IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
21. sep 2011

@zuzanka7834 neskutočne sa teším, držím palčeky nech je všetko v poriadku a bábätko zdravučké... len sa pekne šetri 🙂

majca55
21. sep 2011

@syriana ahoj vitaj medzi nami 🙂

zuzanka7834
21. sep 2011

@apolenka6 zlatinko do konca roka sme silna stvorka!!! Luckinu stafetu sme prebrali az dve, teraz je na rade Dzulli, Hope a Katarinka, si mozes vybrat ktoru chces ale sa s nou musis dopredu dohodnut, ako sme sa my s Luckou, hi hi 😉

zuzanka7834
21. sep 2011

@majca55 @tinasc dakujem babulky 😉 A pre Vas samozrejme tiez plati ta stafeta, o ktorej som pisala Magdalenke 😉

tinasc
21. sep 2011

@zuzanka7834 takže je tu dosť tehuliek aby odovzdali štafetu... takže to akurát vyjde, niektorá porodí na Vianoce a odovzdá mi štafetu 🙂 😉

majca55
21. sep 2011

@zuzanka7834 ďakujeme a dáme vedieť 😉 dúfam,že čoskoro až to nepokazíme 😵

majca55
21. sep 2011

@tinasc moja ty ju dostaneš skor uvidíš 😉

apolenka6
21. sep 2011

@zuzanka7834 Ja sa rada podelííííííííím 😵 😵 😵 ,len nech sme všetky tehulky!!!!!!!!!!!!!! @tinasc a spolok 😀

apolenka6
21. sep 2011

@zuzanka7834 Katka mi poslala mmsku malej 😵 je krásnučka a ked ju dá sem na Mk si to lepšie pozriem ,lebo mám na tel menší displej ...tak máte na seba šťastie,,ja som zas mal šťastie na Lucku ,stretli sme sa iba raz ,ale mali sme dosť spoločn.termínov ,len Lucka si to menila ,lebo jej Mirko nemohol pre prácu ..jáj tak rad by som sa strela my všetky 😉 ..ja som si na teba dnes tiež myslela ako si dopadla ,len som čakala kedy napíšeš 🙂

zuzanka7834
21. sep 2011

@apolenka6
@majca55
@tinasc koceny uz mame overene, ze jedna stafeta sa da rozdelit MINIMALNE dvom babam, takze o chvilu budeme vyberat peniaze za vstup do tejto temy, co sa sem kazda bude hrnut, lebo my uz budeme kompletka tehulky 😉

apolenka6
21. sep 2011

Dobrú noc dievčence..dnes bol náročný deň 😉 a idem si ešte čítať knihu o pozitívnom myslení..ved mi to treba ! (ked už mám tú štafetu aj ja prebrať)

alibabaa
21. sep 2011

@zuzanka7834 no na dobru noc som si nemohla precitat krajsiu spravu ako od teba. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
21. sep 2011

@zuzanka7834 aaaaa??? 😕 😕 možno sa bude dať rozdeliť jedna aj trom babam...hm 😉 🙂 😀

alibabaa
21. sep 2011

@syriana jasne ... 😉

zuzanka7834
21. sep 2011

@apolenka6 no ved preto som zvyraznila, ze minimalne dvom, to znamena, ze ktohovie, mozno aj styrom 😉 😉 😉
@alibabaa chytaj si stafetu, tento rok sa tema ide rozbehnut 😵 😵 😵

Bambulky idem spat, vydrzala som tu tak dlho preto, ze si vecer volame s drahym, ach tak mi chyba... Uz keby som mala aspon letenku, nech si viem odratavat dni do odchodu...

majca55
21. sep 2011

dobrú noc všetkým 🙂 šup šup chytať štafetu 😉

pici
21. sep 2011

@noa_33 zlatko dakujem... ale toto som ostala kukat.. fakt netusim co su tieto skratky... nikdy som sa s tym nestretla... alebo som si tiez nevsimla?

pici
21. sep 2011

@syriana musis :D

pici
21. sep 2011

@zuzanka7834 zuzik a vpohode lekar dovolil letiet? tesime sa ze si videla srdiecko a ze je vsetko v poriadku

noa_33
21. sep 2011

@pici nic sa nedeje..zajtra zistim a dam vediet... 😀 😀

pici
21. sep 2011

@noa_33 jasne.. budem hned mudrejsia :D

zuzanka7834
21. sep 2011

@pici no ved praveze nam nakazal este tyzden ostat tu... ked sme boli na vklade, tak sa zasmial, ze nevidi dovod neletiet, ze to nie je choroba a teraz zrazu meni retoriku... asi kvoli tej krvnej zrazeninke... 😔

zuzanka7834
21. sep 2011

dobru nocku!!!

zambilka
21. sep 2011

@zuzanka7834 ahoooj gratulujeeeem 😀 veru tu sa pekne doradu otehulkuje dufam že aj ja sa zaradím už konečne 😕 😅 😉

pici
21. sep 2011

@zuzanka7834 jasne. tak pekne krasne pockajte :D

noa_33
21. sep 2011

@pici 😀 😀 😀

ketere
22. sep 2011

@zambilka tak to sa veľmi teším moja 🙂 už to bude skôr ako neskôr.... tak zhruba o mesiac čakám vysokánske HCG 😀 😀 😀 posielam Ti veľmi veľa tehu vírusíkov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 veľmi vám to prajem.... nooo, že to veľmi letí? do 12tt mi to išlo ako v lete na saniach, stále som sa bála, stále som sa pozorovala, stále som iba stresovala, aby sa niečo nestalo... a tieto 3 týždne ani neviem ako ubehli... 🙂 nehovorím, že teraz nestresujem, ale je to podstatne lepšie ako do toho 12tt 😅

ketere
22. sep 2011

@zubrienocka Ahoj moja, a vy čo máte nové? kedy idete na usg? my niekedy na budúci týždeň, v pondelok mám volať dokymu.. budú mi brať aj krv na nejaké vyšetrenia - screening tuším??? - to čo sa berie v 16tt ... vy to už máte za sebou?

apolenka6
22. sep 2011

@katy33 Ahoj slniečko ..včera ked si mi poslala mms tak som bola ešte v práci...mala je krásnučka a teším sa ked ju dáš sem na MK ,ja mam na telefone malý displej, tak som ju nevidela v plnej kráse...pozerka mala 🙂 🙂 🙂 no a ako si písala malá je o 2 tt skôr tak pekne krásne na Vianoce budete doma ..a budete mať najkrajšie Vianoce v živote !!!

apolenka6
22. sep 2011

Dobrééé ránko dievčence!! tak dnes už by to tu malo byť v dobrej nálade 😉 😉 😉 pekný deň!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre