IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
13. júl 2012

@dasaa myslime od rana na teba, urcite uz mas Simonku vedla seba 🙂

cmelica
13. júl 2012

AHOJTE KOCKY!!!!!!!

PISEM VAM ZA NOVEPECENU MAMINKU @dasaa
Ahoj volam sa SIMONKA a narodila som sa dnes o 12.45h.Som velka 49cm a vazim 2920g 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

moc vas vsetky pozdravuje a dakuje za podporu,ktora jej strasne pomohla 😵 😵

PRAJEME VELA ZDRAVICKA A HLAVNE SKORE ZOTAVENIE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
13. júl 2012

@cmelica júj super Simonka je už tu 🙂 🙂 maminku pozdravujem a nech sa rýchlo zotaví a užíva si bábetko 🙂 🙂 🙂

ursula5
13. júl 2012

@cmelica ďakujeme za info
@dasaa vítame Simonku na tomto svete nech sa jej darí celý život a nech je pre ňu piatok 13teho šťastným dňom 😉veľa zdravíčka obom 🙂

tinasc
13. júl 2012

@mirka2010 no veru, aká je šikovná, taká je tvrdohlavá a zanovitá 🙂 aj samostatná je, veľmi, len jej treba všetko povedať trikrát kým to urobí, ono totižto ju zaujíma medzitým milión iných vecí... ale uvedomuje si, že mi to zle robí... no uvidíme 🙂

tinasc
13. júl 2012

@walta neviem prečo, ale svokrovci sú vždy takí... česť výnimkám... 😉

tinasc
13. júl 2012

@cmelica ja sa cítim dobre, malú mám cez víkend u našich, juj to si oddýchnem 🙂 a bábo je každé iné, no však uvidíš, ja len dúfam, že tento môj druhý drobec bude pravým opakom našej slečny 😀

majca55
13. júl 2012

@apolenka6 moja ja ťa nechcem strašiť len si davaj pozor aj na prefukanie,ako si dnes dopadla?

majca55
13. júl 2012

@cmelica jej moja diky tak už to ma za sebou 😵

majca55
13. júl 2012

@dasaa zlatko gratulujem a prajem veľa veľa zdravička a posielam Simonke cmuky 😵 😵 😵

apolenka6
13. júl 2012

@cmelica
@majca55 atd..... dnes mi opuch trošku klesol a je mi lepšie ,horúčka klesla a teraz na večer cítim viacej zub 😕 také šteklenie a bolenie v jednom,ale nič veľké ,len ma to otravuje 🙄
dnes som bola pre istotu u dr. pozrel sa mi na to a ,že je normálne mať po operácií opuch 🤐 mám prísť v pondelok a až vtedy sa uvidí čo dalej teraz je skoro ..
a kloktám a kloktám 😉

majca55
13. júl 2012

@apolenka6 juj moja tak nech to všetko ok dopadne som rada,že ti je lepšie 😉

apolenka6
13. júl 2012

@walta čo budem zvládať to budem sama pichať a čo nie naša sestr. Renátka dopichá 😅 ona je zlatá ..
ved máme spoločnú gynekologičku ak si pamätáš 😉 lebo ja niekedy strácam prehlad kto mi čo napíše ,ale nie vždy ..

apolenka6
13. júl 2012

@majca55 len neviem či aj tak zub neskončí vonku 😝 to mi hned po zákroku dr. povedal,nedáva tomu veľkú nádej 😒
a na dotyk zub cítim,budem si dávať pozor na prefúknutie a sem tam si dávam studený obklad to snáď môžem 😕

majca55
13. júl 2012

@apolenka6 ale ano pomože ale tiež to moc neprehanaj

apolenka6
13. júl 2012

@majca55 som si aj myslela,že aj veľa niekedy škodí aby som zas zápal nedostala a mi to nenachladlo

majca55
13. júl 2012

@apolenka6 presne tak moja ale sa tu to rozbehlo z detičkami že?a my dve nič 😝

apolenka6
13. júl 2012

@majca55 áno rozbehlo sa totu Maji ved každá je tu tehotná 😅 ,ved neboj aj mi sa pridáme 😅 veríme v to! nie? 😉 😉
musím končiť mm potrebuje PC ,pekný večer

walta
13. júl 2012

@mirka2010 nasa papka zhruba kazde 3 hodiny a naposledy papa okolo 8 vecer, takze tak... teraz uz spinka a to uz sama zaspava asi mesiac, mozno aj viac. Len ktovie, co bude, ked jej pojdu zubky ...

walta
13. júl 2012

@cmelica ahoj.... jasne, malej nutrilon zapasoval, nema ziadne koliky ani nic, pekne pribera, prdka z neho ukazkovo, takze co si viac priat... a videla som fotky tvojho bruska, je kraaasne, jaaaaj, mne to moje chyba niekedy, to kopkanie... to bolo uzasne, len si to uzivaj

walta
13. júl 2012

@mariankach ahoooooj.... kde si bola stratena? nooo, svekrusa je uz odrazena, nemala na vyber, pochopila a je dobre... ale trvalo jej to nejaky tyzden, a ofucana bola teda poriadne... malicka sa tak naucila po kupani papat a sama mi zaspava, ona je moj pokladik malinky.... dnes celyyy den prsalo, neboli sme ani vonku, iba na pol hodku, ked prestalo liat. pozdravujeme 😉 😉 😉

walta
13. júl 2012

@tinasc no, moji k vynimkam teda nepatria- hahahaa

walta
13. júl 2012

@apolenka6 aaano, jasneee, mame spolocnu dr., nasu Ludku zlatu... jeeejda, jej uz musim dat fotku malej, nech ju da na nastenku v ambulancii... ona mi bola aj pri porode, je zlata.... ked slzila v nemocnici, vzdy ma dosla kuk na izbu, sme klebetili troska a mne to dobre padlo, lebo som bola na izbe sama. A Renatka je vzdy poruke 😀

majca55
13. júl 2012

@apolenka6 pekny večer aj tebe 😵 jasne,že sa podarí 😵

walta
13. júl 2012

@dasaa GRATULUJEME zo srdca... skore zotavenie zelame a Simonku bozkavame, drzte sa, dievcence nase 🙂

tinasc
13. júl 2012

@walta ani moji chichi 😀

mirka2010
14. júl 2012

@tinasc ach tie nase ratolesti...ale ked pride malicky na svet, urcite ti bude aj pomahat a budete dobra dvojka 🙂🙂🙂 predsa len je vo veku, kedy bude pysna na to, ze moze kocikovat, no nie??? 🙂🙂🙂

mirka2010
14. júl 2012

@walta no presne sa nad tym zamyslam aj ja...ze ked pojdu zubky, co vsetko sa zmeni...nas maly zaspava od zaciatku sam...ked bol uplne malicky, chodili sme spinkat zarovno s nim, ale to len asi mesiac, potom sme mu dali sladucky boztek na dobru nocku a zaspinkal sam...tak je to aj teraz...len niektore noci su uz dost narocne, stale si myslim, uz su tu zubky a oni stale nic 😠 😠 😠

mirka2010
14. júl 2012

@cmelica jeeeeeeej, malicka Simonka je uz u maminky...ake kraaaaaasne a ake drobciatko je to nadherneeee 🙂 ak budes pisat Daske @dasaa, tak jej mooooc za nas poblahozelaj a ze im prajeme obom len to najlepsie a mooooc sa na ne tu tesime 🙂🙂🙂

dadax84
14. júl 2012

@majca55 @apolenka6 Kocky, akoze dve? A na mna ste zabudli? Som s vami a som tretia 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre