IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
23. júl 2011

@aby hrúza ☹ niektoré veci sú nepochopiteľné ☹

walta
23. júl 2011

😉 😉 😉 😉 😉 Krasne raaaaaanko, bambulky 😉 😉 😉 😉 😉

fomarik
23. júl 2011

@walta kráááásne ránko aj tebe. Ja som teraz rozlepila oči. Práve pozerám gumkáčov a dlávim do seba lekvárové šišky 😀 😀 😀 😀

walta
23. júl 2011

@fomarik ahoj moja.... hehe, gumkacov mam aj ja rada 🙂 , a este aj scooby-doo 😀 . A dobruuuu chut k tym siskam zelam 🙂 . A ako sa mi mas? Babatinko este neprotestuje? Nech len este vydrzi u maminky 🙂

gombicka
23. júl 2011

@zuzanka7834 v Londyne 🙂 co budete 1 rok robit v Londyne?

fomarik
23. júl 2011

@walta no, ja radšej strýka držgroša. Ale práve teraz ide rozprávka Sloník Dumbo 😀 😀 😀 😀 ...no, dnes mám svoj den 😉 . Maličká v pohodke, neprotestuje, zatiaľ sa k nám nechystá.....ale ved ona si to v auguste rozmyslí 😉 . A ty ako sa nám cítiš? Ešte týžden a cupitáš na krvičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

walta
23. júl 2011

@fomarik ahojky... prave som dovolala so svojou gynekologyckou, a som jej spominala, ze mam take bolesti v podbrusku ako pred mrchou, tak mi poradila, nech si idem kupit do lekarne tabletove magnezium, alebo buskopan, sa mi ulavi od toho. A nemam niiiic celkom nic robit, ziadna fyzicka praca, len oddych. Ze ci nespinim, nekrvacam, a ja ze nie, tak si to mam kupit a relaxovat. No ja, s mojou povahou, to bude tazkeeee- hehe. Ale budem ju posluchat... tak asi tak

zubrienocka
23. júl 2011

@zambilka Ahoj mojko,je mi to luto. Verim,ze sa zdravotne das dokopy a nabuduce bude take HCG,ze budeme len oci otvarat 😉. Moc Ti drzim prsteky

walta
23. júl 2011

@zambilka ahoj, no, citala som aj ja, a je mi to tiez luto, no zivot ide dalej, treba sa povzbudit do dalsich dni... ja som tiez v napati, bo aj mna caka hcg test 1.8. Drz sa!!! 🙂

adikasala
23. júl 2011

ahojte babenky.... 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes mam supis naladicku mala som na prazdninach synovca v oktobri bude mat 3 rocky take male zlate stvorenie,od vcera vecera a spinkal u nas,velmi sme sa tesili,dnes dobeda som ho zobrala do deckeho parku velmi som si ho uzila,strasne som rada aspon sme si s manzelikom vyskusali ako to je mat maleho stupla,a poviem vam ze to naozaj stoji za to!!!!bojovat 😉 😉

fomarik
23. júl 2011

@adikasala tak si mala pekný dník mojka? 😵 😵 😵 😵 😵 Je milé, ked tak pekne rozprávaš o synovcovi. Neboj nič....aj ty budeš mat malého bubruška!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do parku budeš chodiť každý den 😉

ketere
23. júl 2011

@fomarik @kaaaty @zambilka @zubrienocka ... a ostatné moje babulky, tak sa mi tu majte pekne, ráno ideme s mm a s našou fatulienkou dovolenkovať... Ideme si pozrieť krásu Kysúc 😀 budem tu až o týždeň 🙂 papa

zubrienocka
23. júl 2011

@ketere Prajem Ti peknu dovolenku, oddychni si 🙂

ketere
23. júl 2011

@zubrienocka ďakujeme 😀 😀

alibabaa
23. júl 2011

@ketere oddychnite si a nechaj sa pekne ofukovat 😀

zambilka
23. júl 2011

@ketere ahoj moja oddychuj pekne 🙂

zambilka
23. júl 2011

@zuzanka7834 ahoj neviem hcg mi nepovedala len že už je to negatívne a mam vysadit utroš prosím ta tebe ako prišiel menzes? mala si silnejší ako predtým?

zambilka
23. júl 2011

baby už mi je lepšie strašne ma bolela včera hlava 😒 dnes ma bolelo brucho jak šlak a už sa mi rozbieha ms 😝 kto ide v septembri na iui? 🙂

majca55
23. júl 2011

@zambilka ja možno ak sa mi posunie ms.mrzí ma čo sa ti stalo,ja to mám tiež za sebou tak presne viem ako sa cítiš.ja som dnes po riadnej depke a tá beznádej 😉ale vieščo verím že sa pridáme k našim tehulkam budeme mat mladšie detičky 🙂 😲

alibabaa
24. júl 2011

@zambilka ja 🙂

zambilka
24. júl 2011

@alibabaa 🙂 pravdepodobne nebudem musiet ist na kyret lebo menzes sa chvalabohu rozbehol takže v septembri idem aj ja 🙂
@majca55 je to smutné ja som si myslela že už sa mi to nestane ja som už raz potratila po ivf dvojičky 😒 manžel má velmy zlé spermie tak padlo rozhodnutie že bude iui z darcom a aj takto som potratila 😔 no nechapem 😕 dufam že to bola blbá náhoda 😒

zambilka
24. júl 2011

@tinasc mojka dufam že ste ok a len kašleš na konika 😅

aby
24. júl 2011

@ketere to vieš krutá realita 😒
@fomarik jasné je ich docela dosť heh len ich všetky nevidel kôli cyste ale zajtra na odber 😀
@zuzanka7834 myslíš puregonu nooo 3000 jednotiek myslím 😉

Tak bambulky zajtra odber som zvedavá kolko ich nakoniec bude vypadá to dobre 😀 😀 😀
Idem ešte povegetiť nieje mi dobre bolí ma vaječník aj ľadviny ach jo 😒 už aby bolo zajtra.
Mňo ako ja neznášam narkózy fuuu ale čo by som nepodstúpila 😀 😀 😀

fomarik
24. júl 2011

@aby takže uroda ako má byť 😒 . Držím palce na zajtra, aby si nám pekne krásne zabuvala a samozrejme, aby vajinká boli 1000 000% kvalitné. Zajtra si od teba prečítam správičky, a ked budeš ešte oťapená z narkozy tak až napozajtra 😀 😀 😀 . Dnes len pekne oddychuj, ved ked ta ti vaječníky bolia a k tomu ešte ľadviny 😖 ... to ťa nevie bolieť len jeden orgán? 😉

fomarik
24. júl 2011

@ketere tak krásnu dovolenočku prajem. ja mám na Kysuciach bračeka so švagrinou.
Tak fazulka ide mať takýto výletík...tsss--tsss---tsss..... maminka si ju nejako rozmaznáva už od začiatku 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
24. júl 2011

Ja na dnes s koníkom končím, bo zase fáram k rodičom až do zajtra . Tak sa mi tu pekne majte, Prajem krásnu sychravú nedeľu 😵

tinka9075
24. júl 2011

@zambilka Ja chcem ist v septembri na iui tak dufam že sa to podari 🙂

zambilka
24. júl 2011

@tinka9075 ahoj čitam že aj ti máš už zasebou aj ivfka ako ja 😝 dufam že už konečne budeme aj mi tehule 🙂

majca55
24. júl 2011

@zambilka my sme obidvaja zdraví a nechápem to.ani clostík ☹ doki nám nechcel dávať nič zatím ale ja som sa už vypýtala na IUI,lebo ma ničí ked príde tá mrchá! ☹ neboj vseptembri tu obe napíšeme že sme tehu,musíme veriť na zázraky 😉 aj ked dnes mám dobru náladu 🙂 tak sa mi tu dobre píše,ale inokedy ☹

tinka9075
24. júl 2011

@zambilka URčITE BUDEME TEHULE NO MUSIME VERIT 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre