luto ☹ vela sili posielam 😉

mirka2010
17. máj 2012

@fomarik ahojky, dakujem velmi pekne za spravu o Zuzke...juuuuj, ja viem velmi dobre ake je to po cisarskom...ja som ani nemala cas riesit navstevy, alebo nie...proste mna dali z jisky po 20 hodinach po cisarskom na izbu room-in, kde som uz mala malickeho cely cas pri sebe...postel vysoko, bez moznosti sa nadvyhnut, nebol tam ten trojuholnik nad postelou, takze som sa ledva hybala...a to este nevravim ako som bola cely cas napichnuta na infuzkach, kedze sa mi stale nepustali vetry...ako to oni hovoria...a nejedla som este tri dni po tom...takze uplne vyslabena, absolutne nevyspata...a navstevy jedna za druhou 🙂 ale aspon mi cas presiel a nemala som cas mysliet tolko nad bolestou....uplne so Zuzkou citim...a prosim ta veeeeeeelmi ju odomna pozdravuj aj malickeho...a ona ho ma tiez stale na izbe???

mirka2010
17. máj 2012

@lasalete ahoj, to mi je veeeeelmi luto, som tu citala ako cakas...vela sily prajem a hlavne energiu do dalsieho boja 🙂

icipxe
17. máj 2012

@lasalete a testovala si ? ja by som to nevzdavala este. krvacat mozes , a tehu mozes byt takisto... nechcem ti davat nejake falosne nadeje, sama som tym presla, ze som krvacala a chlacholila som sa, ze este sa to moze zmenit,ked bol ale test biely, tak som vedela na com som...

cmelica
17. máj 2012

@lasalete juuj to mi je moooc luto ☹ ☹ ☹ a to je ,ze ulne silna mrcha??? kolko ste vkladali??

cmelica
17. máj 2012

@fomarik dakujeme za spravicku 🙂 🙂 pozdravujeme ich a skori navrat domov prajeme 😵 😵 😵

lasalete
17. máj 2012

@cmelica ani neviem uvažovat normalne.....vkladali sme dve lebo len dve prežili

lasalete
17. máj 2012

@icipxe netestujem sa volala som do centra a vravela že tym pádom ani na krv nemusím chodiť

cmelica
17. máj 2012

@lasalete juuj tak by som ti priala ,aby sa aspon to jedno uchytilo...a to stale tak moze byt...uvidis po krvicke,alebo testni..

lasalete
17. máj 2012

@cmelica ja už nemám chodiť ani na krv tak mi bolo povedane v car

dasaa
17. máj 2012

Ahojte vsetky ale vsetky babenky 🙂 @majca55 @mirka2010 @sijust @cmelica Ako sa mi mate ? 🙂

dasaa
17. máj 2012

@lasalete jooooj je mi to luto ☹

apolenka6
17. máj 2012

@fomarik Ahoj Luci! veľmi pekne dakujem za smsku čo si mi poslala 😉 nedalo sa mi v práci už odpísať a mala som aj po prestávke až teraz som sa dostala k PC varila som a skoro ráno som bola ešte v kostole 🙂 a táák by som teraz spala 🙄 asi si pôjdem ešte pred prácou zdriemnuť na pol hodinku ...
Tak sa teším že sa ti Zuzka ozvala a ,že si ju od nás pozdravila 🙂 🙂 🙂 budem na ňu myslieť a skoré uzdravenie a veľa mliečka jej prajem 😀 🙂

cmelica
17. máj 2012

@lasalete juu to vazne???ved mohlo odíst len to jedno,ci??ja by som este skusila aspon testnut...

lasalete
17. máj 2012

@cmelica JA NEVIEM tak ja len počúvam čo mi v CAR povedia...neviem čo mám robiť ked mi tak povedala že nemusím ist už ani na krv tak pre mna to znamená že je koniec ...

apolenka6
17. máj 2012

@lasalete to ma mrzí ,viem si predstaviť to sklamanie ved to preživame každá snažilka 😖 hlavu hore iné nám ani nezostáva 😉

katla
17. máj 2012

@lasalete To mi je luto. Ja som sa zas testovala dnes a je to negativne ☹

sijust
17. máj 2012

@dasaa ahoj moja zlata,ty sa vzdy tak zaujimas,je to mile 🙂 mame sa fajn,vcera som bola na poradni,zatial sa neotvaram,krcek 2cm...ale taky kratky ho mam cele tehu,malinka ma uz malo miesta,tak tlaci hlavickou na krcek a dost to boli,ale musim vydrzat,kazdych 10min som wcku 😅 som chudokrvna,tak zmenila zelezo...lebo to predtym asi moc nezaberalo...inak mam strasne velke brusko...a dost nizko...vsetci sa mi smeju,ze to som uz akoby som prenasala 😀 ale ono je to mozno tym,ze mam vsetko len v brusku...som taka smiesna,ako pavuk a knisem sa zo strany na stranu ako kacer,bojim sa,aby som sa do predu neprekotila 😀 v noci sa uz tazsie pravalujem,ale spim,to je hlavne...na poradnu idem uz o dva tyznde-na prietoky,tak som zvedava...a za takych 10 minut by tu mal byt kurier a doniest kocik...uz sa nemozem dockat... 😵 videla som vas kociarik aj s postielkou v albume,krasne!!!velmi pekne ste vybrali!moja a vy ako?nemas nejake problemy?s tym cholesterolom ako?

sijust
17. máj 2012

@lasalete to ma velmi mrzi...ale mohlo odist len jedno,ked ste vkladali dve,skus si este spravit test...prajem vela sil,viem,ze je to tazke ☹

icer
17. máj 2012

@katy33
ahoj, ak myslíš tú folikulometriu??? alebo ako sa to volá, nie nerobila mi to , ved načo by mi niečo také vôbec urobila, teraz ked som jej hrozila odchodom, mi sama volá, kedy prídem, nech ide vieš kam 🙂) teraz bude svadba, riešim to, a potom ked príde klud.....
no raz som myslím december to bol, mala vyšetrenie u dr. Višňovského z martina, a práve mi robil sono, po 3 mesiacoch duphastonu, a videl mi 21,2 mm vajíčko, tak ale či prasklo? netuším, to je práve to.... a to bol vtedy 19 den cyklu....
a ked ti robili ten ster? čo ti kázala doktorka, mne len povedala, cca v strede mesiaca pridi, ráno maj nechránený styk, a 4 hodiny na to sa zastav... nebolo to tak dávno čo mi to robila, myslím mesiac do zadu, od vtedy som rezignovala, nič mi nevysvetlila, prečo ako sa to dá riešiť, či sa to dá...
tak preto môžem pôsobiť ako úplný debil, ale tak moja doktorka dokonca známa, dosť známa... preto mi je blbé odísť...

apolenka6
17. máj 2012

@mirka2010 Dakujem ,jasné ked budem mať spravené vyšetrenia tak to napíšem ,ved na to je MK aby sme sa navzájom podporili,posťažovali a poradili 🙂

icer
17. máj 2012

@katy33 a spermiogram robila partnerovi, na ambulancii potvorky sú v poriadku, zopár ich bolo lenivejších, ale bolo ich dostatočné množstvo, z jeho strany "neplodnosť vylúčila"
a ako sa volali tie lieky?
vieš, ja som v lete mala problémy po náročnom psychickom vypetí sa mi akosi zbláznil cyklus, mala som 2 mesiace silné veľmi silné krvácanie, ktoré sa stále zhorčovalo ... chceli mi robiť kyretáž, ale doktor v nemocnici neodporučil, tak mi napichali hormony.... našťastie zabrali, síce nastala mrcha zas, po pár dnoch, ale to bolo v pláne, od vtedy jem duphaston, každý mesiac... a je pravidelná 🙂 teraz som mala mať pauzu, pred asi 3 mesiacmi som ho nenasadila meškali 3 týždne, už sme dúfali, no zbytočne, klasika, potom som ho mala len 5 dní až príde, a teraz zas nie, aby sa urobil ten profil, a prišli načas, ešte pár dní skôr, asi 1. krát v živote !

icipxe
17. máj 2012

@lasalete aha... kazde centrum ma svoje postupy, ale ja len tolko ze 100 je to naozaj az z krvi, moja kamoska krvacala a tehu bola a sefka mala menzes normalne do 7 mesiaca

lasalete
17. máj 2012

@icipxe viem že sa to stáva...uvidím ako budem na tom o niekolko dní ... neviem prečo nemám už vôbec chodiť ani na krv ved oni vedia že mi vkladali dve embr.že všetko je možne....

apolenka6
17. máj 2012

@katy33 Ahoj no jasné živá buzola je ,len živá a sa ani nepokazí 😀 ale ved v NR sa nedá stratiť sme tam často chodili s mojimi rodičmi ako deti vlakom na agráč,na púť 😅 a hlavné body poznám 😕
Dnes to Katke odkážem ,my robíme pri sebe ale nie spolu ,len týždeň sme boli spolu 😉 a čo plánujete plávať s maličkou? viem o tom a poznám holky čo tam chodia tu u nás ,ale presnejšie nie ked nemám dieťatko ,tiež by som to v budúcnosti využila 😉 vraj sú aj odolnejšie voči chorobám 🙂
Možno mi niečo zistia a zas budeme múdrejší v skladaní skladačky "dieťatko" ale neviem si predstaviť ,že by aj hematologia teda moja krv niečo mohla spôsobovať a by som neotehu?? 😨 ...ved uvidíme 🙂

apolenka6
17. máj 2012

@dasaa Ahoj ,ahoj 🙂 mám s a dobre ,dovarila som a pôjdem poobede do práce ..a ty a Simonka? už sa to pomaly kráti 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre