IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
16. sep 2011

@apolenka6 no nic dnes 13dpo a negativ,sme zmiereny,ideme do druheho kola 😉 ..dnes bol u mna bratranec a nenavidim tuto nepravodlivost,on je na invalidnom,s frajerkou sa stale biju a a o mesiac bude rodit,nemaju ani zazemie,ani financie nic na vychovavanie dietata a boh im ho dal!!!!!!nemam slov nejdem sa rozculovat by ma vystrelo@cmelica ahooj nezufaj,ja tiez opat negativ,neodolala som a kupila test 😢 a bol mi nanic,no co druhe kolo to isti

dzuli08
16. sep 2011

@zuzancek22 No gratulka, tak nech sa drobčekovia riadne zahryznú zajtra, lebo nikde inde ako v tvojom brušku im nebude :D

cmelica
16. sep 2011

@alibabaa Dakujem 🙂 🙂

cmelica
16. sep 2011

@zabka60 veru nic sa neda robit...ideme do 2 kola...asi som naivna no pockam si este na krv ak nepride do pondelka ms...nadej umiera posledna...
neboj spravodlivost si nas najde 🙂

fomarik
16. sep 2011

@zuzancek22 zuzanka moja ...strááášne sa teším, že všetko prebehlo OK a máte oplodnené embryjká. držím palčeky, aby ste to dotiahli do 100% konca!!!!!!!!!!! Posielam objatie!

zuzancek22
16. sep 2011

@fomarik moc ďakujem, a ako sa máte vy s livinkou?

adikasala
16. sep 2011

@zuzancek22 ahoj drzim palce aby vam to vyslo.... 🙂

fomarik
16. sep 2011

@apolenka6 @zuzancek22 @adikasala @katy66 @strelicia zuzana151 @zuzanka7854 @walta @jerryjanka @hope2011 @dzuli @tinasc Takže dievčatá...ja som tu cca 1 mesiac nebola, bo museli sme si zvyknuť, že máme doma drobčeka menom Lívia 😵 😵 😵 😵 . Prvé dni sme ani nespinkali, bo stále plačkala a papala, plačkala, stále sa chcela len čičíkať na rukách...a tak sme si ju rozmaznali, že som nedokázala doma spraviť absolutne nič!!! A to bola chyba!!!!!! 2x sme stihli byť hospitalizované kvôli novorodeneckému stridoru, z ktorého ževraj vyrastie...už aby to bolo 😉 . Máme už niečo cez 5 kg a za mesiac sme narástli o 7cm, takže o chvílku už namiesto vaničky do kočíka bude Lívia potrebovať kanoe..ved niečo cez 60cm na mesačné bábo je dosť. Okrem iného máme reflux, na ktorý sme si tiež zvykli, aj Livinka aj mamina. Papáme antirefluxné mliečko, ktoré nás kvalitne zapeká a sposobuje koliky, ale riešime to rektálnou hadičkou a krémikom s názvom Pupik. 😉 Navštevujeme nefrologiu kvoli vyvojovej vade obličiek - z ktorej ževraj tiež vyrastie, sme málokrvné, nožičky do konca 4 mesiaca balíme naširoko....... no i napriek tomuto všetkému sa oplatilo bojovať, čakať, a túžobne snívať o bábatku. Kupili sme
na vlásky aj prvé pukačky 😀 😀 😀 😀 . Nosíme oblečenie velkosti č. 68, vieme sa prevaliť na bok, krásne chytáme hrkálky do ruk, bľabotáme a usmievame sa, hlávkou vieme urobiť áno -áno, ale aj nie-nie.....proste inteligentné dievčatko.. Každý nám hovorí, že Lívinka je " celý apík", ale očka po mamine nezaprie 😎 Minulu sobotu nás pokrstili a pán farár skoro odpadol, ked videl, kolko a aké dlhé vlásky mám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja síce ešte nie som po tom cisárskom v 100% poriadku, ale tá bolesť a problémy z hnisajucim a zapáleným rezom stoja za to, ked sa pozriem do postieľky a vidím tam nášho anjelika ako funí a šibalsky sa usmieva.

adikasala
16. sep 2011

@fomarik luci ahoj......ty sa tu aj ukazes?chapem casu je malo....inak dakujem za stafetu. 😀 😀 😀 este stale tomu nemozem uverit.v pondelok bude sono zo srdieckom uz sa velmi tesim 🙂

fomarik
16. sep 2011

@adikasala srdečne blahoželám zlatko moje!! Zuzanka mi hovorila, ked nás bola pozrieť v nemocnici, že ste si z Mlaty priniesli dve čárečky!!! Ste šikulkovia!!! 😎 😎 😎 nech všetko prebieha tak ako má, a tehulkovanie si maximálne užívaj!!!!!
Toho času je fakt málo, ani som si nemyslela, ako nás to zamestná. Teraz malá buva tak chcem využiť chvílku na koníka 😉

adikasala
16. sep 2011

@fomarik ako si to krasne opysala vsetko co scim ste presli,,,,ono sa zo vsetkeho dostanete...prajem vam vela vela zdravicka.a aby si sa zotavila cim skor 😀 🙂 🙂

adikasala
16. sep 2011

@fomarik no ja som to len tak zo srandy planovala tu stafetu a ono sa to naozaj splnilo...a predstav si ze som ani nic necitila yba som po 5 dnoch meskania urobila test ze co je smojou mrchou, a co som nevydela 🙂 🙂 / /nadherne!!!!bola som riadne v soku,lebo sme to necakali(nesnazili sme sa)mala som dost problemy zo spinenim ale dufam ze to je uz za vodou,momentalne ma pobolieva maternica aje mi na vracanie,takze uz od pondelka milujem velmi zachod.a dnes som 6+6 🙂

adikasala
16. sep 2011

@zabka60
@cmelica baby nezufajte ide sa dalej este mate dalsie pokusy co budu uspesne...a ked nie zazraky sa deju...hlavne mysliet pozitivne a verit si ze raz maminou budete!!!! 🙂 🙂

alibabaa
16. sep 2011

@fomarik co vsetko sa na vas hned od zaciatku nalepilo je az neuveritelne... uz nech je vsetko v poriadku 🙂 a mala je ozaj sikovna 🙂 🙂 a velka slecna uz je z nej...
hlavne sa drz, a dufam ze polovicka sa o vas prikladne stara 🙂

ursula5
16. sep 2011

@fomarik držte sa kočky všetko prejde keď trošku podrastiete 🙂 😉

hope2011
16. sep 2011

@fomarik ahojte vy dve nase slniecka...tak dlho sme uz cakali, kedy sa objavite, tak som stastna, ze konecne si nieco napisala. velmi sme na teba, vas mysleli a som stastna, ze ste relativne v poriadku...aj ked o mnohych veciach co pises, nemam ani potuchy...ale hlavne ze malicka je vasa princeznicka, plna usmevov a robi vam len a len radost...uricte verim, ze po cisarskom to nie je nic jednoduche...ale hlavne ze mate vytuzeneho drobceka, co je to najpodstatnejsie....takte nosite velkost 68? tak to ja som myslela, ze ked kupujem tuto velkost tak to bude pre pol rolrocne babatko, to je teda riadna slecna...a fotocky kedy nejake pridas neviem sa jej dockat, krasky malickej....🙂 obe vas mooooooooooooc pozdravujeme a prajeme, nech vsetko zle nech je prec a nech sa len v zdravi mozete z malickou tesit 🙂

hope2011
16. sep 2011

@cmelica ahojky, no citam, citam, ze testik nic neukazal....no moja nezufaj, hlavne ze ste zacali intenzivne na malickom pracovat a ono to pride....len treba verit...chapem tvoje sklamanie, kto by nebol? ale kolko sme si tych mesiacov sklamania uz presli...takze od teraz uz len pozitivne mysliet a mysliet len na to, ze to nabuduce vyjde 🙂

walta
16. sep 2011

@ursula5 ahoj.... teraz sme v 11.tt, a mali sme na sone 2,35 cm 🙂

walta
16. sep 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi... teraz som v 11.tt 🙂 🙂

cmelica
16. sep 2011

@hope2011 je to uz raz tak...ale bojujeme dalej!!!! za svojim snom si treba predsa ist 🙂 🙂

walta
16. sep 2011

@sijust ahojky.... hladkam, hladkam mimi... tesime sa z neho, ako rastie... uz mame 2,35 cm, sme v 11.tt 😉

walta
16. sep 2011

@adikasala ahojky... drzim ti palce a tesim sa s tebou 🙂

walta
16. sep 2011

@zuzancek22 ahoj.... no, ja som mala iba 3, a pozri sa, stacilo to k tomu, aby som otehotnela... nezalezi na tom, kolko ich mas, ale aby boli kvalitne, to je podstatne 🙂

walta
16. sep 2011

@zuzancek22 ja vravim, staci aj malo vajok, len aby boli kvalitne ...drzim silno palce 😉

walta
16. sep 2011

@fomarik Lucka, krasne sa to citalo, co si pisala o malickej... neboj sa, mala vyrastie z tych veci, nebude prva... musi byt ako anjelik, zlatunka je.... my mame 2,35 cm, sme v 11.tt, takze my mame este dalekoooo do porodu, zatial si ja to tehu neuzivam, snad to na mna pride, ked uz aj brucho narastie, i ked uz ho mam jak pavuk, musim si kupit uz tehu nohavice, moje ma uz tlacia 😀 a budem ich nosit az do konca 😉 Drzte sa, dievcence, posielam cmuk

majca55
16. sep 2011

@apolenka6 jasné,že bude 😉 😲 ono vás len trošku napína 😎

majca55
16. sep 2011

@cmelica moja moc mi je to ľúto držkaj sa a akosi napísala že opakovanie je.....tak to bude to pravé uvidíš 😲 😲

majca55
16. sep 2011

@fomarik ahoj Lívinka je nádherná a neboj sa všetko mala dobehne 😲 môj Filipko mal nedorastenú obličku teda presne jednu ano druhú nie do polroka boli už rovnaké a potom ontrola až v roku a už nikdy viac 🙂 niekedy dieťatko rastie rýchlejšie ako jeho orgány ale všetko dobehnú detičky väčšinou do polroka 🙂 držkajte sa 😲

cmelica
16. sep 2011

@majca55 Dakujem!!!no dufame v to...uz si nas asi aj v Heliku riadne preklepnu..teraz to nestihli...tak pocitam,ze to 2 IUI bude az v novembri....

tinasc
16. sep 2011

@petuska123 kedy začínaš druhé kolo ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre