IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
8. okt 2012

@dadax84 dakujem iné mi už ani nezostáva 🙂 🙂

adikasala
8. okt 2012

@tinka9075 daj moja nezufaj...ty babo mat budes 🙂 🙂 🙂 verim tomu,ze to bude dobre....a buduce leto kocikujes 😲

tinka9075
8. okt 2012

@adikasala dakujem ved ked nie tak pôjdem do brna a odtial si bábo prinesiem 🙂 🙂

apolenka6
8. okt 2012

@tinka9075 zajtra ti krv všetko na 100% ukáže 😉 😉 a si myslím,že ked nemáš ducha je tam vidieť druhú čiarku tak tam niečo určite je !! 🙂

mirka2010
8. okt 2012

@tinka9075 ahojky, bozinku som ako na ihlach.,..samozrejme ze krvicka vyjde pozitivna, ako inak!!!! podstatne je, ze tam ciarocka je a zajtra bude silnejsia a vsak aj krvicka to potvrdi, uvidis!!! hlavne klud a doveruj babatku/babatkam!!!!

tinasc
8. okt 2012

@tinka9075 moc držím palce, aby to potvrdila aj krvička 🙂 ja som mala na prvom teste takú čiarku skoro neviditeľnú, ale ja som ju videla a teraz ma tá slabulinká čiarka kope do rebier 🙂 určite krv vyjde pozitívna 🙂

tinka9075
8. okt 2012

@apolenka6
@mirka2010
@tinasc júj babenky keby ste mali pravdu už len čakat na krv čo ukáže no veríme 🙂 🙂

apolenka6
8. okt 2012

@tinka9075 krásne ti to @tinasc napísala 😉 určite je to tak 🙂

sherny
8. okt 2012

@kostickabonnie dakujem, ale stále váhame čo spraviť, nechcem sa chovať nezodpovedne... ☹

tinka9075
8. okt 2012

@apolenka6 tak to áno len potom aby ma traja nekopali 😀 😀

sijust
8. okt 2012

@tinka9075 moja,moc drzim palce,verim,ze krvicka bude pozitivna...ja som si robila test na 12den...čiarku ani vidiet nebolo,skoro som cez okno vypadla,tak som ju na svetlo davala 😀 to bolo v piatok a v pondelok bolo hcg 980 🙂 tak mysli pozitivne a dobre sa na tu spravu vyspi 😉

tinka9075
8. okt 2012

@sijust dakujem ved ja verím ved z troch sa tam muselo aspon jedno uchytit 😉 😉 mrcha neprišla teplota sa drží nad 37 tak snád sa tam niečo deje 🙂 🙂

cmelica
8. okt 2012

Dnesna poradna dopadla asi takto: Branko ma 3900g a za 2 tt pribral 770g...vraj je to vela,ze mu nemam davat tolko papat...ale to sa da??? ked mu dam 80 tak potom je nervny a musi sa dopapat do 100...z prsnika si vytiahne 60-70 a za hodku a pol pyta zas...tak ako mu mam davat menej??? juuuj papkacik nas asi dohana zameskane 🙂 🙂 🙂 🙂

a co sa tyka tej stolice,tak zelena ze je vtedy ked je malo napapany...a riedka ze nevadi pokial nieje casto za den...
@mirka2010 dakujem !!!!! ako sa ma Marosko???

cmelica
8. okt 2012

@mirka2010 hej hej akoliku ma aj sem tam krce...ale to len ked dlhsie nekaka... juuj snad mu to cim skor prejde...a @dasaa mi nasla taky clanok ,ze to moze byt aj z toho ze si vycuca len predne mliecko a to je riedke a preto ma aj stolicu vodovu...

cmelica
8. okt 2012

@tinka9075 juu moja to je dobre znamenie🙂
drzime moooc palce aj s Brankom zajtra na krvicku!!! kedy bude vysledok??, poobede???

tinasc
8. okt 2012

@cmelica jeeej tak to už máte riadneho chlapíka, krásne prospieva 🙂

tinasc
8. okt 2012

@sijust veru aj ja som dávala testík na svetlo do okna, potom ma napadlo, že som asi nápadná, že by si to niekto zvonka mohol všimnúť, čo tam vyvádzam... ja som si prvý test robila na 9 deň pred krvou, ale nemali sme PK, takže hcg bolo nižšie ako keby sme mali PK 🙂

tinka9075
8. okt 2012

@cmelica dakujem no krv bude asi až vo štvrtok lebo idem k mojemu dokimu vydržím ked som už tolko vydržala 🙂 🙂

majca55
8. okt 2012

@tinka9075 držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce tfuj tfuj 😵 😵 😵

tinka9075
8. okt 2012

@majca55 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂

mirka2010
8. okt 2012

@tinka9075 samozrejme, ze krvicka bude pozitivna...to ani troska nepochybuj...zajtra rano ides, vsak?to ako dlho bude trvat vysledok? a ako sa citis?

mirka2010
8. okt 2012

@cmelica ahojky, tak teeeeeda, to krasne pribral!!!! nadhera...urcite je dolezite hlavne to, ze prospieva 🙂 zlatusik nadherny 🙂 inak,co sa tyka zelenej stolice,ano je to mozne, ze pije len to predne mliecko a z toho sa tak moc nenapapa...ako dlho cucka z prsnika? ono sa hovori, ze ked je zelena stolica tak babatko nie je napapane...ale ja si celkom nemyslim, ze je to tak...skor z toho predneho mliecka...inak, opat nadherne fotky...maly je na spapanie 🙂

kostickabonnie
8. okt 2012

kočky, ja od zajtra pridavam Gonal 🙂 🙂 🙂 @apolenka6 ako chuti Provera? @alibabaa kedy mas OPU ? @tinka9075 ty nas teda napinas ako gumu v trenkach 😀 😀 @cmelica Brankovi veru chuti, pozerala som fotky, nadherny je, coskoro vsetkych prerastie 😉

tinka9075
8. okt 2012

@mirka2010 zajtra idem ale k môjmu dokimu tak výsledok bude vo štvrtok ja počkám a uvidíme 🙂 🙂

tinka9075
8. okt 2012

@kostickabonnie musím vás trošku napínat 😀 😀

apolenka6
8. okt 2012

@kostickabonnie ahoj ! kedy ideš na kontrolu sona? čo bolo v MT ... no Provera chutí trpko 😖

kostickabonnie
8. okt 2012

@apolenka6 dalsiu kontrolu mam v piatok 🙂 som zvedava, ako sa bude pichat s perom. Dnes som pichala v aute, lebo tak mi to vychadzalo, zastala som na krajnici, vyhrnula sveter a bolo to tam, omnoho rychlejsie ako doma v posteli, lebo som nemohla spekulovat 😀

apolenka6
8. okt 2012

a teraz s čím picháš nie perom? 😵 si šikovná ,že si to tak zvládla aj šoférovať aj pichať 😉

mirka2010
8. okt 2012

@tinka9075 no ved to, ze vysledok urcite bude az o dva dni...a testovat budes dalej? zatial ani necitis pocity na mrchu,vsak nie???

kostickabonnie
8. okt 2012

@apolenka6 nie, teraz som pichala hotove pripravene injekcie, a od zajtra k nim pridam pero. Nebolo to za jazdy 😀 zastala som pri ceste :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre