IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
12. máj 2011

@tinasc to ano. dneska fakt ano... uz bolo treba...

apolenka6
12. máj 2011

Dobrú noc dievčatá!!! a pekné sníčky vám prajem...idem už spať a aj mm mám doma 😀 😉

tinasc
12. máj 2011

@apolenka6 dobrú noc 🙂 asi sa aj ja pomaly poberiem 😉

alibabaa
12. máj 2011

@zuzanka7834 @tinasc @kaaaty @katy33 @hope2011
no ideme hned do dalsieho kola.. tak trosku som dufala, ked som si odgrcala skoro 2 tyzdne... ale asi nam to nebolo sudene. dnes som povedala: do tretice vsetko naj... tak to aj bude! 😉
@apolenka6 no fomarik mala uspesne 3 kolo a tusim ju to aj strasne bolelo.. ze? no mna len bolelo..
@pici zvladam.. da sa to... prezijem to .. mna drzi to ze mam 5mesacneho krstneho syna... a jeho 3,5 rocnu sestru...
tam sa chodim odreagovat, tam nemyslim na nic, iba na to co potrebuju a co ich tesi 🙂

no nic kocky idem do hajan. krasne snicky 🙂

apolenka6
12. máj 2011

@zuzanka7834 ak mi odpíšeš IP prečítam si to až zajtra 😉 idem snívať ten najkrajší sen 😲

pici
12. máj 2011

@alibabaa aj ja sa nabijam pri detoch bratova mala, moja krsniacka bude mat teraz rok, a svagrinin maly ma 20 mesiacov.. tak o zabavicku mame postarane.. a mojej kamosky mala bude mat 4 roky a to je taky pripad ze pri nej sa clovek nikdy nenudi. dobru nocku a drz sa

zuzanka7834
12. máj 2011

@tinasc aha, takze to je nejaka nevratna zalohova platba za predpokladane vydavky 😠 Ak to ma pomoct...

@pici nechces prist aj ku mne? 😀 Tak sa mi zda, ze riadis, aby si najblizsich 9 mesiacov nemusela 😀 😀 😀

@majca55 neboj sa, cas leti strasne rychlo... a mozno to dalsie iui ani nebudes potrebovat, pozri na nasu Katarinku 😉

zuzanka7834
12. máj 2011

@alibabaa Ty si netestovala doma, ze? Ked si tak grckala, mozno si bola tak tehu ako ja s apolenkou 😕 Vsetko je mozne... Ja verim, ze Tvoje tretie kolo bude UUUUssspesneee 😵

@apolenka6 odpisala som Ti a tiez idem spinkat 😵 Dobru nocku Vam vsetkym prajem 😵

tinasc
12. máj 2011

@zuzanka7834 nejako tak to bude... vlastne je to aj pichanie injekcií a podobné veci, neviem to presne, musela by som sa pozrieť do papierov 🙂

tinasc
12. máj 2011

ok tak dobrú noc želám 🙂

pici
12. máj 2011

@zuzanka7834 xixixi tak som doma... tak bolo nacase vsetko vyglancovat... bezne upratujem raz tyzdenne tak dokonacle.. ale takto upracem raz za rok

majca55
12. máj 2011

@zuzanka7834 díky čítam,že aj ty chodíš ku Krajkovi?

aby
13. máj 2011

@zuzanka7834 no veď to ale neboj my to prežujeme 😉

dzuli08
13. máj 2011

@hope2011 Ono sa v tom čase dá ešte zakryť,dáš si kúsok voľnejšie tričko a nevidno nič. Ja som v 8tt bola koncom februára a vtedy bola vonku ešte zima, takže som si dala hrubší sveter a nebolo nič vidieť. Rodičom som to povedala hneď ako sme prišli z Heliosu, keď sme videli bublinku - v 5tt+4, keď som zistila, že som tehotná. No a ja som potom išla zaniesť pn-ku do roboty a potom keď sme počuli srdiečko asi v 8tt tak som išla nahlásiť do roboty, že budme dlhodobo pn no a všetci v robote už vedeli o čo ide :D. Ale blízkykm známym som to hovorila okolo 10tt no a ostatným až okolo 14tt. Ja som bola taký bojko, ale u mňa sa to nedalo veľmi skrývať, keďže som zostala hneď na pn a všetci videli, že nemám ani chrípku ani mi nič nie je, tak si domysleli.

dzuli08
13. máj 2011

@tinasc Na to sa veeeľmi teším :D Ak leď dostať takú poriadnu pod rebro nie je bohviečo :D

petuska123
13. máj 2011

@zuzanka7834 ano ideme ale nie na ivf ale rovno vsetky sa oplodnenia icsi. ziadost sme podpisovali 8.4. a 20.4. ju posielali do poistovne a v stredu ju mal lekar z poistovne na stole cakajuc na schvalenie tak dufam ze na dalsi tyzden uz budu volat z MT ze je schvalena

dzuli08
13. máj 2011

@alibabaa To ma naozaj mrzí moja, ale do tretice všetko dobré, uvidíš 😀

ursula5
13. máj 2011

@alibabaa tak to ma moc mrzí myslela som si že aspoň ty máš šancu, tak nič pokračujeme 🙂

jalanecek
13. máj 2011

@alibabaa taaak prajem vela stastia nech sa to uz konecne podari .... 😉 😉 😉

ursula5
13. máj 2011

@zuzanka7834 ahoj, my chodíme do Heliosu MT a konzultáciu ideme mať až 24.5., tak uvidíme ako to dopadne koľko nám nakalkulujú a čo to bude pre nás znamenať, IUI som podstúpila len 1x na skúšku či vystrelí motika ale nevystrelila a nechceme zbytočne vyhadzovať peniaze za IUI tak ideme hneď do IVF aby som to aj ja stihla vzhľadom na vek. Vyšetrenia niektoré mám už za sebou tak hádam sa bude dať ta žiadosť hneď vypísať....uvidíme až 24 skôr termín nebol ale nevadí aj tak mám roboty nad hlavu 🙂

ursula5
13. máj 2011

@hope2011 ďakujem za podporu, je to super keď niekto podrží a povzbudí 🙂

katy33
13. máj 2011

@alibabaa 😔 ...to mi je luto, no presne tak, ako pišeš, do tretice všetko dobre, čiže do tretice tam fazulka bude 😉

tinasc
13. máj 2011

@dzuli08 neboj ja to dobre poznám 🙂 😉 ale teš sa z každého pohybu, je to krásne 🙂

hope2011
13. máj 2011

@katy33 mojinka presne tak....treba verit, ze tieto nase zazraky v bruskach su naozaj zazrakmi a su tu preto, aby nam robili len a len radost...takze v 10tt budes mat dalsie sono? no to je super, uvidite malicke, to uz bude riadny pokrok...to male tak rychlo v brusku rastie, pozeram si to na internete🙂 no nechuti mi papat...co mam robit???? vsetko mi vadi...akakolvek chut...uz ani olivy, ktore tam milujem mi vcera nechutili...ach jaaaj, mozno sa to o chvilu zmeni....🙂

hope2011
13. máj 2011

@fomarik noooo, to budem tak dlho malo papat??? nevadi...musim sa nasilu premoct..je to veru pravda...aj sa snazim...hlavne muzik ma nuti vselico papat..aby som davala co najviac vyzivy malickemu 🙂

hope2011
13. máj 2011

@jalanecek tak to som stastna, ze si si oddychla....teraz treba verit, ze sa coskoro malicke podari 🙂

hope2011
13. máj 2011

@zuzanka7834 mojinka zlatucka....len to skuste, chodte hned...vies aby si si potom nepovedala, ze ste zbytocne otalali.....ale jasne ze je to na vas...vsak vy si sami najlepsie rozumiete...my ta tu budeme podporovat vo vsetko tak...aby si bola spokojna hlavne ty🙂 a ja....no zvykame si🙂 prska ma priserne bolia....hlavne vecer...inak nechuti mi jest a to je asi tak vsetko🙂 hladkam malicke, aby ma stale citilo🙂

hope2011
13. máj 2011

@alibabaa ach moja zlatucka...tak nevyslo to??? a co to vrackanie???? juuuuuuj, je mi to neskutocne luto a tak som verila...posielala myslienky...len aby to vyslo....ale treba ist dalej...a je super, ze idete hned dalej, drzkaj sa🙂

hope2011
13. máj 2011

@dzuli08 no presne ta chapem,...ja som teraz tiez pn a hlavne susedia sa vypytuju, preco som stale doma??? aj auto mam odparkovane...tak nech si domyslia...vsak mne to je jedno....no a v robote, vedenie to vie...ale kolegovia este nie...ale ked ostanem dlhsie, tak im to urcite dojde....🙂

hope2011
13. máj 2011

@ursula5 ahojky, no jasne ze je to super...vsetky kocky su tu take uzasneeeeee......skvele babenky a ja im tiez dakujem za uzasnu podporu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre