IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
6. nov 2012

@mirka2010 ved ja keby som vedela ale aspon sme si ho podla seba prerobili a cítim sa v nom velmi dobre 🙂 🙂 no pichanie mám snád sa to tam už hniezdi 🙂 🙂

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 nepozeraj sa na tu VPRAVO 😀 😀 😀 😀

majca55
6. nov 2012

@kostickabonnie vau moja tfuj tfuj držim palce moooooooooc 😵 😵

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie nepozerám viem kde mám kukať 😅 a bude silnieť,že tá na pravo bude slabá 😉 😉
ty si mala vklad v nedeľu tak bližšie je pondelok a ja ked budem mať v sobotu tak bližšie je piatok nie? či ako to bude..ale nevadí ,len nech mám po vklade

majca55
6. nov 2012

@ursula5 jej aky pekny baculko a že už tri mesiace ale to leti 😵 😵

kostickabonnie
6. nov 2012

@tinka9075 no ty mas uz tiez termin na hniezdenie, lebo vajko sa uhniezduje 7-10.den po oplodneni, takze uz mas tu hornu hranicu, ak sa oplodnili den po IUI 😉

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie a po akej dobe ty vyšla čiaročka?

kostickabonnie
6. nov 2012

@majca55 dakujem, poriadne preplut, aby ciarka silnela, lebo ja uz nechcem ziadnu mrchu najblizsi rok !!!

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie no mne sa zdá že sa oplodnili už v den iui večer pred iui som mala ovulku tak uvidíme 🙂 🙂 ale po iui kážu až 14 den testovat a mne povedal že radšej na 17 ked boli dva folíky tak uvidíme čo z toho bude 🙂 🙂

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 myslis, kedy sa zjavila? ked prechadzalo to farbivo, tak tam nebolo vobec nic ☹ som si povedala, ze docerta, naco som to skusala. Ale asi tak do dvoch minut sa to objavilo, dufam, ze to je este objektivny vysledok 😨 😨 😨

kostickabonnie
6. nov 2012

@tinka9075 to uz budes mat riadne kolajnice na teste, moj drobec ma dnes 15 dni, cize je o 4 dni starši 😀 😀 akurat, ze par dni byval na internate 😀 😀 😀 kym prisiel do domčeka 😉

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie určite je objektívny výsledok !!! aj tá prehánka je toho dôkaz a čo prska bolia ? či ? ja viem že si tehotnáááá 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
6. nov 2012

@kostickabonnie oja to je kraaaaasny testiiik 🙂 🙂 🙂 tesim sa na mamatest-to bude riadna kolajnica 😵 😵 😵 😵

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie no to verím že budú kolajnice iné ani nečakám 🙂 🙂 a dnes ma nejako bolí hlava 😒

cmelica
6. nov 2012

@ursula5 jeee to je uzastny chlapcek 🙂 🙂 🙂

cmelica
6. nov 2012

@apolenka6 mojka krasne sa to tu rozbehlo 🙂 🙂 verim ze tuto tehu snuru pekne potiahnete vsetky spolu 9 mesiacikov 😵 😵

majca55
6. nov 2012

@kostickabonnie ok moja tak tfuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😲 😲 😲

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 no, prave mi znova kruti v bruchu, takze si idem namiesat smectu a vlozit "gulicky" 😀 😀 Ked tie bolesti na prehanku pridu, rozdycham, odidu....a objavia sa zas o hodinu...no a takto to parkrat rozdycham a vlastne na zachod letim len raz za den. Asi viem dobre rozdychavat 😀 uz sa tesim na porod
prsia bolia len trochu, mam dobru podprsenku, som sice za nu vysolila viac bubacikov, ale v porovnani s ostatnymi ani necitim ze mam prsia, nikde netlaci, optimalne drzi.....kupila som ju v marc&spencer

apolenka6
6. nov 2012

@cmelica no rada by som tú šnúru potiahla ešte 😀

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie a môžeš smectu? zas aby ťa nezapieklo ani to nie je dobré pre bábo tlaky 😝
mna boli prsia ani nemám po vklade a behám bez podprdy radšej

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 nesmieme kočky sklamať 😎 čo povieš ?

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 no nesmieme ja budem mat pozitívny test a ty tiež veríme nie?musíme 🙂 🙂 ide tehu vlna tak musíme naskočit 😀 😀

apolenka6
6. nov 2012

@tinka9075 že tehu vlna??!! 😅 😅 😅 super názov no musí aj @majca55 naskočiť na tú surfovaciu dosku 😀 😀 😀

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 nech si zvyka od mala, lebo ja mam s tym problemy dlhodobo 😀 aj ked kychnem alebo zakaslem, predtym mu poviem: drobec, teraz sa drž 😀 😀 😀

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie 😀 😀 😀 jáj tvoje komenty ma vedia pobaviť 😝 a čo aj si mm niečo hovorila? alebo počkáš na nový test ? ktorý určite ešte bude 😵

tinka9075
6. nov 2012

@apolenka6 áno ved dve už sú tehulky no
@majca55 musí naskočit tiež 🙂 🙂

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie to aj ja hovorím ked som kašlala a kýchala vždy som pekne povedala a bruško pohladkala že zlatíčka moje teraz vydržte chvíločku 🙂 🙂

majca55
6. nov 2012

@apolenka6@tinka9075 kočky dakujem vam ste ma tu zase nakopli 😵 😵

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 @tinka9075 no nič, babenky, podme si "urobit dobre" s utrošom a šup do postielky, nech nám krásne podporuje sliznicu a vsetko potrebne pre nase deturence 🙂 dobru noc, zajtra sa vidime 😉

tinka9075
6. nov 2012

@kostickabonnie ved to ten utroš stále len z intímkami chodím ked to stále vyteká 😀 😀 inak kolko vkladáš? 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre