IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jovanka81
19. okt 2011

@pici ja si mosobne mylsim, ze mam orzhasene hormony.... k lekarovi sa skor ako buduci tyzdne nedostanem, takze...snad nebude neksoro 😉

pici
19. okt 2011

@alibabaa ked to mas v OP zapisuju to len na zaklade potvrdenia z krvi, tym padom to nie je potrebne viac krat robit pri operaciach... ja som PN, bola som ale dneska u maminy trosku jej pomahat... citim sa fajn... uz mam cervika v hlave :D
mozes byt naladova aj po prvej. na kazdeho veci inak posobia...

pici
19. okt 2011

@jovanka81 nemusi to tak byt... ja len ja som taky dosero, ja hned so vsetkym letim k dokymu...

jovanka81
19. okt 2011

@pici no, ja som nasadila prirodnu liecbu, alchcemilka,pupalkovy olej a ideme, xixixi

alibabaa
19. okt 2011

@pici no to ti verim. ja som dnes bola pre vysledky u toho internistu a oni si tiez presli tusim 3ivf-kami.. povedal ze nemam podlahnut pokuseniu robit baby test.. lebo posledny krat ked boli, tak si urobila jeho zena test.. bol negativny... bola z toho uuuplne na hlavu, ale on ze vydrz do krvi.. nech nepanikari.. a nakoniec boli tehotni.. 🙂
ja viem ze ma to bude pokusat, ale asi tentokrat skusim vydrzat do krvi...

tinasc
19. okt 2011

@alibabaa nie nemusíš mať krvnú skupinu v testoch, mne to minule Drábek vyškrtol, že ten test sa robiť nemusí 🙂

tinasc
19. okt 2011

@alibabaa bože ani ja sa už neviem dočkať, kedy začneme stimulku... 🙂 a kde máš internistu?

pici
19. okt 2011

@alibabaa ja urcite nevydrzim.. to sa poznam

dasaa
19. okt 2011

Ahojte babenky 🙂 Tak zajtra sa ide na IUI uvidime ci to dobre dopadne.Verime verime a verime 🙂

alibabaa
19. okt 2011

@pici tiez pochybujem ale skuuuusim 🙂

@tinasc mi mame kamarata primara v jednej nemocnici..v ba.. a stihala som to len len, lebo ide na operaciu a dnes bol posledny den v praci.. takze vsetko pekne nacasovane, vsetko sa dari.. musim teda povedat ze ked to vsetko takto vychadza, tak, ze snad aj to ivf sa takto podari 😕

alibabaa
19. okt 2011

@dasaa tak pekne privitaj spermosky, nech sa im u teba paci a od sameho uzasu umiesia babatko 🙂

tinasc
19. okt 2011

@alibabaa určite sa to podarí 🙂

dasaa
19. okt 2011

uz mam kupene aj ruze pre spermosky aby sa to podarilo 😀 😀 .Jsne ze ich s radostou pekne privitam 🙂

dasaa
19. okt 2011

@alibabaa uz mam kupene aj ruze pre spermosky aby sa to podarilo 😀 😀 .Jasne ze ich s radostou pekne privitam 🙂

majca55
19. okt 2011

@dasaa držím palce 😵 ja som dnes po druhom IUI 😲

alibabaa
19. okt 2011

jeeej @sijust bude prva v pondelok ci v utorok? den po nej nasleduje @pici a ta poda stafetu @majca55 a kedze uz ju nebude potrebovat, tak poputuje k @dasaa a na konci si pockaaa na mnaaaaa 😀 😀 uz sa tesiiiiiim ako sa to tu bude pekne pomalicky vsetko zaokruhlovat 🙂 🙂
a ja ju veelmi rada odovzdam dalej .. kto bude nasledovat?????

majca55
19. okt 2011

@alibabaa ty si totu krásne načasovala takže tfuj tfuj nech je to tak 😵 😵

tinka9075
19. okt 2011

@majca55 držím velmi pršteky aj na nohách 🙂

majca55
19. okt 2011

@tinka9075 dakujem moja 😵 ajja tebe nech si do vianoc tehulka 😲

dasaa
19. okt 2011

@majca55 tak to je super 😉 nech sa to podari aby si bola tehu tfuj tfuj 🙂

tinka9075
19. okt 2011

@majca55 no teraz mi už musíš predat tú štafetu už sa musí podarit a hotovo 😉

majca55
19. okt 2011

@dasaa tak to isté tebe prajem na zajtra tfuj tfuj 😵

majca55
19. okt 2011

@tinka9075 moja zlatá veľmi rada ti ju predám tak dúfam,že sa fazulka už riadne zahryzne a zostane u mna 😵

tinasc
19. okt 2011

@alibabaa no predsa ja budem nasledovať... tuším posledná 🙂

tinka9075
19. okt 2011

@majca55 no musí ja ti budem držat palce a mysliet na teba 😉

majca55
19. okt 2011

@tinka9075 takže jej dohovorím a hotovo 😀 no predsa musíš byť pokračovateľkov moc ti dakujem si zlatá 😵 😵

tinka9075
19. okt 2011

@majca55 tak jej dohovor a pohladkaj fazulku aj za mna a nech sa pekne zahryzne že jej odkazujem 😉

apolenka6
19. okt 2011

@pici treba si trošku hlávku odreagovať od čakania 😕 a kamošky to je ten najlepší spôsob 😉 a čo to?! nech ťa nič neopúšťa !!! 😠 stále je treba aby si bola dobre naladená 🙂

apolenka6
19. okt 2011

@mirka2010 no ved už sa to tu u nás necvičí...asi bol malý záujem 😒 ale akékoľvek cvičenie bude fajn 😉
to fakt?naraz ste zostali tehotné..paráda určite bude niečo na tom brušnom tanci al.cvičení 😉

apolenka6
19. okt 2011

@dadax84 všetko dobre dopadne a pôjdeš na IUI 😉 jasné rýchlo to ubehne! ved aj teraz je to krátko 4 roky 😀 a ubieha to ako voda ...raz sa dočkáme moja 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre