IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
11. aug 2012

@apolenka6 ahoj tak odýchnutá si však?tak teraz len nabrat silu do ivf 😉 😉 fazulky sú už v brušku len nejak štrajkujú začala som krvácat ale už je dobre snád sa udržali 😉 😉 testík zatial pozitívny tak uvidíme a to som nerobila mamatest 😉 😉

tinka9075
11. aug 2012

@ursula5 ten je krásny taký spokojný a bráškovia ako pekne pozujú aspon ti budú trošku pomáhat 🙂 🙂 super ako si to zvládla aj ked si mala pôrod tažký ale ked sa pozrieš na malinkého bolest prejde a ty sa budeš radovat už len z bábetka malinkého zlatunkého 🙂 🙂 🙂

tinka9075
11. aug 2012

@majca55 dakujem moja snád bude všetko ok 🙂 🙂

mirka2010
11. aug 2012

@tinka9075 tak paraaaaada, tesim sa neskutocne s tebou 🙂🙂🙂 uz len dva dni a bude to potvrdene aj krvickou...a ako hlava ta este boli? a to krvacanie mas silne? dufam, ze nieee

tinka9075
11. aug 2012

@mirka2010 ja sa teším aj sa bojím hlava ešte bolí a krvácam máličko 🙂 🙂 ked som bola včera u dokiho tak mi povedal že vela žien malo menzes a tehotné boli tak uvidíme čo ukáže krv 🙂 🙂

mirka2010
11. aug 2012

@tinka9075 nebojkaaaaj, urcite je to vsetko v poriadku a babatkam sa dobre dari...krvicka to uz len potvrdi 🙂

tinka9075
11. aug 2012

@mirka2010 sa utešujem len tým že testík je stále pozitívny a niekedy sa mi hlava točí ako na kolotoči 🙂 🙂 ale zvládnem musím 😉 😉

mirka2010
11. aug 2012

@tinka9075 jasneeee, urcite je babatkam dobre, ked je testik pozitivny, tak sa nebojkaj, doveruj im 🙂 aj mne sa hlava tocievala a v podbrusku ta neboli?

tinka9075
11. aug 2012

@mirka2010 už len verit aby bolo dobre 🙂 🙂 v podbrušku sem tam pichne ale inak nič 😉 😉 najlepší bol včera muž ked mi povedal že ak by sa bábetka neudržali tak pôjdeme hned na vklad a vložíme všetky3 radšej mat dve ako ani jedno a že ked sa uchytia všetky tri tak budeme v telke 😀 😀 😀 môj muž má ozaj zmysel pre humor 😀 😀 😀 ešte že ho mám a stále stojí pri mne 😉 😉

mirka2010
11. aug 2012

@tinka9075 tak to je naozaj uzasne ako ta podporuje...bud rada, ze ho takeho mas 😀 😀 😀 a ma pravdu, radsej vsetky vlozit a aj keby sa uchytili, ved je to dar, naozaj najvacsi na svete mat deti...a mozno budete v telke...potom daj vediet 🙂🙂🙂

tinka9075
11. aug 2012

@mirka2010 ved ja som rada všetko so mnou pochodil tie centrá a 12 septembra som objednaná do Brna pokecat s dokim som mu písala mail tak odpísal že sa môžem hocikedy zastavit že sa porozprávame super doki nikdy ma nevidel a takto reaguje 😉 😉 asi je to pravda že české centrá sú iné ako naše,čo tam chodia kamošky tak si velmi chvália že všetko ide vždy s úsmevom 😉 😉

majca55
11. aug 2012

@ursula5 moja moc moc ti gratulujem a malinky je prekrasny 😵 držkajte sa

majca55
11. aug 2012

@mirka2010 Miruška moja celkom dobre ešte uvažujem nad IUI ale nevieme kedy akosi nam to nevychadza 😝 a vy sa mate ako?Maroško rastie ako z vody za chvilku aj štvornoškovať bude 😵

mariankach
11. aug 2012

@mirka2010 ja som taka nachcipana az no...a balit sa mi nechce...ach jaaaaj...

sijust
11. aug 2012

@ursula5 Moc gratulujem!!!Jaruško je prekrasny chlapcek,na spapkanie 🙂 citam,ze aj ty si mala edu...mne ju ponukli,5hodin som mala v kuse kontrakcie a vobec som sa neotvarala a tiez preto,lebo Stellka bola velka...ale u nas boli aj ine "chrumkavosti"takze radsej nemyslime na porod,ale tesme sa z nasich lasiek 😉 opatrujte sa 🙂

sijust
11. aug 2012

Babulky,som vam aj zabudla napisat,ze nas "drobcek" ma uz 6t -5300g a 57cm...a dnes sme mali krst...pridam fotky 😉

mirka2010
11. aug 2012

@tinka9075 tak parada...urcite je super, ked ta doktor takto milo pozve, ale vies co??? myslim si, ze tam uz nebude treba ist...vsak ty uz svoje vytuzene babatenka v brusku mas a uvidis uz len den a pol a potvrdi to aj krvicka...to bude radosti...velmi sa na to tesim uz teraz ako nam to napises 🙂 hlava uz menej boli??? pijes dost vody?

mirka2010
11. aug 2012

@majca55 uvazujete nad IUI??? tak paradaaaa, super...hor sa do toho...vsak ak to ma pomoct??? ale vy pekne stale snazilkujete, vsak??? Marosinko veru rastie ako z vody, to je pravda...krasne sa dava na 4, ale este nestvornozkuje, uvidime kedy mu to pojde 🙂 je to nase stasticko milovane 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
11. aug 2012

@sijust jeeeeej, tak vy ste mali dnes krst??? no naaaadhera, ako to malicka zvladla??? tesime sa moooc na fotocky..aj ja veru musim nejake z krstu pridat 🙂 a miery mate nadherneeeee, malicka je krasne dievcatko 🙂

tinka9075
11. aug 2012

@mirka2010 hlava bolí menej už je to lepšie aj som si musela íst lahnút stále by som len spala 😉 😉 vody pijem dost ak aj budem tehotná tak sa pôjdem doktorovi aspon podakovat vždy mi poradil ked som mu písala a spravime si aj výlet 😉 😉 Maroško poslúcha?ako rýchlo rastie pekný chlapček 🙂 🙂

dasaa
11. aug 2012

@ursula5 jeeeej gratulujem a prajem vam vela zdravicka.Krasnucky je 🙂

ursula5
11. aug 2012

@mirka2010 prikladám pod chvíľkou aj každú hodinku ale keď spinká vydrží aj 3hod potom ho už budím, zatiaľ bol včera večer taký nervóznučky chcel len cuckať a potom furt vygrciava, pijem len čistú vodu a veľa takže musím ešte počkať ale od stredy sa vlastne kŕmime už samostatne a odsávať zatiaľ nejdem zdá sa mi, že mi ešte až moc netvrdnú tak to až neskôr veď sa kŕmime len 4 deň tak musíme aj vydržkať všetko má svoj čas 😀 ďakujeme tete za rady a pozdravujeme kámoša Maroška teraz sme vyšli z vane tak je úplne kľudnučký ale idem mu dať papakať 😀

ursula5
11. aug 2012

@sijust moja ja som mala kontrakcie asi od 15tej každé 3 min a chceli mi u dať o 21.00 ale som ešte Váhala že však to už musí ísť a nakoniec o jedenj v noci už som nevydržala potrebovala som si pospať a potom to už prišlo a hlavne som si trošku oddýchla po celo dni 😀
ale nevadí maličký stojí za to 🙂

apolenka6
11. aug 2012

@tinka9075 prosím,len si dávaj pozor a potichu sa tešííím veľká motivácia pre mňa 😵 áno sme oddýchnutí obaja v piatok ideme na veľkú konzultáciu,lieky atd... ešte jedna MS bude a tá dalšia už bude štartovná 😉

apolenka6
11. aug 2012

@sijust len nech malá krásne priberá a je zdravučká a nech brušinko nebolí! 😉

kostickabonnie
11. aug 2012

@apolenka6 tak vy idete v piatok? my v utorok ...skoda, skoro sme sa trafili do terminu 😉

apolenka6
11. aug 2012

@kostickabonnie áno? no škoda ,ale aspoň mi povieš ako bolo a budem pripravená 😀 a idete si dávať aj ten halosperm? my áno

kostickabonnie
11. aug 2012

@apolenka6 to je nejaka novinka? neviem co to je 🙂 no daj 😉

tinka9075
11. aug 2012

@apolenka6 ja si dávam pozor nič nerobím len oddychujem 🙂 🙂 v piatok budete mat velký den 😉 😉 budem držat palčiaky 😉 😉

apolenka6
11. aug 2012

@kostickabonnie ja ti to poviem ako som to pochopila laicky ..hned pri prvej konzultácií nám navrhla ak chceme tak nech si to dáme spraviť za poplatok 100eur ,nikto nás nenútil...aby sa neoplodnilo zdravé vajíčko zbytočne zlou spermiou tak to je dáke nové vyšetrenie spermií ,lebo aj zdanlivo dobrá spermia nemusí byť dobrá a toto vyšetrenie je na to určené ,aby to odhalila 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre