IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
19. jún 2012

@apolenka6 neboj sa moja všetko zvládneš, aj my tu sme mali obavy a všetky sme to zvládli... 🙂

majca55
19. jún 2012

@dasaa Moja takže v piatok genetika inak všetko ok som jelen ztoho aj oni pojdem na IUI ale ešte neviem kedy nič nejdem siliť uvidime 😵 držkaj sa v tych teplotach už za chvilku máš Simonku pri sebe 😵

apolenka6
19. jún 2012

@majca55 v piatok genetika? ved už ju máš ....nie? 😕 navrhli ti IUI 😕

apolenka6
19. jún 2012

@tinasc veru budem to musieť zvládnuť aj iné vy ste to zvládli ....a dakujem ti za podporu! 🙂 🙂

majca55
19. jún 2012

@apolenka6 nie nemam nebolo treba vieš 😝

cmelica
19. jún 2012

@tinasc dakujem moja mooooc 🙂 a vy sa ako drzite???

tinasc
19. jún 2012

@cmelica dobre sa máme 🙂 ďakujeme za opýtanie 🙂 zajtra máme morfo utz 🙂

cmelica
19. jún 2012

@tinasc jeeeeeee tak uvidite drobcatko a uz by vam aj mohli povedat co to bude,ze??? v ktorom si tt???

tinasc
19. jún 2012

@cmelica zajtra začínam 22tt... a už vieme, že je to chlapček 🙂

cmelica
19. jún 2012

@tinasc 🙂 🙂 a ved naozaj...sak si to tu uz pisala 😵 😵 😵 popleta som 😀

tinasc
19. jún 2012

@cmelica však to nič, je tu veľa informácií 🙂

apolenka6
19. jún 2012

@tinasc tak zajra držím palce!!! určite všetko dobre dopadne a už to budeš môcť oznámiť rodine 😀

tinasc
19. jún 2012

@apolenka6 hej, dúfam, že bude všetko ok, a už by sme to aj chceli povedať, zatajovať donekonečna sa to nedá...

apolenka6
19. jún 2012

@tinasc a v ktorom mesiaci si už? lebo to nemáš spustený časovač 😕

tinasc
19. jún 2012

ozaj babulky, tehulky, tiež ste jedávali počas tehu májku alebo inú paštétu a multivit. džúsy? ja mám pocit teraz že sa ich neviem dojesť a dopiť džúsu... viem, že by sa to moc nemalo, ale neviem si pomôcť... čítala som, že to dosť v tehu škodí, tak si budem asi musieť dať na to pozor 🙂

tinasc
19. jún 2012

@apolenka6 zajtra začínam 22tt časovač som z osobných dôvodov ešte na chvíľku schovala 🙂

apolenka6
19. jún 2012

@tinasc začala si šiesty ?? ak dobre rátam ,ved jasné je to tvoja osobná vec 🙂

tinasc
19. jún 2012

@apolenka6 no 6 mesiac je tuším od 23tt ak sa nemýlim... takže končím piaty 🙂

apolenka6
19. jún 2012

@tinasc pána ako to letííí 😝 a ako sa cítiš?

tinasc
19. jún 2012

@apolenka6 dobre sa cítim, som v pohode, len to teplooooo 🙂

alibabaa
19. jún 2012

@sijust to by bolo uzasne prebrat stafetku,...uz aby bolo 29.6.kedy mam ist na krv...obavam sa 7dna po ket.po et som 7 den zacala spinit.dnes som 4 den tak som relativne kludna.drzte sa.hlavne ze ste v poriadku a tatinko uz doma.pa zlaticka

alibabaa
19. jún 2012

@tinasc ty brdo a stale to tvoje okolie nevie?

tinasc
19. jún 2012

@alibabaa ja som im nič nepovedala... nevedia, možno niečo tušia... ja neviem... 😉

alibabaa
19. jún 2012

@tinasc s tou pastetou ..mam kamaratku,tiez sa jej nevedela dojest.a vsetko je ok. 😉

tinasc
19. jún 2012

@alibabaa no ja si vravím, že kedy to malo malému ublížiť, tak by som to musela všetko konzumovať každý deň dlhší čas... jednorazovo snáď vyšší prísun neuškodí... lebo dnes som to prehnala... taký dobrý džúsik v takom teple tak sa to dobre pilo... ale už si utekám otvoriť vodu 🙂

ursula5
20. jún 2012

@alibabaa vôbec sa nestresuj, povedz si že žiadny menzes už nepríde 😉 ja som sa tiež obávala presne ako ty toho 7-8 dňa kedy som mala dostať menzes a on fakt neprišiel, ale to už som na 6 deň cítila zahniezdenie drobčeka, takže sa pekne opatrujte a pozitívne sa nalaď. 😉

ursula5
20. jún 2012

@tinasc tak neviem či to ešte utajíš keď už si 22tt na mne to bolo hneď vidieť tak Ťa obdivujem, že to tak dlho dokážeš skrývať 🙂

tinasc
20. jún 2012

@ursula5 už asi nie, budem musieť s pravdou von 🙂 lenže ja nie som štíhla ani útla, takže na mne to tak hneď nebolo vidieť 🙂

ursula5
20. jún 2012

@tinasc ale veď už by si sa mohla aj pochváliť 😉

cmelica
20. jún 2012

ahojte kocky! tak ta sladka voda sa v celku dala 🙂 vysledky za tyzden,tak som moooc zvedava a dufam,ze tie ma aspon totesia 😅 steh drzi a snad tak bude az do porodu 🙂 prirastok na vahe od zaciatku tehu je 0 KG 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre