IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
25. okt 2011

@pici jooooj skoda ze to nevyslo ☹

tinasc
25. okt 2011

@pici ale nieee do kelu, prečo???? tak som verila a veľmi Ti to želala... ale určite na budúce sa ujme niektorý z tých mrňúskov, čo na vás v centre čakajú...

pici
25. okt 2011

dakujem... vam vsetkym.. uz som ok...

sijust
25. okt 2011

nasa @pici sa nevzdava a ide dalej...aj ked to musi byt strasne tazke...

pici
25. okt 2011

@sijust idem zajtra k svojmu "domacemu" dokymu pokecat co dalej.. tazke? co ja viem. vydzris vela, ved sama vies.. tazke je len verit... ze to raz pride...

sijust
25. okt 2011

@alica311 ahoj,my sme mali ten isty problem....mm mal zhorseny spg a morfologia?100%patologia...boli sme na jednom IUI,ale ked je zly spg.IUI podla mna nema vyznam 😒 tak sme absolvovali IVF 🙂 do ktoreho centra chodis?drzim palce 🙂

ursula5
25. okt 2011

@alica311 zlá kvalita embryí vôbec nemusí byť 🙂 nezabúdaj vajíčka sú Tvoje a oni zo spermií vyberú len vyhovujúce na oplodnenie a keď nebudú kvalitné tak sa asi vyvíjať nebudú, v každom kroku je tu riziko, tak hore hlavu a bojovať 😉

sijust
25. okt 2011

@pici to je dobre...ty mas s tvojim dr.tusim dobry vzah si spominala,ze?to je dobre....som zvedava,co ti povie...urcite daj vediet....vies,ja som sama prekvapena,ze mi to vyslo na prvy krat,aj ked este nemam vyhrate....lebo ja som si v zivote musela tiez svoje ods*at a maloco mi islo jednoducho...preto som za toto nesmierne vdacna...prajem ti a ver mi,ze ako nikomu,aby sa ti to podarilo 🙂

pici
25. okt 2011

@sijust ano ano... uvidime co povie, poradi atd... urcite sa to raz podari... tesim sa z kazdej uspechu, lebo viem co je to nikdy to nezazit...

lenisko1
25. okt 2011

@cmelica dakujem pekne a dufam , že sa aj pekne uhniezdi a ostane tam na 9 mesiacov

ursula5
25. okt 2011

@sijust no my máme tiež morfológiu 0% a ešte aj pomalé 😉 tak som zvedavá kedy sa usmeje šťastie na nás ☹ hádam čoskoro, ty sa pekne opatruj hladkaj drobčeka a pekne sa mu staraj o domček 😅

lenisko1
25. okt 2011

@pici je mi to ľuto že to nevyslo :( sakra

jovanka81
25. okt 2011

@cmelica velmi drzim palceky 🙂 vyjde to!

buba13
25. okt 2011

@sijust dakujeme, no uvidime. Moja aj my vam prajeme vsetko len to dobre a nech ste zdravi! Mas to super, ze pracujes doma

majca55
25. okt 2011

@dasaa ty robíš či si doma?

dasaa
25. okt 2011

@majca55 som doma ale zaciname podnikat tak este mame papierovacky a skolenia 🙂

apolenka6
25. okt 2011

@fomarik Ahoj Lucka! teším sa ,že si sa ozvala,ale ja som si aj myslela,že nemáš toľko času ako kedysi 😀 a si užívate Livinku ked je už chrústik domka a konečne pri rodičoch.....malá je krásna bábika ,že tretí mesiačik ?! 😨 ale to strašne letí ,takto pred rokom sme si,len začínali písať...ach to boli časy 🙂 pamätáš? 😕 😅 len naša štvorka je už tehotná ,mimo mňa 😔 ale ako píšeš mám na to ešte 2 mesiace 😝
No a teraz k tomu autu a IVF ,ja som to brala ako znamenie,že nemám tam ísť ...som si povedala ak sa niečo stane tak tam nepôjdem a stalo sa 😨 ,aspoň na teraz nechám tomu čas 😉 uvidíme ,a auto ešte nemáme 😠 ma to štve nákupy a veci podobné absolvujeme pešo 😝 😕
A dakujem Vám za štafetu.........chytáááááám 😵 😵 😵 ♥♥♥

majca55
25. okt 2011

@dasaa aha tak moja ale sa musíš teraz šetriť 😵 dnes som si povedala,že ma ani prsia nebolia už až taký strach ale teraz má riadne začali 😒 a v čom idete podnikať?

apolenka6
25. okt 2011

@cmelica poznám tu závislosť 😀 ja som taká istá,od štvrtku večera do nedele večera už mám slabší prístup k PC a mm 😕 a potom frčííím na MK 🙂

apolenka6
25. okt 2011

@sijust neboj pôjde to ako má 🙂 už si budeš užívať tehulkovanie ,teškaj sa moja!!!

dasaa
25. okt 2011

@majca55 ved sa setrim len ci to bude mat zmysel ja vobec nic nepocitujem nijaku zmenu ☹ budeme mat pizzu s donaskou

majca55
25. okt 2011

@dasaa vau aj moj švagor má 😵 ty budeš robiť ekonomku či? moja ale ešte je to krátko neboj 😵 do nedele isto niečo pocítiš

majca55
25. okt 2011

@apolenka6 tak to vám poviem tu na MK je ako droga 😵 ale aspon sa vieme podporiť,utešiť a poradiť si 🙂 🙂

dasaa
25. okt 2011

@majca55 no nie som si taka ista ci pocitim nie co.Budem mat na starosti objednavky a aj papiere 😀 A ty si doma ?

majca55
25. okt 2011

@dasaa teraz už ano bojím sa tiež že to nevinde alebo že zase potratím ☹

apolenka6
25. okt 2011

@majca55 ved to na to je MK a babulky @dasaa ako sa cítite po IUI ? aj máte dáke pocity ?

dasaa
25. okt 2011

@majca55 je lepsie ak sme doma a snazime sa o babetko. 🙂

majca55
25. okt 2011

@apolenka6 moja mna bolia akurát prsia nič viac ale bojím sa čo bude o týžden 😨

alica311
25. okt 2011

@sijust ahoj, chodím do Heliosu. Ja si tiež myslím, že IUI nemá zmysel ,morfológia bola 0%, a aj je ich málo, len 9 mil. Chcela by som rovna začať s IVF, načo strácať čas s IUI... no uvidí sa ako rozhodne lekár. Ak dobre čítam, tak z teba bude čoskoro maminka, je krásne prečítať si, že diečatám s podobnými problémami (tada problémami ich manželov ) čakajú bábätká 🙂

dasaa
25. okt 2011

@apolenka6 citim sa normalne a nepocitujem nejaku zmenu ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre