IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
9. júl 2012

@apolenka6 radšej nikomu nehovor ludia sú zlý 😒 😒 dobrú nocku 😉 😉

apolenka6
9. júl 2012

@dasaa ešte ti odpíšem a už idem do hajan... 😔
jasné ,ved žena vo vysokom štádiu tehotenstva??! 😔 tá musí mať všade prednosť 😀 😀 čo keby si skôr išla náhodou 😝 a 13 je šťasné čislo 🙂
dobrúú noc,dnes sa už dá dýchať je lepší vzduch

walta
9. júl 2012

@mirka2010 ahoj moja... nasa mala spinka dobre, s tym problem nie je, len niekedy nespapa vsetko, sa jej ani necudujem... ozaj to teplo trva nejako dlhoooo... musime to ale nejako zvladnut.... drzme sa 😵

majca55
9. júl 2012

@apolenka6 moja prežil ale brufen nemožeš kvoli krvacavosti 😝

mirka2010
10. júl 2012

@dasaa neboj zlaticko, urcite to zvladnes uplne perfektne, samotny zakrok kym malu vyberu bude trvat velmi kratko, takze to budes asi dost intenzivne vnimat, to ostatne, ked uz bude malicka plackat a budes ju vidiet, hladkat si ju, to uz ani nebudes vediet, ze nieco s tebou robia...ozaj, presne ako pises...piatok bude 13 teho...aj nam to skoro tak vyslo...ale nakoniec to bolo aj tak o 5 dni neskor 😀 😀 😀 😀

mirka2010
10. júl 2012

@walta tak to som rada, ze spinkate dobre...nas maly naozaj dost zle znasa tieto tepla...a v izbe mame skoro 26 stupnov, takze aj dost na spinkanie...ale vari sa to uz zlepsi...a ako svokra??? uz sa to zlepsilo?

mirka2010
10. júl 2012

@majca55 ahoj zlaticko, a ako sa ty mas???

mirka2010
10. júl 2012

@apolenka6 ahojky, nebojkaj sa tej operacie...bude to neprijemne, to ano...ale zvladnes to urcite dobre...dnes si este dopraj nieco pekne...a prides aspon na ine myslienky 🙂 budeme ti drzat palce 🙂

ursula5
10. júl 2012

@dasaa joj ty to už máš za chvíľku ako som si všimla 🙂 držím palce 🙂

buba13
10. júl 2012

@dasaa ahojcek, jeeej tak uz len 5 dni do porodu. super. ako bolo vcera na kontrole? ako sa citis?
co tam po piatku 13-tom 🙂 ja som sa narodila presne pred 28 rokmi vtedy a aha aka je moja 13-tka stastna 😀

dasaa
10. júl 2012

@tinka9075 tak ze si uzivas pn-ku s kamoskamy tak to som rada ze ta posluchaju.Pichas si ich sama alebo manzel ti pomaha.Ja asi by som to nezvladla neznasam injekcie brrrrrr 😠.Daj potom vediet ako bolo na kontrole este vo stvrtok pridem tu aby som si precitala tvoju krasnu spravicku. 🙂

dasaa
10. júl 2012

@apolenka6 prajem pekny dnicek aj u nas je konecne fajne pocasie normalne si uzivam chladok a jemny vietor.Citam ze ides na opreraciu ale koli comu ?

dasaa
10. júl 2012

@mirka2010 no uvidime ako to zvladnem a dam vam potom vediet.Od vcera sa citim tak zvlastne aj Simonka sa vcera nejak nehybala tak ako niekedy az som trosku dostala strach ci je v poriadku.Som trosku sklamana ze az v piatok idem ale co uz aspon este par dni mam pre seba aj pre manzela.Juuuuj u nas sa konecne ochladilo normalne som rada aspon sa mi lepsie dycha a aj v noci sa da spat 😀 😀 😀 .A ako sa ma Marosko ?Kedy nam ukazes nove fotecky ?Pozdravujeme Maroska a prajeme pekny dnicek 😵

dasaa
10. júl 2012

@ursula5 dakujem ano mala som ist na prijem uz v stredu ale zmenili mi to na piatok.Som sama zvedava ci ten piatok bude platit.A ty co mas nove a ako sa mate ? 🙂

dasaa
10. júl 2012

@buba13 jeeeej ahoj.Vcera som mala toho dost trebalo mi vybavit predoperacne vysetrenie a to som chcela vsetko stihnut za jeden den aj ked som tomu velku nadej nedavala normalne som bola prekvapena ze som to stihla 😕 .A este som musela stihnut ist do nemocnici na ctg bo som bola objednana na urcitu hodinu.Este som aj cakala kym ma zoberu.Tam som si polezala asi 30 minut a este aj na svojho porodnika som cakala kym prisiel.No poviem ti bola som vcera fakt unavena az som zaspala na 2 hodky.Ale ty sa pochval ako sa mas a co mas nove?Pohladkaj za nas drobceka 😵

tinasc
10. júl 2012

@apolenka6 och tie tvoje trampoty so zubami... držím palce nech to prežiješ v pohode 😉

adikasala
10. júl 2012

kocky dnes mame 2 mesiace!!!!a sa smejeme jdedna radost,,,a harame sa vo velkom 🙂

tinasc
10. júl 2012

@adikasala krásna princeznička 🙂

apolenka6
10. júl 2012

@adikasala krásna je Valentínka 😵 😵 😵

apolenka6
10. júl 2012

@mirka2010 dakujem,veru dnes sa ešte dobre napapám ,zajtra to už nebude možné ....možno to nebude také strašné ako sa obávam,ale strach je veľký pán 🙄

apolenka6
10. júl 2012

@dasaa dakujem za pekný deň ,ale vieš iné mi nechodí po rozume,len zajtrajšok ....idem na operáciu koreňa zubu ,bude mi to rezať ,musí odstrániť kúsok koreňa ,vyčistiť a zašiť 😖 😖
aj tu je už trošku lepšie ,hlavne ráno teraz okolo obeda pečie ,ale už nie je dusno 🙂

dasaa
10. júl 2012

@apolenka6 neboj ty to zvladnes.Tiez som bola na chyrurgii a rezali mi dasno a hned aj vyberali zub.Strasne som sa bala co ja zubara vobec nemusim 😠 .Ale ked som tam prisla tak mi dal injekciu a poviem ti bola som tam 15 minut a nic som necitila bola som az prekvapena ze tak rychlo to urobili.Zajtra budem na teba mysliet a drzat ti prsty 🙂 🙂 uvidis nakoniec povies ze to az take hrozne nebolo.

dasaa
10. júl 2012

@adikasala to uz ma 2 mesiace?pani ale ten cas leti.Krasne sa usmieva a ako pekne spinka 🙂juuuj zlatucka je velmi 😵 😵

tinka9075
10. júl 2012

@dasaa pichám sama aj ked ja sa injekcíj velmi bojím ale musela som sa prenôct ale zatial to ide ok som zvedavá na štvrtok 🙂 🙂

dasaa
10. júl 2012

@tinka9075 este 2 dni a nam povies peknu spravu.Tak to si odvazna ja fakt by som to nedokazala

tinka9075
10. júl 2012

@adikasala tá je krásna velmi pekné dievčatko a spokojné 🙂 🙂

tinka9075
10. júl 2012

@dasaa muž mi chcel pichat ale asi mi nebude chlap pichat injekcie 😀 😀 ešte by mi to pichol zle a čo potom takto si to pichnem sama a je dnes ma trošku štípali ale len trošku 🙂 🙂

dasaa
10. júl 2012

@tinka9075 to uz si pichas 4 alebo 5 den ?

tinka9075
10. júl 2012

@dasaa dnes 4 den ale v sobotu som mala len jednu a od nedele 3 denne ved ja budem mat vajok ako sliepka 😀 😀

dasaa
10. júl 2012

@tinka9075 ved to je dobre aspon budu viac a budes mat aj viac deticiek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre