IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
21. sep 2011

@pici no hrozne mi je uz rano o 4 zacinam s misou a cely den ma to drzi,niekedy menej niejkedy viac.ale vydrzim,medzitym nieco zjem ked sa da 🙂

pici
21. sep 2011

@alibabaa zlatko poslem co len chces,kludne mozeme dat aj kavu ak mas cas, len neviem ako budem na tom s casom ja, lebo kolegynu mam na dovci a robim vlasky sama :D ked nie posli adresu a ked to budes potrebovat, iba napis a poslem

pici
21. sep 2011

@adikasala neboj... to prejde.. kamoska to mala naopak, nebracala rano ale vecer :D

adikasala
21. sep 2011

baby idem lebo ma to tu polozi na klavesnicu 😀 😀 😀 zajtra sa ozvem,prijemny podvecer vsetkym

pici
21. sep 2011

@adikasala asne ze ano.. ine si ani nepripustam

pici
21. sep 2011

@adikasala apa draha

sijust
21. sep 2011

dievcata....tak dnes som pichla uz dve...menopur zdvojnasobenu davku,pijem o sto sesto...kazdych 10 minut som na wcku...a neuverite, mm ma chcel pichnut-(toto slovne spojenie mi vyslo 😀 😀) ale nadalo sa...moj zlaty to neni tvrde ako pomaranc,je tam hold aj kusok slaninky 😀to ide tazsie 😀 ale na zajtra sa odhodlava,ze to da 😀 inak to pichanie je uplne v pohode,tak som sa bala...tak drzte palce,nech sa to tam dole dobre pecie a uvidime v piatok na sone 😉

sijust
21. sep 2011

@adikasala opatruj sa...malicke sa ohlasuje,tak mu odkaz...nech poslucha... 🙂

pici
21. sep 2011

@sijust no veru nech sa dobre pecie... potrebujeme urodicku :D

tinasc
21. sep 2011

@zabka60 ono keď máš štítku môže ti to chodiť hore dole, to už sú hormóny, sama to poznám...

tinasc
21. sep 2011

@pici aj ja som taká bola, že rýchlo, rýchlo do druhého kola... a vidíš už mi to žily netrhá... pôjdem, až sa mi bude chcieť 🙂

tinasc
21. sep 2011

@alibabaa takže si sa rozhodla pre ten utroš? no vtedy som ti nevedela povedať, ja som taký poserko, že robím len to, čo povedia doktori, takže ja by som osobne utroš asi nee 🙂 ale snáď nemôže uškodiť a vlastne predĺži ti cyklus aby si sa nebála, že nestihneš začať pichať 🙂

tinasc
21. sep 2011

@adikasala neboj prejde to, aspoň vieš, že je fazulka tam 🙂 🙂 🙂 oddychuj...

tinasc
21. sep 2011

@sijust tak nech je pekne veľa vajok... aby bolo aj do zásoby 🙂

majca55
21. sep 2011

Nejako sa to tu dnes rozprúdilo baby 😒 ale mne tiež kázali brať utros až do krvi čo idem v pondelok a mne tiež
@pici vždy dobré poradila 🙂 ved sme tu od toho,že si radíme preboha prečo tieto reči 😠

pici
21. sep 2011

@tinasc presne ani mne sa doteraz nechcelo :D

cmelica
21. sep 2011

@majca55 tak tak moja 🙂 a mas dost utrosu???ja som si dokupovala...

pici
21. sep 2011

@cmelica ja mam uz nachystane zasoby, dneska som kompletizovala :D

majca55
21. sep 2011

@cmelica mám moja akurát úplne presne 😉 a ked bude hcg vysoké tak nám napíšu ďalšie 😲 😲 😲

cmelica
21. sep 2011

@majca55 🙂 🙂 🙂 sa nachystaj na poriadne zasoby...bo HCG bude vysokeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
21. sep 2011

@zabka60 Ahoj! no aj ja sa musím zastať @pici nie,len ja ale aj ostatné dievčatá sme si tu už preskákali sklamnia,radosti,starosti...a vždy ked vieme jedna druhej si tu poradíme...podporíme,no skrátka spriaznené duše a za toto som vdačná 😉

pici
21. sep 2011

dakujem dievcata...

tinasc
21. sep 2011

@pici a som si hovorila, že koncom roka máme akurát dosť naháňačky tak keby som k tomu pridala ešte aj toto, tak by som asi ani žiadne vajká nevypestovala... a tentoraz nechcem mať len 9 vajok 😉

pici
21. sep 2011

@tinasc jasne ... ved vies ze taketo kroky spravit chce mozno viac obety ako ist vkuse v jednom kole. ked to takto citis, je to urcite najlepsie riesenie, ja som sa takisto sama rozhodla ze to takto bude... proste som to tak citila... po ket som ani nechcela ist na konzultaciu... a ked som bola v auguste som im hned povedala ze v septembri nepridem.. a aj mojmu dokymu a schvalil mi tento postup, ked videl ze meliem z posledneho a som uz na pokraju psychickej pohody...

tinasc
21. sep 2011

@pici budem to takto nejako musieť vysvetliť dokymu... možno mi už v utorok dá protokol aj recepty, no neviem, ale radšej mu poviem, že sa uvidíme o pár mesiacov...

pici
21. sep 2011

@tinasc harublak nepovedal nic... ze je to moje rozhodnutie a samozrejme ako sa citim ja... a moj doky , ked som povedala ze v septembri nejdem sa pytal, co sa doma stalo :DDDDD a pravda bola naozaj taka ze na konci augusta sme mali doma velmi dusno a tak ci onak by to nebolo dobre.. a navyse som aj tak nechcela ist... tak verim ze to bolo spravne rozhodnutie

tinasc
21. sep 2011

@pici hej, hej, každá ako to cíti a doktor by to mal rešpektovať 🙂

zabka60
21. sep 2011

@tinasc ved ona mi aj chodi mam cyklus od 35 vyssie do neznama ☹ ....caka cakam urcite sa doockam 😉

tinasc
21. sep 2011

@zabka60 no mne chodí na 24 deň najneskôr 😉

pici
21. sep 2011

@tinasc presne tak... ty musis byt v psychickej pohodicke...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre