IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
25. sep 2011

@zuzanka7834 na bryndzi som fičala aj ja, ale až ku koncu tehu 😉
neboj, moja o chvilu si s Peťkom a výročie oslávite tak ako nikdy pred tým 😀 ... v trojici!!!!!!!!! Fotečku hodím, len musím Mirka poslať do CBA kupiť baterky 😝

fomarik
25. sep 2011

@zuzana7834 @katy33 @apolenka @pici @ketere @zambilka @tinasc @majca55 @hope2011 @dzuli08 @zuana151 @adikasala @sijust................. takže pre mna veľká novina, tak sa s vami podelím.
prišla mrcha!!! zajtra je 6 týždnov od porodu a mne mrcha prišla PRVYKRAT ZA MOJ ZIVOT sama od seba...bez vyvolávačky, bez duphastonu a načas!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to síca kvalitný masaker, rez bolí jak šľak, ale teším sa. Snád sa porodom všetko dalo do poriadku a ja nakoniec budem konečne fungovať ako žena! Toť vše!

cmelica
25. sep 2011

@fomarik ahoj!!!kto by to povedal,ze niekedy budeme mat radost aj z mrchy 🙂 🙂

apolenka6
25. sep 2011

@fomarik Nie,nie..ja nemám mrchu 😕 to má @pici vieš, to u nej bude posledná,lebo pôjde na vklad 🙂 ja som to napísala akoby som ju ja dostala.. 🙂 ja trdlo 😀 som si to prečítala a úplne to tak vyznelo ...a možno 😕 😨 ??? aj u mňa bude posledná 😅
že budeš konečne ako žena 😀 😀 som sa zasmiala a čo si bola doteraz 😨 😕 😀 ...ale chápem ťa 🙄 mať mrchu,len po vyvolávačke nič ,moc 😒

majca55
25. sep 2011

@zuzanka7834 dakujem moja v pondelok dufam,že bude vysoké 🙂 🙂

majca55
25. sep 2011

@fomarik tak dávajte pozor,aby Lívinka nemala hned súrodenca 🙂 moja z tou mrchou to poznám dobre ajja večný problém ☹

majca55
25. sep 2011

@tinka9075 tento pocit som mala aj ja teraz 🙂 tak tfuj tfuj až sme štastné 🙂 🙂

sijust
25. sep 2011

@zuzanka7834 zuzik,fakt?uz na druhej?a kolko si mala?moj Petko sa strasne boji,uz by som bola rada,keby som to mala za sebou-kvoli nemu...v noci som musela ist na vcko,z tolkej vody a on oci rozcapene a kuka na mna...tak som sa ho zlakla,on normalne nemoze spat a sleduje ma 😀

@alibabaa mojka,to pitie-no nic moc,lebo kazdych 5 minut som na vcku...mm mi zastavuje aj pri ceste,ked sme isli do Mt a nebolo pod strecnom kde zastavit,som myslela,ze to pustim 😀 ale treba pit...neboj moje,to zvladneme...musime 😉

@pici ked sa to ma stat,tak sa to stane...myslim,ze s tym nic nespravim...pijem kolko sa da,ale normalne rozmyslam,ze si nebudem davat budik a pit aj v noci...rano sa budim smadna ako tava,sucho v ustach....a neskutocne mam nafuknute brucho,neviem ci z tej vody,alebo z injekcii.... 😝

sijust
25. sep 2011

@fomarik jeej to je dobra sprava 🙂 sa tesim...Livinka ti priniesla okrem seba aj taketo stasticko,tak nech to takto funguje aj dalej 🙂

pici
25. sep 2011

@sijust z injekcii... mas pravdu co ma byt tak aj bude... v noci sa rozhodne nebud na to aby si pila... to mi pride uz moc ja som pila kolko som vladala...

pici
25. sep 2011

@fomarik tak to je parada :D

sijust
25. sep 2011

@dzuli08 mojinka,drzim palceky na porodik,zvladnes to uvidis...vsetky tu na teba myslime 🙂 a o psicka sa neboj,spravil si niekde pansku jazdu a urcite sa vrati 🙂 daj vediet...viem co prezivas...lebo my mame am.kokrika a tiez je to nas pokladik...keby sa stratil,veru neviem co by sme robili ☹ opatruj sa moja...

sijust
25. sep 2011

@pici tak som rada,ze v noci nemusim...ty si uzivaj pekne poslednu mrchu...rozluc sa s nou...daj jej papa na dost dlhu dobu 😉

hope2011
25. sep 2011

@katy33 ahojte zlaticka nase 🙂 no akurat som ti ku fotke napisala, ze Vikinka je uplne prenadherna....naozaj ma nadherne ustocka, cela je krasna....🙂 ja sa tiez neviem dockat 4D ako uvidime nasho vytuzeneho milacika....klop, klop, klop ze bude dobre otoceny a ho pekne uvidime....no a tej cukrovky sa neboj...ja som to vobec nejako neprezivala, myslim, ze vysledky budes mat urcite v poriadku....vsak na tom nie je nic zle, ked je mala vacsia...ja ked som bola raz na tej pohotovosti a robili mi sono, tiez mi povedal, ze maly vyzera na koniec 19tt a ja som pritom bola len na konci 17tt....to si nemyslim, ze by malo nieco znamenat voci cukrovke a potom ked sme boli v 20 tt, tak sme mali uplne presne miery na dany tyzden....takze to je moja skusenost....no do prace momentalne nechodim, lebo som PN, som ochorela, taku nadchu som chytila, aj zvysenu teplotu, uz ma to presne tyzden drzi a obavam sa, ze do stredy, ked mam ist na kontrolu mi to ani neprejde...a najhorsie je to, ze nemozem ist taka nedoliecena do roboty, lebo sa bojim, ze by sa mi to hned vratilo...takze budem musiet byt na PN asi dlhsie...ale nevadi, lebo malicky ked sme doma, tak krasne kopka, je podstatne viacej akcnejsi, ako ked chodim do prace....tiez manzelovi krasne odkopka...a aj mne...ked mu dam ruku na brusko, tak sa presunie presne k nej....a kopkaaaaa....a ja ho za to lubim nadovsetko 🙂 tak zajtra drzkam palce na vysledky a daj mi vediet ako, dobre???? 🙂

hope2011
25. sep 2011

@fomarik jeeeeej, to je krasne...tak sa vytesujes 🙂 je to uzasny uspech....a zober si, ze naozaj je mozne, ze sa to porodom vsetko zmeni a druhe babo sa vam podari uplne bez problemov 🙂

hope2011
25. sep 2011

@sijust moja zlatucka....ty si pokladik zlaty...ako sa dokazete takto tesit aj z pichania 🙂 ste uzasny parik a moc vam to prajem, aby co najskor bola punkcia a hlavne aby sa vytvorili tie najkrajsie embrijka na svete....jupiiiii, ako sa tesim 🙂 v utorok idete do heliosu, vsak? tak budem na vas mysliet 🙂

tinka9075
25. sep 2011

@majca55 dakujem budeme štastné neboj a zajtra budem na teba mysliet a držat palce 🙂

pici
25. sep 2011

@sijust tak to som jej uz dala ked prisla tak nacas ze papa lebo tak skoro neprides... no ja som v noci nepila teda urcite lebo spim ako zabita a vyhla som sa tomu

adikasala
25. sep 2011

babenky prave som dovolala snasimi,oznamila som im tu krasnu spravu,mamina sa hned rozplakala od stastia,,,nadherny pocit,poslala som som im mail v momente ked sme sa spojili a ked si otvorili spravu boli v soku a potom sa velmi zacali tesit 🙂 🙂 🙂 sestry sa uz teraz tesia na babetko,dokonca sestra z australii ktora uz teraz ma noc mi hned napisala sms ako sa velmi tesi ze bude tetou 🙂 krasny pocit oznamit to rodicom 🙂

hope2011
25. sep 2011

@zuzanka7834 mojinka a ja som nestihla ani precitat tvoje uzasne dojmy z bijuceho srdiecka...musel to byt prenaaaaadherny pocit...my sme mali slzy v ociach ked sme ho poculi, bolo to naozaj to najkrajsie co sa da kedy pocut...a si zober ako krasne si tlcie v tebe...v nas....ved to je naozaj zazrak prenadherny...ako to teraz ide byt s tebou? odchadzas za drahym a budes tam uz na stalo? alebo ake mate plany?

apolenka6
25. sep 2011

@adikasala Fúú ,no viem si to predstaviť ako sa potešili 😵 😵 (pamätám si muju skúsnosť, mama moja tiež plakala...)
je to v rodine vždy veľká radosť ked sa čaká nový prírastok 😉

hope2011
25. sep 2011

@adikasala jeeeej, to je krasne, ze si im to uz oznamila....no vsak krasny pocit? tesime sa s tebou 🙂

dzuli08
25. sep 2011

Ahojte babenky, tak havino sa nakoniec sám vrátil k našim. Šikovný havino to je, kedy si cestu zapamatal. Mamina mi volala o pol druhej v noci, že už je na terase a malá sa tak rozkopkala, že prvý krát som v noci kvôli tomu nemohla zaspať :D Bude to aj jej miláčik :D.
@apolenka @adikasala Na to oznámenie si tiež krásne spomínam. My sme prišli k našim asi o 9 ráno, hneď ako sme išli z Helíka a len čubrneli na nás, že čo u nich tak skoro robíme. No a plakali všetci do radu, mamina, ocino, brat, ešte aj krsná :D
@fomarik Gratulka k 1 ms :D. Moja som rada, že ti to robí takú radosť a aj ťa chápem. Ja sa veru na to vôbec neteším. Taká som rada, že 9 mesiacov som ju nemala. Ale to len preto, lebo ja som mávala strašne silné bolesti a občas som z nich aj odpadávala. Ale viem ťa pochopiť čo to pre teba znamená. A klobúk dole pred ocinom. Ten náš sa tiež neskutočne teší. Len dúfam, že ju nebude len okukávať, ale bude pekne aj pomáhať :D

Ešte raz veľká vďaka všetkým, že na mňa tak myslíte. Vážim si to veľmi, veľmi a je pravda, že číselko na nikoho nemám, tak mi pošlite prosím niektorá, aby som vám mohla poslať infošku keď bude malinká na svete. Ale nejak sa na to ešte necítim. Nič nebolí, nič nepichá, ale tak som si vedomá aj toho, že sa to môže zosypať všetko naraz.

sijust
25. sep 2011

@adikasala moja,to je super...tesim sa s tebou 🙂

sijust
25. sep 2011

@dzuli08 mojka,ja som vedela,ze sa havinko vrati...uz sa daj pekne do klidku a cakaj na svoj velky den....ja sa teraz citim ako keby som mala na kazdej ruke a nohe 50kg zavazie,som unavena,boli ma hlava,chodim kazdu chvilu na wcko,ked vidim vodu dviha sa mi zaludok,ale inak je to ok 😀 ...myslim na teba,aby bolo vsetko ok,tak aj ty prosim drz palce mne 😉

apolenka6
25. sep 2011

@dzuli08 Tak to sa teším ,že hafan je už doma,múdry psíček ,ale to psíkovia a mačičky majú na to talent 😉
No tak malá to prežívala ako maminka a dala radosť najavo kopkaním 😕 😵
Veru ako je dobre ked tu máme jedná druhú,len lepšie by bolo keby sme tu už boli všetky tehuľky..ale aj to bude!! 😕 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
25. sep 2011

@fomarik srdiecko velmi sa tesim, velakrat som pocula ze tehotenstvo zresetuje organizmus a vsetko sa da do poriadku, takze si jasny pripad 🙂 🙂 🙂

@sijust ano zlatinko, ja som to vzala fofrom, uz na deviaty den pichania mi doky stopol injekcie. Mala som 9 vajok, z toho 7 oplodnenych, z toho jednen drobcek v brusku a este nam ostali 3 surodenci 😉 Drzim palce, aby si ma nasledovala 🙂

walta
25. sep 2011

@zuzanka7834 ahojky... no super spravicka..... no, mne srdiecko doky videl hned na prvom sone, ja som bola v 5.tt... drz sa moja 😉

walta
25. sep 2011

@sijust ahoj moja... no, uz mi je ok, vecer mi uz nebyva zle, ale kazde rano ma naduv na vracanie, strasne, ale o chvilku to prejde a ozem ist do prace 😉 ty sa mas ako?

ursula5
25. sep 2011

@walta tak už viem info, tak nech rýchlo prejdú nevoľnosti a bude fajn a pošli mi nejaké tehu vírusy 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre