IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
20. máj 2011

@tinasc a ostatne ti kto pichá?

tinasc
20. máj 2011

@zambilka ja sama 🙂

zambilka
20. máj 2011

@tinasc šikulka.... mne stačilo tuto jednu pichnut samej 😝 a máš pregnyl? nie ten orgalutan či ako sa to volá 😀

tinasc
20. máj 2011

@zambilka mám pregnyl... ty si si nepichávala sama?

zambilka
20. máj 2011

@tinasc kamošku mám sestričku tak mi ona pichala 🙂 ale včera nebola doma tak som to zvladla sama 😀

tinasc
20. máj 2011

@zambilka no tak super, ja som nemala nikoho, kto by mi to pichal 🙂

tinasc
20. máj 2011

a práve som sa dočítala vraj pregnyl sa môže podávať aj subkutánne teda podkožne, sranda, tak možno to zvládnem aj sama 😀

zambilka
20. máj 2011

@tinasc inak pokial ja viem tak ti v gf daju papier na pohotovost aby ti pichli 🙂 do kelu napustila som si do vane vodu a muž mi do nej zaliezol 😀 😀 fuuuu 😠 ešte aj sol do kupela som si tam dala 😀

tinasc
20. máj 2011

@zambilka ja viem, že je to tak napísané... práve preto ma to škrie, že kde to dám pichnúť 🙂 aaa mužík ti obsadil vaňu... no tak šup za ním 😉 😉 😉

alibabaa
20. máj 2011

@zambilka tak to netusim ako to tam je ale ja chodim do GF a nelezala som a kocky co chodia do martina tak dokonca pri samotnej iui moze byt partner.. a oni tam tusim aj ostanu nejaku dobu lezat....

alibabaa
20. máj 2011

@zambilka bude vonavucky... kto zavaha... 😀

zambilka
20. máj 2011

@tinasc 😀 ja som pregnyl pichala do svalu, ale ked sa da aj podkožu tak super radšej sa opitaj zajtra 🙂 nech sa kupe aspon dopozeram panelák 😀

tinasc
20. máj 2011

@zambilka aj ja kukám panelák 😉

oknosmas
20. máj 2011

@zambilka polezis si asi desat minut po zakroku....trva to v podstate len chvilocku...prajem vam, nech vam to vyjde a pribudne sesternica alebo bratranec 😀 a iste to vsetko zvladnes uplne ukazkovo, neboj 😉

tinasc
20. máj 2011

@oknosmas ja som nikdy po iui neležala, hneď som išla dolu 😕

oknosmas
20. máj 2011

@zambilka ja chodim do iscaru v mt a tam sa lezi po zakroku...ale mm nemohol byt pri tom, cakal ma na izbe...kde som sa pripravovala na zakrok. 🙂

zambilka
20. máj 2011

@alibabaa veru bude vonavučký 😀

oknosmas
20. máj 2011

@tinasc to je zvlastne, ja som absolvovala 3x, len jedno v centre, ale pri vsetkych ma nechali takych 10-15 minut lezat na koze s nohami hore...

tinasc
20. máj 2011

@oknosmas mňa nie, ale to je asi všade iné 😉

zambilka
20. máj 2011

@oknosmas dufam 😉

oknosmas
20. máj 2011

@tinasc asi hej...

zambilka
20. máj 2011

@oknosmas ja im odtial nezlezem 😀 😀 aspon 15 minut

oknosmas
20. máj 2011

@zambilka vyborne rozhodnutie

mimi321
20. máj 2011

@oknosmas ahoj mna caka iui buduci mesiac ako to v iscare mt prebieha? ako dlho to trva a kolko sa lezi po zakroku?

zambilka
20. máj 2011

@oknosmas
@tinasc
@alibabaa idem do tej vane, nachystat tričko a papučky na zajtra 🙂 potom pridem ešte kuk 😉 😀

tinasc
20. máj 2011

no ja už idem, tak dobrú noc 🙂

dzuli08
20. máj 2011

@zambilka @oknosmas IUI prebieha v Heliose v Martine tak, že počas zavádzania spermií je manžel pri Vás a keď to skončí, tak Vás prikryjú nahriatou plachtou. Desať minút si poležíte v príjemnom prítmí :D oddýchnete si, my sme sa s mm neskutočne zo všetkého rehlili jak kone :D. Potom príde doktorka Vás skontrolovať, či je všetko OK, zaželá príjemné tehotnenie a idete domkov :D

majca55
20. máj 2011

@zuzanka7834 asi najviac k nemu.mne sa páčila aj Gaťová vedela tak všetko povedat na rovinu aj vysvetlit. 😉 niekedy som mala pocit že krajko na všetko dlho čaká a čaká.až sa aj ona čudovala a pohnala ma dopredu.som zvedáva čo v utorok povie a mám na neho aj zopár otázok som zvedavá či mi odpovie a bude mat čas.tak mi potom napíš ako si pochodila držím palce. 😲

zambilka
20. máj 2011

tak baby dobru noc vam prajem 😉 zajtra večer sa ozvem 🙂 paaaa

lea101
21. máj 2011

@kaaaty no ano da sa sama na seba ☹ moje telo berie moje vlastne vajicka aj pripadne odpodnene ako cudzi objekt.. nevie to vraj rozoznat ☹ ☹ ale berme prednison uz mesiac a to by malo utlmit moju imunitu🙂. Zatial nevidim az tolko vedlajsich ucinkov ako strasia... ja priberam sporadicky uz pol roka od inych hormonov ci dovodov 😒 Najprv mi davali clostyl ale posledne IUI bolo stimulovane Merional injekciami a potom ta hcg injekcia ovitrell ale pri prvom to bol pregnyl🙂 Tak drzim palceky .. ja mam dens den 5 po IUI🙂 neviem ci mozem ist na bicykel alebo radsej nie.... nechcem nic riskovat ale zase doma cely den sa mi nechce byt. ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre