IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
14. jún 2012

@cmelica ja som v pohode, všetko v poriadku zatiaľ, domček je zatvorený, ten náš beťár sa zas otočil riťkou dole, už bol v 30tt dole hlavičkou a zas sa zvrteľ 🙂 doktorka ma chce pripravovať na cisárky v prípade komlikacií, vzhľadom na vek, že rodím po 16 rokoch 😒 tak som není moc nadšená no ale uvidíme, malý sa hádam ešte otočí a budem rodiť normálne 😎
pekne sa držte a už žiadna nemocka! 😀

ivet55
14. jún 2012

@majca55
@apolenka6 Vďaka baby, no uvidíme v pondelok 😀 nádej umiera posledná

dasaa
14. jún 2012

@majca55 nejak si to neuvedomujem ze uz pomalicky budem mat termin aj ked si myslim ze to bude skor ako mi vypocital dr.Moja urcite to vyjde a budes mat pekne a prijemne tehotenstvo. Drzime ty stale prsteky 😵 😵

dasaa
14. jún 2012

Ahoooooooj @cmelica konecne si tu velmi si nam chybala ale sme radi ze uz je vsetko v poriadku a ze aj malicky sa ma dobre.Stale sme mysleli na teba aj na drobceka.Pohladkaj ho za nas 😵

dasaa
14. jún 2012

@mirka2010 tak pozdrav @sijust od nas a ze jej drzime prsteky.Budeme na nu stale mysliet a cakat krasnu spravicku 😵

mirka2010
14. jún 2012

@dasaa ano zlaticko, odkazem 🙂

majca55
14. jún 2012

@dasaa dakujem moja 😵 😵 hladkam bambulku 😲

walta
15. jún 2012

@mirka2010 ahojky... no, lahke to nemam, ale aj ja jej stale rucicky utieram s vlhcenymi obruskami, sak ked je niekto trafeny a nevie sa uvedomit, aby ju nechytal, tak co mam robit? A veru, svokra je len svokra a tak to aj zostane 😀 😀 😀

tinasc
15. jún 2012

@mirka2010 neviem ako ostatní, ale ja by som sa v živote neodvážila siahnuť na cudzie bábätko bez opýtania, nieto ešte mu vyberať cumlík z úst a chytať ho za ručičky, hlavne, keď nemám umyté ruky... bolo jedno obdobie, kedy naša malá nakúkala do kočíka každému bábätku a ja som ju naučila, že najprv sa musí mamičiek opýtať, či sa môže pozrieť na bábätko, čo keby náhodou spinkalo, aby ho nezobudila, tak sa vždy opýtala, samozrejme, že žiadna mamička nepovedala nie a v hlavne som ju naučila, aby sa nechytala kočíka, keď má špinavé ruky a nechytala bábo... takže keď to ona pochopila, prečo to nechápu dospelí ľudia? teda nie všetci sú takí, ale poznám takých dosť, ktorým je to jedno a sú to hlavne tí starší... 😠 keby môjmu dieťaťu niekto chcel len tak vybrať cumlík, no tak to by si vypočul... brrrr.

mirka2010
15. jún 2012

len vies, ja sa stale zamyslam, ze aj my raz svokrami budeme, ci to aj my take budeme??? ja nevieeeem...ale trapi ta to, ze k vam nechodi??? a malicka sa ako ma???ako papka, spinka??? ten nas zacina poriadne v noci vystrajat, dnes sme boli hore tri hodiny, do pol piatej...smejkal sa, pretacal sa, hrajkal sa...ako cez den...uz sa to zopakovalo druhy krat v tomto tyzdni, tak ja neviem, ci nam nahodou uz zubky nejdu,....

mirka2010
15. jún 2012

@tinasc presne ako pises, mas uplnuuuuu pravdu, ale vies je to aj o inteligencii tych ludi...a naozaj to neviem pochopit ze si to vobec cudzi dovolia...ale ked ja nie som povaha, ze niekomu to dam najavo, proste vo vnutri ma ide roztrhnut, ale neviem byt nejaka neprijemna, alebo to vobec povedat...takze potom ho uz len utieram a modlim sa, aby tych milion bacilov mu neuskodilo...strasne sa o neho bojim...o pokladika naseho milovaneho...a ty sa ako mas???

mirka2010
15. jún 2012

Silvuska @sijust sa mi zatial neozvala...ak by bolo nieco nove, hned vam dam vediet 🙂🙂🙂

kostickabonnie
15. jún 2012

@apolenka6 ☹ ☹ ☹ stale to stoji v poistovni ☹ ☹ ☹ asi nestihnem ani ten julovy cyklus, telefonat mi pokazil cely den ☹ ☹ ☹ ☹

tinasc
15. jún 2012

@mirka2010 no zase ja už som taká vyučená, že je mi jedno čo povedia druhí, moji najbližší mi to neurobia, aj keď ako si povedala svokra je svokra 😀 ale na tých ostatných mi nezáleží čo povedia, jednoducho ja som mama a dosť, nebudem sa predsa stále nervovať, že niekto to nevie pochopiť... aj keď stále počúvam o tom, že dieťa si tak buduje imunitu, aj malá ešte stále pchá ruky do úst a to už by nemusela a prieči sa mi to ale čo narobím... ale zase také malé bábo môže všeličo chytiť...
no ja sa mám dobre, ale každé ráno bojujem s malou ohľadom všetkých tých raňajších úkonov, ktoré musíme zvládnuť... no nie je jedného pokojného rána, niekedy musím na ňu aj nakričať, čo sa dá robiť, keď jednoducho má všetko na háku... a mňa najviac... juj ako ma vie rozčúliť 😠

mirka2010
15. jún 2012

@tinasc joooj, ta ta vie rozculit....stale jej prizvukuj, ze by nemala 😉 😉 😉 😉 😉 a co budete robit cez prazdniny??? tie sa uz veru blizia 🙂🙂🙂 inak, mas pravdu, mala by som byt tvrdisia na tych, co malemu vyberaju cumlik, ci ho chytaju...musim sa to asi tiez naucit... 😒

tinasc
15. jún 2012

@mirka2010 však samozrejme, čo cudzí ľudia majú čo siahať na Tvoje dieťa, no už mňa tu nadvihuje zo stoličky a pritom to ešte neriešim 🙂 😉 no malá bude v júli chodiť ešte do škôlky chvalabohu 😀 v auguste ideme na dovču, potom už nejako prežijeme prázdniny... a v septembri školaaaaa 🙂 tak čo už rozčúliť vie, len aby to drobcovi neublížilo, tak snáď nie, je to len ráno, potom už je pokoj 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@majca55
@mirka2010
@apolenka6
@kostickabonnie a ostatné ako sa máte po večeroch vás čítam ked prídem z práce 🙂 🙂 u mna nič nové až na to že 27 idem do Reprofitu do Brna objednala som sa tam na konzultáciu tak som zvedavá ako dopadnem 🙂 🙂
@cmelica som rada že ste v poriadku 🙂 🙂

cmelica
15. jún 2012

@mirka2010 ahooj moja!! no veru sme si polezali tyzden v nemocnici...som sa otvarala tak ma museli zasit,aby Branusko mal este pohodlicko pekne v brusku 🙂 🙂
a vy sa ako mate??? krasnu fotecku mate s Maroskom 🙂

cmelica
15. jún 2012

@tinka9075 dakujem!! tak ides sa dat este presetrit do Brna??? ci aku konzultaciu mas???

cmelica
15. jún 2012

@dasaa Dakujem moja!!! Branuska som pohladkala a dufam,ze mu je len a len dobre 🙂 🙂 a ty sa ako mas??? hladkame vas 🙂

tinka9075
15. jún 2012

@cmelica idem do centra baby to tam chvália možno že pôjdem na ivf aj tam ešte uvidím čo mi povedia 🙂 🙂

majca55
15. jún 2012

@tinka9075 daj vedieť moja čo ako vraj to tam vide ako samoplatca tak isto ako u nas cez poisťovnu a jedna kočka povedala,že hned sa ide kedy chceš a vraj tam len kratky protokol uznavaju 😝 tak ja už fakt neviem ale držím ti moc moc palce 😵

kostickabonnie
15. jún 2012

@tinka9075 ja uz teraz lutujem, ze som si nevybrala rovno Brno, teraz uz dva mesiace cakam na schvalenie a v Brne by som uz mozno aj bola po 😖 podla mna s minimalnym cenovym rozdielom......totalne som z toho rozhodena 😖

zlatanka30
15. jún 2012

@tinka9075 super Brno spravna volba pozri na mna

apolenka6
15. jún 2012

@kostickabonnie tak to je teda sila! 😠 😠 to je teda,škoda,že ti to ešte neschválili .....som zvedavá koľko ja budem čakať v mojej poisťovni 😝 ,ja aj tak rátam,že to bude až v septembri 😕 a tak približne to aj chcem .....
ale vieš čo 😨 asi je jedno kde ti robia IVF,ked sa ti to má podariť ,tak to bude!či už v Helíku,alebo Brne 🙂
len v Brne ti to nepreplatia 😕

apolenka6
15. jún 2012

@tinka9075 ja nemám nič nové,v budúci piatok ideme na prvú konzultáciu na IVF a podpisujeme si žiadosť 😅 tak som zvedavá 😕 tak ty ideš aj do Brna? a potom si vyberieš kde pôjdeš na IVF?

apolenka6
15. jún 2012

@mirka2010 @sijust sa ti ešte neozvala? myslím si na ňu ...ahá!? neozvala sa až teraz som si prečítala :DD

buba13
15. jún 2012

@tinka9075 aj ja som pocula o Brne len chvalu. od kamosky 🙂

dasaa
15. jún 2012

@tinka9075 Ahoj tak ze sa chystas do brna potom nam daj vediet ako bolo. 🙂 U nas je vsetko po starom dnes som bola z svojim porodnikom kecnut co a ako. Mame sa dobre mala pekne kopka a mne idu dni nejak velmi pomaly.

dasaa
15. jún 2012

@buba13 ahoj ako sa mate ? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre