IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
21. sep 2011

@tinasc 😕 ty mas akysi skorejsi cyklus...lepsie ako raz za 2 mesiace 😅

tinasc
21. sep 2011

@zabka60 no a pri ivf som tŕpla aby mi neprišla skôr ako začnem pichať... no a potom mi meškala týždeň, sranda nie?

noa_33
21. sep 2011

ahojte. citam vas a pripajam sa skutocne len kratku dobu, ale dnesny vystup @zabka60 "stal fakt za to". @pici nepoznam, no z tych par riadkov co sme si vymenil, tak nejako tusim, ze je to kocka s nohami pevne na zemi, vyrovnana a bez hysterie. takze @zabka60 sklidni hormon. 😝
Ale chcela som ine. Dnes som bola na odberoch na HP. Budu mi robit aj vysledky na PPSP a PPZP. Kocky neviete co znamenaju tieto skratky? Ja som skoro rano "trosku" pribrzdena, takze som z CAR odisla bez toho aby som sa opytala.

zabka60
21. sep 2011

@tinasc to jak naschval,ona presne vie co clovek chce a co potrebuje a musi urobit opak svinucha,aby nas potrapila 😠 ..

tinasc
21. sep 2011

@zabka60 hej presne, psychika robí svoje, keď mrchu najviac chceš, tak mešká 🙂

zabka60
21. sep 2011

@noa_33 akoze dokedy to chcete riesit???bolo to medzi mnou a pici a teraz sa kazda jedna do mna pustila,ako keby som niekoho zavrazdila!!!!tiez som len clovek a mam ccity!!!!som mlada,ale neznamena,ze som hlupa a zla!!!viac sa k tomu vracat nebudem,tak ty sklidni hormon moja 😝

tinasc
21. sep 2011

@noa_33 absolútne netuším, čo znamenajú tieto skratky 😉

noa_33
21. sep 2011

@tinasc dokelu 😖 no nic zajtra tam volam...

alibabaa
21. sep 2011

@noa_33 velmi ti nepomozem, neviem co to znamena... ☹

zabka60
21. sep 2011

@tinasc keby clovek vedel vypnut poriadnne a na veelmi dlho,ako by sa len dalo 😒 ...ale ideme si za svojim cielom a tak musime mysliet

alibabaa
21. sep 2011

@noa_33 daj potom vediet... 😕

noa_33
21. sep 2011

@alibabaa nevadi 😀 aj tak dakujem

noa_33
21. sep 2011

@alibabaa budem informovat 😀

zabka60
21. sep 2011

OSPRAVEDLNILA SOM SA OSTATNYM DIEVCATAM,ZA TO,CO SA STALO A STALE MA TO MRZI A MYSLIM NA TO,CO SA STALO,ALE CLOVEK NIEKEDY POVIE NIECO,CO HO POTOM VELMI DLHO MRZI A NEMOZE TO ZOBRAT SPAT,ALE MAM CITY A JE MI LUTO,KED MA KAZDA KARHATE,AKO MALE SOPLAVE DIEVCATKO,TAKZE BUDEM RADA,AK NA TO CO NAJSKOR ZABUDNEME A VERU VIAC SEM NEPOJDEM K VAM,ABY STE MALI POKOJ A NEROZCULOVALA SOM VAS ZBYTOCNE,KEDZE MI DAVATE POCIT,AKA SOM...PEKNY VECER A DRZIM VAM PAALCEKY

tinasc
21. sep 2011

@zabka60 už sme zabudli, už to nerieš prosím... a ani my už nebudeme...

zabka60
21. sep 2011

@tinasc JA BY SOM NERIESILA ALE PRECITAJ SI VYSSIE PRISPEVKY 😢 ...KEBY SOM VEDELA CO MA CAKA AKE ODSUDENIE,RADSEJ BY SOM SI DALA HUBU ZASIT....

tinasc
21. sep 2011

@zabka60 ja som strašne nerada, keď je dusno... čo bolo bolo...

cmelica
21. sep 2011

@zabka60 presne tak co sa stalo sa stalo a dalej to netreba riesit....drzime tu kazda za jeden koniec povrazu...

zabka60
21. sep 2011

@tinasc keby si vedela,ako sa citim,nemam to lahke,kazdy mame svoje trapenie a ani ejdna netusime co moze prezivat ta druha 😢 boli ma,ze ma niektore dievcata odsusili a odpisali,ze som zla 😢 ..ale nebudem im to vyvraciat,kto sa somnou bude chciet bavit,bude sa,kto nie nebude sa...

zabka60
21. sep 2011

@cmelica 😔 ........uz neriesim,nebudem uz na to reagovat....no co uz si pisla cajik carovny od tety anky rady??? 😀

tinasc
21. sep 2011

@cmelica ozaj aké ti dala čajíky? teda konkrétne z čoho?

alibabaa
21. sep 2011

@zabka60 co sa stalo sa neodstane. ale ved MY domace sme to uz neriesili.. ok?
aj ja sem tam poviem co ma potom hodne mrzi, ale poviem a tak ta sudit nebudem, lebo tiez si len clovek 😉
prehovarat, nahovarat na to nie som ale ak mas pocit ze chces prec tak chod, ak chces zostat zostan. my ta nevyhaname. 😕

cmelica
21. sep 2011

@zabka60
@tinasc hej uz som pila...a mnam je dobri 🙂 🙂 🙂 mam cajik z mysieho chvosta,ten 1x zajtra,a inac cajik gynastan...kukni na nete...

tinasc
21. sep 2011

@cmelica a ten myší chvost na čo je dobrý?

zabka60
21. sep 2011

@alibabaa som rada,ze pre "domace" je to uzavrete,no a zas mam len dalsi dokaz,ze 2x meraj a 1x rez,takze uz budem premyslat a velmo,kym nieco poviem 😀 noo mladost pochabost,pochopte,ved som taka zabka ne 😀
@cmelica mne zas moc chutil ten pakost smradlavy co som pila,ale ci pomohol,asi ani ee,kedze mame doma postielku prazdnu 😖

syriana
21. sep 2011

Prajem pekný večer. Môžem sa k Vám pridať?

zuzanka7834
21. sep 2011

@fomarik @alibabaa babulky dakujem, ze ste na mna mysleli, dnes mi u Krajka vybehla slzicka, lebo mi ukazal nase krasne ♥ a dokonca mi ho pustil aj nahlas, takze bolo radosti 🙂 Akurat tam mam este stale tu krvnu zrazeninu, tak doporucil este tyzden pockat tu a az potom letiet podla vysledkov, tak ma to trochu mrzelo, lebo sme uz chceli hladat letenku na tento vikend, no ale co uz, jeden tyzden hore dole... Dufam, ze to prebehne rychlo 😉

Inak na privitanie ma riadne vystrasil, ze podla hcg to vidi na dvojicky, ze bolo take vyyyysoke. To by Petka asi prklo, keby sa nam narodili dvojicky cez skuskove, chi chi 😀 Aby som nezabudla, drobcek ma 5mm a zodpoveda 7tt (6+1) 😵

A aby dobrych sprav nestacilo, stretla som sa aj s nasou krasnou tehulkou Katarinkou, jaaaj, take male krasne brusinko 🙂 Isli na 3D, tak uz vedia na koho sa mala bambulka bude podobat 😵

majca55
21. sep 2011

@zuzanka7834 držím palce až už na budúci týžden letíš 😉 no hlavne nech je všetko v poriadku 😉 😲

apolenka6
21. sep 2011

@zuzanka7834 Ani nevieš ako sa teším 😉 😉 to musí byť úžasné ked počuješ srdiečko tvojho vytúženého dieťatka .....veru týždeň hore-dole,len nech je všetko na 100% myslím tú zrazeninku a potom budeš zháňať letenku za ocinkom 🙂 🙂 🙂

apolenka6
21. sep 2011

@syriana jasné ,sem sa môže pridať každá snažilka,ved to nie je súkromná,zamknutá téma 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre